wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Durianrider- 10 lat doswiadczen na diecie veganskiej
Autor Wiadomość
Poli 


Dołączyła: 07 Mar 2011
Posty: 1315
Skąd: Dania
Wysłany: 2012-07-09, 21:49   

Super dwa wywiady:

Wywiad z Durianriderem - surowa dieta 80-10-10 dobra dla każdego

<object width="560" height="315"><param name="movie" value="hxxp://www.youtube.com/v/64eDmT5JZIA?version=3&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="hxxp://www.youtube.com/v/64eDmT5JZIA?version=3&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>


KA SUNDANCE: Wywiad z Chrisem Kendallem

<object width="560" height="315"><param name="movie" value="hxxp://www.youtube.com/v/y6b6c9eWp3Q?version=3&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="hxxp://www.youtube.com/v/y6b6c9eWp3Q?version=3&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>


<object width="560" height="315"><param name="movie" value="hxxp://www.youtube.com/v/MBasBZQq9Xc?version=3&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="hxxp://www.youtube.com/v/MBasBZQq9Xc?version=3&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>


<object width="560" height="315"><param name="movie" value="hxxp://www.youtube.com/v/UJzBD_eI-3Y?version=3&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="hxxp://www.youtube.com/v/UJzBD_eI-3Y?version=3&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>
_________________

 
 
Maple Leaf 


Dołączyła: 23 Lut 2012
Posty: 952
Skąd: Calgary
Wysłany: 2012-10-18, 18:00   

Bardzo pozytywny koleś :-D Uwielbiam jego język i to, że nie owija w bawełnę- przynajmniej wszystko wiem od razu, bez zbędnego gdybania i domyślania się.
Polecam też filmiki Freelee (tudzież Raw Fit Bitch)- prywatnie dziewczyna Durianridera. Bardzo inspirująca i motywująca babka, dodatkowo nie skupia się jedynie na diecie, ale też na budowaniu własnej wartości itd. :-D I na przykład poleca używanie mooncupów :-P
 
 
Mikarin 
szczylowa mama


Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 2500
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2013-01-18, 10:36   

A mnie zastanowiło, co mówi o czekoladzie, nawet surowej. weszłam na Wikipedię i co? Informacja o składnikach z czekolady ukryta, a substancja sklasyfikowana jako szkodliwa...
_________________
hxxp://pierwszezabki.pl] hxxp://lilypie.com]hxxp://daisypath.com]hxxp://daisypath.com]hxxp://www.kornela-m.blogspot.com/]blog? zapraszam!
SELER RULEZ! :D | Nie łączę wegetarianizmu z filozofią, więc jak czasem coś palnę - proszę o wyrozumiałość! Dziękuję :)
hxxp://wegedzieciak.pl/viewtopic.php?p=651569#651569]Zbieram na rower - zapraszam!
 
 
Poli 


Dołączyła: 07 Mar 2011
Posty: 1315
Skąd: Dania
Wysłany: 2013-01-18, 15:19   

Jesli chodzi o czekolade to wiele zrodel potwierdza ze, ze ma dzialanie toksyczne. I coraz wiecej osob zwiazanych z odzywianiem mma odwage powiedziec to.
Surowej to woglole racze unikac, ja jak zjadlam pierwszy raz to zakrecilo mi sie w glowie, sa opisy takze innych osob , ze czuly sie dziwnie, takze moga pojaiwc sie wysypka czy czerwone plamy. W domu najlepiej uzywac Karobu a zwykla jest od swieta jak najrzadziej.

I nastepne filmiki, takze bede wklejala Freele , poniwaz ona przekazuje to samo co Durianrider:

<object width="560" height="315"><param name="movie" value="hxxp://www.youtube.com/v/5ke8UITqwl8?hl=da_DK&version=3"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="hxxp://www.youtube.com/v/5ke8UITqwl8?hl=da_DK&version=3" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

<object width="560" height="315"><param name="movie" value="hxxp://www.youtube.com/v/7_OMHeuUtrI?version=3&hl=da_DK"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="hxxp://www.youtube.com/v/7_OMHeuUtrI?version=3&hl=da_DK" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

<object width="560" height="315"><param name="movie" value="hxxp://www.youtube.com/v/_c9_2A7PNjE?hl=da_DK&version=3"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="hxxp://www.youtube.com/v/_c9_2A7PNjE?hl=da_DK&version=3" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

<object width="420" height="315"><param name="movie" value="hxxp://www.youtube.com/v/BpwtfumWK8g?version=3&hl=da_DK"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="hxxp://www.youtube.com/v/BpwtfumWK8g?version=3&hl=da_DK" type="application/x-shockwave-flash" width="420" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

