wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wózek CONECO TOLEDO
Autor Wiadomość
nadzieja2011 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 57
Skąd: Konin/Poznań
Wysłany: 2012-06-08, 06:43   Wózek CONECO TOLEDO

Mam pytanie czy któraś z Was ma ten wózek - Coneco Toledo, jeśli tak to mam pytanie, bo mam pewną wątpliwość, a chciałabym ten wózek kupić. Mianowicie wiem, że jest starsza wersja i nowsza. Starsza na ramie ma napis dużymi drukowanymi literami TOLEDO, a nowsza na ramie na napis pisanymi literami toledo i jak mi powiedziała Pani Coneco, bo dzwoniłam do nich na producenta, niby na tej starej wersji nie można montować fotelika, a nowej można. Jednak wśród sprzedawców zdania są podzielone i niekiedy w internecie na zdjęciach jest zamontowany fotelik na starej wersji. A na żywo nie dało rady, żeby sprzedawca mi pokazał jak to jest, bo mało kto ma ten model, bo coneco wychodzi z ich sprzedaży, a nawet jak jest to nie mieli fotelika. Bardzo proszę o pomoc. Czy ktoś ma ten wózek i jest mi w stanie odpowiedzieć czy na wersji toledo starej ( tej z dużymi drukowanymi literami na ramie )też mogę zamontować fotelik. Z góry dziękuję za pomoc.
 
 
go. 


Pomogła: 86 razy
Dołączyła: 27 Lut 2011
Posty: 6285
Skąd: toro
Wysłany: 2012-06-12, 13:31   

najlepiej idź do dużego marketu dzieciowego i organoleptycznie obadaj co Ci pasuje, a nuż wpadnie Ci zupełnie coś innego w oko. Wybór wozów jest przeogromny (u nas w "głównym" Askocie ostatnio macaliśmy foteliki samochodowe i wózków wszelkiego rodzaju chyba ze 200 modeli było- różne Coneco też )
Na logikę biorąc model jeden- nie ważne czy starszy czy nowszy powinien być identyczny - różnić się kolorem, detalami, kształtem okienek czy wielkością kół o 2 cm ;) W innym wypadku powinno być roznóżnienie jakimś symbolem czy czymś w nazwie- że nowszy, więcej funkcji, jakieś toledo plus czy toledo II :mryellow:
Sami mamy Coneco inny model, też wydany w dwóch seriach i różnią się właśnie tylko kolorystyką i tymi okienkami
_________________
"Bez odchyleń od normy niemożliwy jest postęp." Zappa
 
 
nadzieja2011 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 57
Skąd: Konin/Poznań
Wysłany: 2012-06-12, 20:21   

gosia z badylem dziękuję za odpowiedź, sama nie wiem czemu ale skupiłam się na tej marce, x-landery też są fajne, ale drogie... A dziś nawet zaatakowałam kobietę w Biedronce, bo miała Toledo ten starszy jak nówka, a mówi, ze już ma go 4 lata i 2 dziecko w nim właśnie woziła w gondoli, a na pytanie o fotelik powiedziała, że jej nie pasował do tego modelu, a ten nowszy np. na aukcjach allegro sprzedają z fotelikiem..... zgłupiałam z tym modelem, ale masz rację powinni raczej zupełnie inaczej nazwać nowy model jeśli różnica byłaby znaczna, a to raczej znaczna różnica czy można montować fotelik czy nie....
 
 
go. 


Pomogła: 86 razy
Dołączyła: 27 Lut 2011
Posty: 6285
Skąd: toro
Wysłany: 2012-06-13, 10:19   

nadzieja2011, a poszperaj jeszcze na forum babyboom. Tam są z 3 główne tematy wózkowe i setki stron opinii. Ja też tam poczytywałam co i jak :)
_________________
"Bez odchyleń od normy niemożliwy jest postęp." Zappa
 
 
nadzieja2011 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 57
Skąd: Konin/Poznań
Wysłany: 2012-06-14, 12:40   

Dziękuję za podpowiedź, zapytałam już na forum babyboom o mój nieszczęsny wózek Coneco Toledo :)
 
 
renka 
mama sama

Pomogła: 123 razy
Dołączyła: 02 Sie 2007
Posty: 3354
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-07-15, 22:10   

A czy u nas jest jakis ogolny temat wozkowy?
_________________
hxxp://alterna-tickers.com]

hxxp://alterna-tickers.com]

Ostatnio czytane:
1) HAWKINS P., Dziewczyna z pociągu
hxxp://bonito.pl/k-1098909-dziewczyna-z-pociagu
2) KRAJEWSKI M., Władca liczb
hxxp://bonito.pl/k-1318363-wladca-liczb
3) KRAJEWSKI M., Arena szczurów
hxxp://bonito.pl/k-1301314-arena-szczurow

 
 
nadzieja2011 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 29 Lis 2011
Posty: 57
Skąd: Konin/Poznań
Wysłany: 2012-07-19, 16:46   

Niestety nie mam pojęcia, dlatego też założyłam tutaj ten wątek, bo nic nie znalazłam o wózkach.... ale ja ciągle raczkuję na tym forum..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12