wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wakacje z warsztatami
Autor Wiadomość
sanderrra 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 222
Skąd: Opole
Wysłany: 2012-05-17, 18:58   Wakacje z warsztatami

Przyszły mój małżonek zaskoczył mnie informacją, że "w sumie to by chciał jechać ze mną na jakiś warsztaty". I tak od słowa do słowa, doszliśmy do wniosku, że będziemy pod prąd i pojedziemy w podróż przedślubną (na poślubną niestety nie ma czasu), a zamiast opalania tyłka na dzikiej, upalnej plaży,wybierzemy naturę i coś dla ducha. :)

I tu pytanie kobiety drogie. Czy któraś z Was może polecić jakiś ciekawy wyjazd warsztatowy? Chodzi mi głównie o samorozwój (joga, tai-chi, relaksacyjne, kulinarne, etc,). Ostatnio byliśmy w Krakowie i wzięłam sobie z Momo kilka takich ulotek, ale jestem ciamajda i zgubiłam :-(
 
 
kwiat bzu 

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 07 Maj 2011
Posty: 151
Skąd: wieś
Wysłany: 2012-05-28, 19:10   WYJAZD warsztatowy

Slyszalam od znajomego ze Izabela Drobisz organizuje jakies fajne warsztaty na podlasiu. Generalnie chyba zajmuje się jogą ale zawsze ponoc na warsztatach sa jakies inne atrakcje. Poszukaj kontaktu do niej przez internet lub jesli chcesz to przysle CI na priv tel do tego mojego kolegi który ma do niej kontakt i robi tam warsztaty z gotowania wege :->
 
 
sanderrra 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 222
Skąd: Opole
Wysłany: 2012-05-29, 13:23   

Serdecznie dziękuję :) Co nieco już znalazłam. (gdyby ktoś kiedyś był zainteresowany: hxxp://sztukarelaksu.pl/)

A był ktoś kiedyś na takim wyjeździe? Warto? :)
 
 
olgasza 
królowa życia


Pomogła: 124 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 3140
Wysłany: 2012-05-29, 18:20   

hej, moja znajoma joginka gorąco poleca Wakacje z jogą nad morzem: hxxp://www.wakacjezjoga.pl/Wyjazdy/index.html . A z kolei inni znajomi bardzo sobie chwalą wyjazdy do Niedamirowa do Domu Trzech Kultur: hxxp://manipura.pl/rozwoj/wyjazdy/ (drugie ogłoszenie). W programie joga i ceramika, wyżywienie wege. Otoczenie ponoć bardzo urokliwe, więc spacery, ogniska i ciekawi ludzie zapewnieni :-)
_________________
hxxp://ekostyl.blogspot.com/
 
 
sanderrra 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 20 Sty 2012
Posty: 222
Skąd: Opole
Wysłany: 2012-05-29, 20:33   

olgasza, właśnie czegoś takiego szukałam, dzięki! :)
 
 
kwiat bzu 

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 07 Maj 2011
Posty: 151
Skąd: wieś
Wysłany: 2012-06-02, 14:12   

HEJ:)
JEst jeszcze osrodek na Warmii, nazywa sie TU i Teraz, w NOWYM KAwkowie położony w pięknym miejscu gdzie jest bardzo bogaty program warsztatów www.tuiteraz.eu
prowadzą go wegetarianie i jjest tam ponoć bardzo dobre wege jedzonko. BYła tam moja znajoma i bardzo jej sie podobało ;-) Planuję się kiedyś tam wybrać..
 
 
anna manuiło

Dołączył: 03 Lip 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-07-03, 22:24   Warsztaty coachingowe w Jastrzębiej Górze - morze

Zapraszamy wszystkie mamy na wspaniałe wakacje w Jastrzębiej Górze połączone z aktywnym wypoczynkiem i wspaniałymi warsztatami:)

W programie:
- zajęcia dla mam i dzieci na basenie
- codzienne warsztaty coachingowe
- warsztaty dla dzieci - muzyka, plastyka, teatr
- zajęcia z jogi
- zajęcia z fitness ball

jedziemy do wspaniałego ośrodka WITA w Jastrzębiej Górze:) Zapraszam serdecznie - zapisy tylko do 4 lipca!!! Cena wyjazdu to 1599 zł! Zapraszam na stronę www.malowaneslowami.pl/tulibabki
 
 
sztukaruchu

Dołączył: 20 Sty 2013
Posty: 4
Wysłany: 2013-01-20, 14:53   Re: WYJAZD warsztatowy

kwiat bzu napisał/a:
Slyszalam od znajomego ze Izabela Drobisz organizuje jakies fajne warsztaty na podlasiu. Generalnie chyba zajmuje się jogą ale zawsze ponoc na warsztatach sa jakies inne atrakcje. Poszukaj kontaktu do niej przez internet lub jesli chcesz to przysle CI na priv tel do tego mojego kolegi który ma do niej kontakt i robi tam warsztaty z gotowania wege :->


hxxp://www.facebook.com/SztukaRelaksu
Ostatnio zmieniony przez sztukaruchu 2013-01-20, 15:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
sztukaruchu

Dołączył: 20 Sty 2013
Posty: 4
Wysłany: 2013-01-20, 14:57   Re: WYJAZD warsztatowy

kwiat bzu napisał/a:
Slyszalam od znajomego ze Izabela Drobisz organizuje jakies fajne warsztaty na podlasiu. Generalnie chyba zajmuje się jogą ale zawsze ponoc na warsztatach sa jakies inne atrakcje. Poszukaj kontaktu do niej przez internet lub jesli chcesz to przysle CI na priv tel do tego mojego kolegi który ma do niej kontakt i robi tam warsztaty z gotowania wege :->


hxxp://www.facebook.com/SztukaRelaksu
 
 
sztukaruchu

Dołączył: 20 Sty 2013
Posty: 4
Wysłany: 2013-01-20, 15:03   

sanderrra napisał/a:
Serdecznie dziękuję :) Co nieco już znalazłam. (gdyby ktoś kiedyś był zainteresowany: hxxp://sztukarelaksu.pl/)

A był ktoś kiedyś na takim wyjeździe? Warto? :)



hxxp://www.facebook.com/SztukaRelaksu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 12