<object width="560" height="315"><param name="movie" value="hxxp://www.youtube.com/v/8eIWqHRWM5E?version=3&hl=da_DK"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="hxxp://www.youtube.com/v/8eIWqHRWM5E?version=3&hl=da_DK" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>
_________________

 
 
zou 

Dołączyła: 08 Gru 2010
Posty: 917
Wysłany: 2013-01-25, 12:24   

Siemka,
Dzięki za te filmiki. (jak dla mnie to on tam nie jest wulgarny, kurcze sama chyba bardziej się "zapalam" jak się nakręcę i zaczynam kpić czy przedrzeźniać czy jak się wygłupiam, czy z siebie śmieję). No ale w każdym razie rozbaiwł mnie tą swoją energią.
Generalnie bardzo ciekawe doświadczenia ma ten człowiek, naprawdę fajnie się tym podzielić. Podoba mi się, że jasno mówi i tym, co i ja czułam, że jak tylko system zwęszy lukę konsumpcyjną, to natychmaist pojawiają się koncerny produkujące owe produkty, wmawiające konsumentom, że tylko to powinni kupować (typu raw). Nieznoszę tego i cieszę się, ze on z takim zapałem wypowiada się na ten temat i upewnie ludzi, ze wystarczy kupić pozywnienie a nie suplementy czy jakieś pozbawione całości pokarmowych shit.

I - oczywiście !!! ma rację, co do słodyszy, za małej ilości kalorii, która prowadzi do apatii ciała i ducha, a potem narzekania, ze na raw czy na wegan się marznie, nie ma siły itd....
(Nie mówi o systemie pozytywnym głodówek, gdy organizm przestawia się na odżywianie endogenne tylko o głodzeniu organizmu za małą ilością kcl, obniżeniu metabolizmu itd).

Teraz nie jem surowo, ale wegańsko i mam tyle siły, co nigdy dotąd. Gdybym miała ogon to bym nim merdała, czasem czuję się jak Orka, że mam siłę wyskoczyć z morza na 10m! Albo mam ochotę i siłę, wewnętrzny żar na klub morsa! To mi się zaczęło dawno temu, potem 10 lat depresji na mięsie serach, braku siły, a teraz znówu czuję jak pracuje metabolizm organizmu! Normalnie jakbym była tym piecem- kozą, co wrzucam NATYCHMIAST zamieniam w energię ale z diatych -wegańską! Popylam całą zimę na rowerze, nawet jak miałam wirusa grypy, to czułam, że ruch i powietrze mi zrobi lepiej.
Po prostu gęba mi się cieszy, już dawno sama do siebie nie śmiałąm się na głos. I bardzo mi się podoba co powiedział na temat energii działąnia i aktywności w świecie.

Facet super opisuje swoje doświadczenia sportowe i ten wzrost energii...

Gdy zadżyło mi się wrócić do niezdrowego pokarmu- zresztą dokłądnie tak, jak on to opisał - za mało kalorii i za dwa dni jojo i "śmieciowe żarcie" zjadłam 4 pączki, to na drugi dzień miałam taki zjazd cukrowy, znużenie, że myślałam, że się nie doczłapię do sklepu na nogach. A po 100 g sera, musiałam rower prowadzić, chociaż to ta sama trasa była co całą zimę na wegańskim jedzeniu jeżdziłam jak torpeda. Po prostu przygnębienie, użalanie się nad sobą i brak siły w nogach...I energia " na dole" zamiast "nad głowa|" Kurcze super on opisał te swoje wysiłki i poszukiwania przyczyny zatrzymania wydolności w sporcie.

Siostra się ze mnie śmieję,z e tańczę jak gotuję, albo sobie pomykam po domu w podskokach. To zupełnie jak odkrycie jak zachowują się małe dzieci- ciągle są w ruchu. Cieszą się samym ruchem, ciałem, dynamiką, piruetem ze śmiechu. Kurcze i po prostu uśmiech. Trudno taką osobę potem stłamsić, czy zbulwersować, bo na większosć spraw ma się energię i radość. Takze na wybaczenie, na pokój. Ale w działaniu jest MOC .

