wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[Białystok/Polska] Kociak "z butelki"
Autor Wiadomość
alken87 


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Mar 2010
Posty: 725
Skąd: Wałbrzych/Wrocław
Wysłany: 2012-08-21, 14:07   [Białystok/Polska] Kociak "z butelki"

wklejam ze szczury.org za zgodą ogłaszającej:

Domu szuka mała kotka.
Trafiła do mnie przez przypadek. A właściwie to przez szantaż "jak nie weźmiesz, wypuszczę do lasu". Kotka urodziła się w domu alkoholików i tyle o niej wiem. Później została wciśnięta pijanemu "nowemu właścicielowi" i jeszcze tego samego dnia trafiła do mnie.

Kota jest mała, chuda, szara - wygląda trochę jak szczur.

Uważam, że ma wypaczony instynkt samozachowawczy o.O
Kotka nie boi się nikogo i niczego. Zachowuje się tak spokojnie, że aż mnie to martwi. Nie bała się pijanych osób od których ją wzięłam, nie przejęła się zmianą miejsca, nie bała się mnie, męża, a nawet mojej kotki, która łaziła za nią i burczała cały wieczór. Udawała że jej nie widzi.

Można z nią zrobić wszystko i w każdej chwili. Żadnych protestów ... nic.

Dlatego wydaje mi się, że bezpieczniej dla niej będzie trafić do domu, z którego nie będzie mogła wychodzić.

Mała ma nietypowe umaszczenie. Taki odrobinę jaśniejszy, szary "Whiskas" przybrudzony miejscami rdzą ( rudawe plamki ). Odrobinę ciemniejszy kolor niż na zdjęciu ( spróbuję dziś w dziennym świetle zrobić ładniejsze ).

hxxp://s1058.photobucket.com/albums/t407/Sylwia_Ptak/?action=view&current=IMG_5553.jpg]hxxp://s1058.photobucket.com/albums/t407/Sylwia_Ptak/?action=view&current=IMG_5552.jpg]hxxp://s1058.photobucket.com/albums/t407/Sylwia_Ptak/?action=view&current=IMG_5550.jpg]hxxp://s1058.photobucket.com/albums/t407/Sylwia_Ptak/?action=view&current=IMG_5547.jpg]


Obowiązuje wizyta przedadopcyjna i umowa adopcyjna, w której właściciel zobowiązuje się do sterylizacji kotki w odpowiednim wieku.

Transport do Warszawy - bezproblemowy. Wszędzie dalej, po znalezieniu dobrej duszyczki chętnej do pomocy.

Kicia korzysta z kuwety


KONTAKT: noovaa@gmail.com
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 13