wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zakupy ubraniowe
Autor Wiadomość
Alispo 


Pomogła: 127 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5941
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-27, 18:27   

Moj za to nigdy bajek nie opowiada,tylko nic mu nie pasuje ;-) i dluzzszych wlosow to ja miec nie moge,bo przeciez ja sie nimi nie bede zajmowala jak NORMALNE dziewczyny,fryzury sobie zadnej nie zrobie nigdy tylko tak byle jak..itp.itd. Wrocilam od fryzjera to mi zdjecia robil bo"pierwszy i ostatni raz mnie widzi we"fryzurze"-potem przeciez bedzie byle jak ;-) bo nie wiem czy wiecie ja o siebie wcale nie dbam :mryellow: Jakbym go nie znala to bym sie zalamala takimi tekstami,ale u niego to jest urocze :mrgreen:
_________________
facebook.com/dtogon
 
 
sylv 
niedowiarek


Pomogła: 40 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 3138
Skąd: Sz-n
Wysłany: 2007-09-27, 18:35   

Alispo napisał/a:
Jakbym go nie znala to bym sie zalamala takimi tekstami,ale u niego to jest urocze :mrgreen:


Ja sie zdrowo usmialam :D

Ale z facetami to nigdy nic nie wiadomo: jak ja poszlam do fryzjera i wyszlam z: polowa grzywki dluga, polowa tak na 2 cm i wlosami na dole do ramion a na gorze na sztorc prawie, to myslalam, ze moj ucieknie z krzykiem,a tu zachwyt byl :) dopiero jak jedna strone ochlastalam do ucha,a druga zostawilam dluga, to byl protest :D wiec po prostu NIE DOGODZISZ ;) trza swoje robic i sie nie przejmowac. w razie czego odrosna :)
_________________
hxxp://www.thebump.com/?utm_source=ticker&utm_medium=UBB&utm_campaign=tickers]

moje aukcje
hxxp://allegro.pl/Shop.php/Show?id=19996001
 
 
 
Alispo 


Pomogła: 127 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5941
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-27, 18:59   

sylv napisał/a:

Ja sie zdrowo usmialam :D

wiesz,jakbys nie wiedziala ja o siebie nie dbam tak jak NORMALNE dziewczyny ;-) :lol: no i jeszcze nie gotuje jak te normalne,w ogole taka nieuzyteczna jestem :lol: ;-) Ach,te nasze skarby :mryellow:
_________________
facebook.com/dtogon
 
 
pao
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-27, 19:21   

zaraz po urodzeniu gabi coś mnie naszło i ubrałam się mocno odmiennie niż normalnie mam w zwyczaju. wyglądałam poważniej przez to ale ładnie. no i bartek powitał mnie tekstem:
-co sie tak na 30-stkę zrobiłaś?

oczywiście jego złośliwość (nieplanowana wbrew pozorom) dostała należytą odpowiedź
-dostosowuję się do Ciebie

tak więc panowie i ich reakcje ;)
 
 
honey 


Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 08 Cze 2007
Posty: 428
Skąd: hameryka
Wysłany: 2007-09-27, 19:40   

hehe to czy to zlosliwosc czy nie zalezy tylko od tego ile masz lat..:)
_________________
dzisiaj liczy sie tylko teraz,teraz licze tylko na dzisiaj ..a jutro....to sie zobaczy jutro
 
 
pao
[Usunięty]

Wysłany: 2007-09-27, 19:48   

niewątpliwie honey, w tym przypadku jednak była to czysta złośliwość :)
 
 
zina 


Pomogła: 93 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 6308
Wysłany: 2007-09-27, 22:19   

Mi sie bardzo podobaja ubrania w H&M gdzie najczesciej sama dla siebie kupuje.
Dzial mlodziezowy to dla mnie raj, uwielbiam takie sportowo-nowatorskie trendy i ciagle sie do nich moge wbic :mryellow:
Poza tym dostaje duzo ciuchow od mojego Artystycznego z miejsca gdzie pracuje :-)
Przed zajsciem w ciazy przyniosl mi superowa, luzna, dluga kurtke na zime w sam raz dla rosnacego brzuszka, moze teraz juz sobie rosnac
 
 
 
martika 


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 09 Cze 2007
Posty: 717
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2009-03-02, 17:29   

Zakupy ubraniowe to uwielbiam upolowane w lumpeksie.