Bardzo ciekawie też pisał o pewności siebie. Kurcze raz jedenn kolega zarzucił mi że jestem za bardzo pewna siebie i to go napawa ostrożnością, po czym zerwał ze mną kontakty :) Zajebioza. :) (Nota bene dziwny gość, jeden z takich co pielęgnują szlachetną przyjaźń przez 15 lat, dedykują ksiażki a potem skreślają za "jeden błąd świadczy o wszystkim" - idealista -cały świat black/white). Oczywiście ten błąd to może być cokolwiek, co niezgodne z tym jak wg niego "powinno być". Tutaj akurat szczera rozmowa o ścieżkach wiary, niedokończonych sprawach zwodowych, i w sumie gdy sie potrzebowało ciepła i pomocy- to się dostaje "nauczkę" w postaci "wypad z kręku zaufania" (Jesli pamiętacie ten film z De Niro :) ) Czasem tak jest ze przyjaźń jest wtedy kiedy jesteśmy słabi i jest szansa nas nawrócić przez kogoś, a kiedy stajemy się za zdrowi i za silni- pęka.
_________________
www.veganfotoku.blogspot.com - roślinna fotokuchnia - aktualny blog
www.wegefotokuchnia.blox.pl - stary blog
"Kuchnia XX wieku to miejsce, w którym przygotowuje się jedzenie, przechowuje pojemniki i puszki. Kuchnie XXI wieku będą produkować własną żywność, a to sprawi, że każde gospodarstwo domowe będzie w dużej mierze żywnościowo niezależne" S.Meyerovitz na temat kiełków, ziół...
 
 
adriane 


Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 3064
Skąd: teraz Irlandia
Wysłany: 2013-01-25, 12:43   

zou, ładnie napisałaś. I rzeczywiście czuć od Ciebie tę energię :)
_________________
Ada, mama Emila 2002, Karoliny 2000 i Filipa 1991.
 
 
 
malva 
vegan warrior


Dołączyła: 27 Gru 2007
Posty: 1445
Wysłany: 2013-01-25, 13:38   

adriane napisał/a:
zou, ładnie napisałaś. I rzeczywiście czuć od Ciebie tę energię :)

podpisuję się :)
 
 
Mikarin 
szczylowa mama


Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 2500
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2013-01-25, 13:38   

Święta racja :) a od siebie - to zauwazyłam, że kiedy wszyscy moi znajomi i rodzina chorują, wegetarianie i weganie z mojego otoczenia nie mają nawet kataru. U mojej mamy w szpitalu trzy pielęgniarki z powikłaniem pogrypowym w postaci zapalenia płuc, a ja na niemal vegan samo zdrowie :D
_________________
hxxp://pierwszezabki.pl] hxxp://lilypie.com]hxxp://daisypath.com]hxxp://daisypath.com]hxxp://www.kornela-m.blogspot.com/]blog? zapraszam!
SELER RULEZ! :D | Nie łączę wegetarianizmu z filozofią, więc jak czasem coś palnę - proszę o wyrozumiałość! Dziękuję :)
hxxp://wegedzieciak.pl/viewtopic.php?p=651569#651569]Zbieram na rower - zapraszam!
 
 
ropuszka 


Dołączyła: 17 Maj 2012
Posty: 576
Skąd: Wro / B-c
Wysłany: 2013-01-25, 13:48   

Mikarin napisał/a:
Święta racja :) a od siebie - to zauwazyłam, że kiedy wszyscy moi znajomi i rodzina chorują, wegetarianie i weganie z mojego otoczenia nie mają nawet kataru. U mojej mamy w szpitalu trzy pielęgniarki z powikłaniem pogrypowym w postaci zapalenia płuc, a ja na niemal vegan samo zdrowie :D


nie ujmując weganizmowi - myślę, że też to wiąże się z tym, że wegetarianie/weganie nie łykają tak chętnie antybiotyków
 
 
Poli 


Dołączyła: 07 Mar 2011
Posty: 1315
Skąd: Dania
Wysłany: 2013-01-25, 15:12   

zou napisał/a:
A po 100 g sera, musiałam rower prowadzić, chociaż to ta sama trasa była co całą zimę na wegańskim jedzeniu jeżdziłam jak torpeda. Po prostu przygnębienie, użalanie się nad sobą i brak siły w nogach.

Ja po zjedzeniu ostatnio 2 plasterkow sera mialam mega bol brzucha, oslabienie, zawroty glowy, normlanie sie czulam jak naćpana. Co oni tam wkladaja to nie wiem :shock:


zou napisał/a:
Kurcze raz jedenn kolega zarzucił mi że jestem za bardzo pewna siebie i to go napawa ostrożnością, po czym zerwał ze mną kontakty :) Zajebioza. :)

Bo wiesz, u nas jest modne zakompleksienie i narzekanie codziennie jakie mamy bezndziejne zycie :-P
_________________

 
 
Mikarin 
szczylowa mama


Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 2500
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2013-01-25, 15:34   

Poli napisał/a:

zou napisał/a:
A po 100 g sera, musiałam rower prowadzić, chociaż to ta sama trasa była co całą zimę na wegańskim jedzeniu jeżdziłam jak torpeda. Po prostu przygnębienie, użalanie się nad sobą i brak siły w nogach.

