wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[Warszawa] Szczury z laboratorium do adopcji
Autor Wiadomość
jazgottt 
jazgottt

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 26 Wrz 2011
Posty: 268
Skąd: Warszawa Kabaty/ Chełm
Wysłany: 2012-07-31, 11:12   

Dzięki do linka do sklepu. Nawet wolę kupować w sklepie, który ma w ofercie jedzenie też dla mnie, wtedy mogę zrobić też i sobie zapasy. Co prawda głównie jem świeże warzywa i owoce, ale jakieś kasze, soczewice i pestki na zapas też się przydadzą:)
Temat awokado jeszcze zgłębię, będę przeszukiwać różne badania w celu dojścia do prawdy jeśli chodzi o zdrowie szczura, bo informacje są, jak przy ludzkim zdrowiu, czasem sprzeczne.

Zresztą awokado, jak każde inne tłuste jedzenie pojawia się u mnie rzadko. Szczury, poza młodymi rosnącymi, powinny również nie szaleć z tłustymi pokarmami, zresztą tak jak ludzie:)

[ Dodano: 2012-08-03, 17:36 ]
Szczurzyce są już u mnie od środy i się zadomowiły, nie boją się nas, podchodzą do nas, jak my podchodzimy do klatki. Dziś dostały domek sputnik, jednej się szczególnie spodobał i non stop tam siedzi. Wezmę jeszcze jedną starszą samiczkę, po przejściach, bo w sumie skoro "się zmieści" to można uratować jakąś biedaczkę:) może gdzieś kiedyś dostawimy im pięterko do klatki, albo coś w tym stylu, póki co i tak dla nich to apartament w porównaniu z tym, co miały do tej pory.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12