Teraz przymierzam sie do zakupów bieliżnianych, upatrzyłam sobie piżamkę i piękny kostium z polskiej firmy DONNA ale ciężko go dostać, mało sklepów mają niestety Szkoda że nie można kupować przez internet.
_________________
hxxp://fajnamama.pl]
 
 
mandy_bu 


Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 30 Gru 2008
Posty: 1260
Wysłany: 2009-03-03, 09:50   

Ja też pokochałam szmatexy, a szczególnie jeden, po 15 zl kg. Cudo jak coś tam fajnego znajdę, to czuję się jak lwica wracająca z polowania! Choć mój mąż ostatnio daje mi do zrozumienia, że tak biedniutko :-P wyglądam, ale serio szkoda wydawać mi kasy na ciuchy w markowych sklepach. Bądźmy eko ;-) .
 
 
mandy_bu 


Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 30 Gru 2008
Posty: 1260
Wysłany: 2009-03-03, 10:00   

przy Puławskiej w ciągu pawilonów między Dolną a Odyńca. Niestety mają go zlikwidować, choć mam nadzieję ,że to tylko taki "chwyt martetindody", bo już w grudniu wsiał napis - "sklep w likwidacji" :-) .
 
 
ifinoe 


Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 07 Cze 2007
Posty: 899
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-03-03, 20:40   

puławska to w ogóle niezłe zagłębie lumpexów, od dworkowej do al. wilanowskiej jest przynajmniej z dziesięć, od bardzo tanich, do bardziej luksusowych, a tuż za rogiem już w ogóle wersja super lux, gdyby ktoś szukał valentino i diora (ceny odpowiednie do metki)...a mój ulubionybył na rakowieckiej, ale niestety zastąpił go kolejny bank :evil:

jakby ktoś się wybierał do mokotowskiego zagłębia lumpków, to zapraszam na herbatę :)
_________________
hxxp://lilypie.com]

hxxp://lilypie.com]
 
 
mandy_bu 


Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 30 Gru 2008
Posty: 1260
Wysłany: 2009-03-03, 22:21   

ifinoe, dzięki za zaproszenie :-)
 
 
anastazja4390

Dołączył: 10 Mar 2014
Posty: 3
Wysłany: 2014-03-10, 15:17   

Ja kiedyś również bardzo często odwiedzałam lumpeksy. Ostatnio jednak brak czasu nie pozwala mi na takie 'wycieczki'. Jeśli chodzi o galerie, tłumy ludzi i wygórowane ceny często mnie odstraszają :-/ Z tego względu coraz częściej korzystam z usług różnego rodzaju sklepów internetowych. Ostatnio moją uwagę przykuły ubrania firmy spam. Ceny nie są wysokie a i często można trafić na fajną promocję. :) Ubrania odznaczają się naprawdę dobrą jakością, na dostarczenie przesyłki również nie trzeba długo czekać :)
 
 
seminko 
samosiejka

Pomogła: 15 razy
Dołączyła: 18 Lip 2010
Posty: 2027
Skąd: znad rzeki
Wysłany: 2014-04-08, 10:03   

W Endo promocje na boskie szmatki dzieciakowe plus dziś wysyłka od 50 zł gratis ;-)
hxxp://endo.pl/tematy/maraton_zakupowy_do_50.xml
_________________
"wiara w to,że okoliczności działają na naszą korzyść, ostatecznie sprawia, że tak jest." Chris Prentiss
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 12