Ja po zjedzeniu ostatnio 2 plasterkow sera mialam mega bol brzucha, oslabienie, zawroty glowy, normlanie sie czulam jak naćpana. Co oni tam wkladaja to nie wiem
Nie pamiętam już kto, ale też jakiś mężczyzna prowadzący wykłady powiedział, żółty ser to spad z tego, czego nie mogły strawić bakterie - taki mega odpad, z którym niemal nic sobie nie poradzi ;) nawet bakterie nie mają już tam nic do roboty, bo skąłdników odżywczych już tam nie ma. więc.... ;) ]:->
_________________
hxxp://pierwszezabki.pl] hxxp://lilypie.com]hxxp://daisypath.com]hxxp://daisypath.com]hxxp://www.kornela-m.blogspot.com/]blog? zapraszam!
SELER RULEZ! :D | Nie łączę wegetarianizmu z filozofią, więc jak czasem coś palnę - proszę o wyrozumiałość! Dziękuję :)
hxxp://wegedzieciak.pl/viewtopic.php?p=651569#651569]Zbieram na rower - zapraszam!
 
 
Poli 


Dołączyła: 07 Mar 2011
Posty: 1315
Skąd: Dania
Wysłany: 2013-02-22, 23:19   

Mikarin dobrze pamietam ten wyklad ;-)

Wkleje ostatnie badania krwi Durianridera, dodam ze jest juz 12 lat na niskotluszczowym veganizmie , czyli u niego to tak wyglada ze jada ok 1 avokado na tydzien i zero tluszczow a orzechy od swieta :

<object width="560" height="315"><param name="movie" value="hxxp://www.youtube.com/v/XwbNZojUp6k?version=3&hl=da_DK"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="hxxp://www.youtube.com/v/XwbNZojUp6k?version=3&hl=da_DK" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>
_________________

 
 
NaZdrowie 

Dołączyła: 13 Wrz 2012
Posty: 33
Wysłany: 2013-04-28, 20:14   

[quote="Poli"]
maharetefka napisał/a:
Pipii, w kilku slowach, to koles poleca diete surowa, oparta na wysokokalorycznych owocach przedewszystkim, bananach, mango, brzoskwiniach.
niestety taki styl odzywiania o ile by mi odpowiadal, o tyle nie stac mnie na zastosowanie go w calosci. musze znalezc zloty srodek.


Zgadza sie, ale w przypadku braku owocow poleca diete bogata w ryz, ziemniaki, kasze czy makron , skrobie a niskiej w tluszcze ! filmik o tym :"


To jaką on dietę w końcu poleca surową czy gotowaną? Zaprzecza sam sobie?
 
 
zou 

Dołączyła: 08 Gru 2010
Posty: 917
Wysłany: 2013-04-28, 21:12   

W krajach ciepłych, Kaliforni itd mozna jeśc po 10 owoców duriana, mango po 10 sztuk, i po 20 bananów, świezych ananasów - i tam ludzi na to stać, u nas 7 ananasów to 56 zł 10 mago to ok 80zł do tego banany ok 20 zł to wychodzi na osobę lekko 170 zł /os. dziennie! Dlatego on poleca jedna w przypadkach krajów gdzie jest zima, i nie ma owoców na co dzien przez polowe roku- w tych wypadkach zaleca ten drugi wariant.
_________________
www.veganfotoku.blogspot.com - roślinna fotokuchnia - aktualny blog
www.wegefotokuchnia.blox.pl - stary blog
"Kuchnia XX wieku to miejsce, w którym przygotowuje się jedzenie, przechowuje pojemniki i puszki. Kuchnie XXI wieku będą produkować własną żywność, a to sprawi, że każde gospodarstwo domowe będzie w dużej mierze żywnościowo niezależne" S.Meyerovitz na temat kiełków, ziół...
 
 
Maple Leaf 


Dołączyła: 23 Lut 2012
Posty: 952
Skąd: Calgary
Wysłany: 2013-04-29, 20:55   

NaZdrowie napisał/a:
To jaką on dietę w końcu poleca surową czy gotowaną? Zaprzecza sam sobie?

