wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Drzewoterapia
Autor Wiadomość
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2007-09-08, 16:57   Drzewoterapia

hxxp://www.drzewoterapia.4me.pl/]Drzewoterapia :)
 
 
Malroy
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-08, 17:10   

Ty się tak nie śmiej, idź do lasu i przytul się na 10 min do starego Dębu, zobaczysz jakiego powera dostaniesz :)
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2007-09-08, 17:11   

nie śmieję się wcale, cieszę się, że jest taka strona :)
ale i tak boję się kleszczy i innego robactwa
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
ina 


Pomogła: 51 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 2936
Skąd: południe
Wysłany: 2007-09-08, 17:17   

podobno brzozy się świetnie nadają :-D
_________________
hxxp://www.suwaczki.com/] hxxp://www.suwaczki.com/]
hxxp://www.mineralcosmetics.pl]KOSMETYKI MINERALNE
 
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2007-09-08, 17:18   

zabierają złą energię ;) a ja i tak prawie cały dzień w murach...
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
pao
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-08, 19:30   

każde drzewo się nadaje :) choć jedne są bardziej komunikacyjne a inne mniej :)
 
 
Azja 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 383
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-09-08, 20:21   

Na stronie: www.przebudzenie.pl ( hxxp://www.przebudzenie.pl/Medytacja-Drzewa-t1342.html ) jest zamieszcona wspaniała moim zdaniem

Medytacja drzewa


"Wyobraź sobie przepiękny las. Zacznij się w nim bawić, biegaj, dotykaj drzew, całuj je. Poczuj się tam jak w domu. Potem wybierz jedno z drzew, popatrz na nie i powiedz: “Jestem drzewem, a drzewo jest mną. Jestem niebem nad nim i ziemią pod nim”. Potem zamknij oczy. Poczuj, jak twoje stopy stoją pewnie na ziemi, poczuj jak zapuszczają korzenie, jak stajesz się drzewem. Twoje korzenie wnikają w głąb Matki Ziemi, a jej energia poprzez korzenie przenika do twego ciała. Masz rozpostarte ramiona, jak drzewo, energia przenika twoje konary po same końce i powraca, okrąża twoje serce i znowu wznosi się aż po czubek głowy, do czakry korony. Gdy spoglądasz w górę, widzisz nieskończony słup złotego światła z Kosmosu. Jesteś teraz jak antena pomiędzy Matką Ziemią i Kosmosem. Pozostań przez chwilę w tym stanie laski - w spokoju, jedności, pamiętając, kim jesteś. Teraz spójrz w górę i zobacz, jak światło przybiera twoją piękną, ludzką postać. Łącząc się z energią naszej Matki Ziemi, czujesz się pełnią i jednością ze wszystkim, ze Źródłem wszystkiego. Teraz poczuj, jak korzenie “powracają” do twoich stóp i po prostu wiesz, że jesteś jednością ze światem, ze Źródłem; czujesz ciepło i wiesz, że jesteś światłem, jesteś miłością - podziękuj za tę świadomość. Bądź błogosławiony."


Kiedyś jak ja przeczytałam dowiedziałam się dlaczego tak moooocno mnie ciągnie do drzew...lasów... :-)
 
 
 
pao
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-08, 20:25   

Cytat:
Wiem już dlaczego tak moooocno mnie ciągnie do drzew...lasów...


wiele tez zależy od naszego osobistego żywiołu :) drzewa kochają lasy, woda kocha śnieg i wodę itp. drzewne energie mają niesamowita moc i sa przepiękne, jednak kazdy z ludzi i tak inaczej je odbiera :)
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2007-09-08, 21:58   

ja bez drzew chyba bym żyć nie mogła...
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
Agnieszka 

Pomogła: 193 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5199
Wysłany: 2007-09-08, 22:10   

Fajny wątek
Bardzo lubię drzewa mam kilka ulubionych. Jednak najbliższa mi brzoza, kiedy byłam mała od babci na urodziny zawsze dostawałam w ramach bukietu pęk gałązek brzozowych
 
 
kasienka 


Pomogła: 123 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 8362
Skąd: Poznań
Wysłany: 2007-09-08, 22:54   

U nas na jeżycach na jednym murze jest napis:
"szukasz egzotyki? Przytul się do drzewa" lubię go :mrgreen:
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2007-09-09, 00:04   

Ja lubię zapach topoli wczesną jesienią.
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
marcyha 


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 28 Lip 2007
Posty: 311
Skąd: włocławek
Wysłany: 2007-09-09, 02:12   

U mnie obok bloku rośnie klon srebrzysty. To drzewo to jedyna rzecz (istota?), której będzie mi brakować, kiedy się wyprowadzę, to najpiękniejsze drzewo, jakie znam. A tam, dokąd się wyprowadzimy, jest piękny las bukowy, w którym mamy swoje ulubione dwa buki - duży i mniejszy - oparte o siebie. Wyglądają jakby się przytulały i wspierały. To my.
 
 
Azja 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 383
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-09-09, 08:32   

jeśli macie ochotę to wkleję link do strony, gdzie fajnie jest napisane o drzewkach... :-D

hxxp://greenangels.org/cudowna_moc_drzew.html
_________________


hxxp://www.suwaczek.pl/]
 
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2007-09-09, 11:42   

Dzięki Azja :)
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
zina 


Pomogła: 93 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 6308
Wysłany: 2007-09-09, 20:59   

Temat bardzo jesienny...
Ja dzis poczulam po raz pierwszy w tym roku zapach jesiennych lisci i musialam przystanac zeby sobie powdychac :-D
Dzis tez podpisalam petycje przeciwko wycinaniu drzew na ulicy gdzie pracuje.
Poza tym mieszkajac jeszcze z rodzicami wybralam sobie do pokoju tapete w piekne drzewa :-)
Do dzis czuje sile tego ze dalo mi to sporo energii :-)

Drzewa szczegolnie jesiennia zachwycaja mnie na kazdym roku swoimi kolorami, moimi ulubionymi :-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 13