wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wegetariańskie lub Wegańskie Przedszkole w Katowicach
Autor Wiadomość
Catherina

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-08-06, 17:00   Wegetariańskie lub Wegańskie Przedszkole w Katowicach

Kochani,

Poszukuję pilnie przedszkola dla 3latki w Katowicach . Jesteśmy rodziną wegetarian i chciałabym żeby dziecko trafiło do miejsca gdzie nie będzie wytykane palcami. Ponieważ przeprowadzamy się na Śląsk z Warszawy nie mam pojęcia o tamtejszych przedszkolach. Niestety w internecie nie mogę znaleźć żadnej informacji na ten temat. Proszę bardziej zorientowanych o pomoc.
Pozdrawiam
 
 
Pipii 

Pomogła: 37 razy
Dołączyła: 14 Lut 2011
Posty: 1721
Skąd: śląsk
Wysłany: 2012-08-07, 13:44   

Nie ma :-) niestety.
 
 
Catherina

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-08-29, 15:21   

Przykro mi to słyszeć. A może znajdzie się na forum ktoś kto wysłał dziecko do przedszkola El Mundo Marino i mógłby napisać mi opinię na temat tego przedszkola.
Wierzyć się nie chce. A w Zabrzu, Gliwicach , Mysłowicach też nie ma?
Pozdrawiam
 
 
mono-no-aware 
Ewa


Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 12 Sty 2009
Posty: 897
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2012-08-29, 20:15   

Catherina wegetariańskie przedszkola to w ogóle w Polsce można policzyć na palcach, chyba u jednej ręki ;) . Ale fakt, są te przyjazne wege, ja myślę, że warto na Twoim miejscu znaleźć przyjazne przedszkole dla dziecka i potem dogadać kwestię żywieniową (bo to sprawa do dogadania między placówką a rodzicem). A nie jesteś chętna na to hxxp://www.emi-edu.com/ nie są wege, ale jak swego czasu się orientowałam to byli przychylni, i deklarują się, ze w menu mają zdrowe przekąski, o angielskim i Montessori nie wspomnę. My zrezygnowaliśmy z powodu dalekiego dojazdu. Była też opcja płacenia za mniejszą ilość godzin, np. jeśli dziecko zostanie tylko na 3 lub 5 h dziennie. Podpytaj.

A skąd jesteś, z Katowic?, bo jednak Mysłowice a Gliwice to duża rozpiętość i wożenie dziecka z jednego końca aglomeracji śląskiej do drugiej to ciężka sprawa, chyba, że ktoś przy okazji do pracy podjeżdża.
_________________
hxxp://www.suwaczek.pl/]
 
 
Elemeledudki 

Dołączyła: 30 Wrz 2013
Posty: 1
  Wysłany: 2013-09-30, 14:13   Wegetariańskie Przedszkole w Katowicach

Witam bardzo ciepło!

W przedszkolu Ele-mele-dudki jest możliwość (indywidualnej) edukacji żywieniowej wraz z wegetariańską dietą, dzięki czemu Dzieci mogą uczyć się o dobrym odżywianiu. Bardzo przyjazna, ciepła, domowa atmosfera sprzyjająca rozwojowi dzieci.
Lokalizacja też jest bardzo dogodna(cicha dzielnica niedaleko Silesia City Center).
Wciąż są wolne miejsca.


Po więcej informacji zapraszam na strone internetową www.ele-mele-dudki.pl lub też bezpośrednio pod numerem telefonu +48 694-990-217.

Pozdrawiam gorąco!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 13