Poleca przede wszystkim wysoko-węglowodanową i niskotłuszczową dietę wegańską. Jak możesz sobie pozwolić, to najlepiej według niego jeść surowo. Ale najważniejsze to unikać tłuszczu. Lepiej zjeść gotowane ziemniaki niż surową sałatkę tłustym dressingiem.

Jakby ktoś był zainteresowany, to można poszukać sobie na YouTube kanału "40 below fruity". Prowadzi go dziewczyna na surowej diecie, która mieszka aktualnie w Kanadzie. Podpowiada, jak radzić sobie z surową dietą z niewielką ilością tłuszczu w zimie w tak trudnym klimacie. Bardzo symaptyczna, moim zdaniem :-)
 
 
NaZdrowie 

Dołączyła: 13 Wrz 2012
Posty: 33
Wysłany: 2013-05-01, 08:31   

Raczej myślę, że nie tylko ze względu na klimat, nie wiem jak on się dokładnie odżywia teraz , czy rzeczywiście tylko surowo, a może on wprowadził do swojej diety gotowane jak jego partnerka, może nie do końca tylko owoce je, nawet w ciepłym kraju.

Byłam w ciepłym kraju i owszem owoce tańsze , ale jedząc je cały dzień i w dużych ilościach to też spory wydatek.

Także, jedzenie tylko owoców, widocznie nie wszędzie i nie dla wszystkich.

Co do tłuszczy , potrzeba ich również.
 
 
Poli 


Dołączyła: 07 Mar 2011
Posty: 1315
Skąd: Dania
Wysłany: 2014-03-20, 18:12   

Dla wyjasnienia dodam, ze obecnie Durianrider ze takze spozywa gotowane pokarmy , glownie na obiad, typu ryz , ziemniaki , kasze , pieczone warzywa. Glosi zasade za najwaniejsze aby trzymac sie zasad niskotluszczowej veganskiej diety bogatej w weglowowany, nowe filmiki :-) :

<object width="560" height="315"><param name="movie" value="//www.youtube.com/v/aiVJREo2qhQ?version=3&hl=da_DK"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="//www.youtube.com/v/aiVJREo2qhQ?version=3&hl=da_DK" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

<object width="560" height="315"><param name="movie" value="//www.youtube.com/v/SrH9iwO5yuw?version=3&hl=da_DK"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="//www.youtube.com/v/SrH9iwO5yuw?version=3&hl=da_DK" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

<object width="560" height="315"><param name="movie" value="//www.youtube.com/v/SbxCiK_KIs4?hl=da_DK&version=3"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="//www.youtube.com/v/SbxCiK_KIs4?hl=da_DK&version=3" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>
_________________

 
 
Poli 


Dołączyła: 07 Mar 2011
Posty: 1315
Skąd: Dania
Wysłany: 2014-03-20, 18:15   

<object width="560" height="315"><param name="movie" value="//www.youtube.com/v/FlzbMT9UqcI?version=3&hl=da_DK"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="//www.youtube.com/v/FlzbMT9UqcI?version=3&hl=da_DK" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

<object width="560" height="315"><param name="movie" value="//www.youtube.com/v/xIum2z0BgvA?hl=da_DK&version=3"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="//www.youtube.com/v/xIum2z0BgvA?hl=da_DK&version=3" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

<object width="560" height="315"><param name="movie" value="//www.youtube.com/v/HehKt5gdMCM?hl=da_DK&version=3"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="//www.youtube.com/v/HehKt5gdMCM?hl=da_DK&version=3" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

<object width="560" height="315"><param name="movie" value="//www.youtube.com/v/Db_WTnaq3z0?version=3&hl=da_DK"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="//www.youtube.com/v/Db_WTnaq3z0?version=3&hl=da_DK" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

<object width="560" height="315"><param name="movie" value="//www.youtube.com/v/_yh70usbGGg?hl=da_DK&version=3"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="//www.youtube.com/v/_yh70usbGGg?hl=da_DK&version=3" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>
_________________

 
 
Poli 


Dołączyła: 07 Mar 2011
Posty: 1315
Skąd: Dania
Wysłany: 2014-05-02, 13:31   

Fajny filmik :-D

Życie materialistyczne kontra życie z pasją

<object width="560" height="315"><param name="movie" value="//www.youtube.com/v/kNjNMxx3WDs?version=3&hl=da_DK"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="//www.youtube.com/v/kNjNMxx3WDs?version=3&hl=da_DK" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,41 sekundy. Zapytań do SQL: 12