wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wegemaluch.pl na festiwalu 'Sztuki i Sztuczki'
Autor Wiadomość
wegemaluch


Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 63
  Wysłany: 2012-09-02, 13:02   Wegemaluch.pl na festiwalu 'Sztuki i Sztuczki'

Wszystkich ciekawych i chcących poszerzyć swoje horyzonty, otwartych na poznawanie zalet diety wegetariańskiej u dzieci zapraszamy na

hxxp://wegemaluch.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1031:wegemaluch-pl-na-festiwalu-sztuki-i-sztuczki&catid=113:newsy&Itemid=411]Festiwal "Sztuki i Sztuczki",

który odbędzie się 08.09.2012 od godz. 11-17.00, w Warszawie w siedzibie Orkiestry Sinfonia Varsovia przy ul. Grochowskiej 272.

Na stoisku Wegemaluch.pl niesamowite dziewczyny z Veganica- vegan coffee & eat przygotują dla Was wegeburgery, kolorowe kanapki, sałatkę owocową, indyjskie danie z ziemniaków i szpinaku (aloo palak), sojowy napój owocowy i pasty na kanapki, a wszystko to pojawi się na stole dzięki Vegabutik.pl i Vegepack.pl, który zadba o produkty. W oczekiwaniu na potrawy Sklepznatury.pl uraczy Was świeżymi warzywno-owocowymi przekąskami i sokami.

Na miejscu wydrukujesz hxxp://wegemaluch.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=210&Itemid=1019]przepisy potraw wegetariańskich - przygotowywanych na miejscu, porozmawiasz w sympatycznej atmosferze festiwalu dla dzieci wśród zabaw, teatrów i warsztatów.

Organizatorzy festiwalu: sklep Lamala, TASHKA oraz Orkiestra Sinfonia Varsovia przygotowali masę różnorodnych atrakcji dla dzieci w różnym wieku.

Szczegóły festiwalu znajdziesz: hxxp://wegemaluch.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1031:wegemaluch-pl-na-festiwalu-sztuki-i-sztuczki&catid=113:newsy&Itemid=411]Wegemaluch.pl na festiwalu 'Sztuki i Sztuczki'
Oraz na stronie festiwalu: hxxp://sztukiisztuczki.pl/]Sztuki i Sztuczki

Serdecznie zapraszamy! :-D
_________________
hxxp://wegemaluch.pl]
 
 
bronka 
Supergirls don t cry

Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 02 Lip 2009
Posty: 6426
Wysłany: 2012-09-02, 13:57   

spam zgłoszony do moderatora
 
 
an 
spec od łudzenia się

Pomogła: 26 razy
Dołączyła: 12 Lip 2008
Posty: 1316
Wysłany: 2012-09-02, 15:19   

Ja nie wiem czy to jest spam albo i nawet jakaś straszna reklama, cały czas mieści się w promowaniu wegetarianizmu.
 
 
an 
spec od łudzenia się

Pomogła: 26 razy
Dołączyła: 12 Lip 2008
Posty: 1316
Wysłany: 2012-09-03, 03:50   

W zasadzie chciałam dodać, że rozumiem w czym rzecz, może trochę za dużo linków do jakby nie było konkurencyjnego portalu (możliwe, że zarabiającego - nie znam się) i dlatego trochę śliski temat, z drugiej strony ciekawe wydarzenie z wieloma atrakcjami dla dzieci i jeśli przy okazji będzie promowanie wege diety to jakoś niezręcznie to bojkotowac
 
 
wegemaluch


Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 63
Wysłany: 2012-09-03, 11:18   

an napisał/a:
W zasadzie chciałam dodać, że rozumiem w czym rzecz, może trochę za dużo linków do jakby nie było konkurencyjnego portalu (możliwe, że zarabiającego - nie znam się) i dlatego trochę śliski temat, z drugiej strony ciekawe wydarzenie z wieloma atrakcjami dla dzieci i jeśli przy okazji będzie promowanie wege diety to jakoś niezręcznie to bojkotowac


an napisał/a:
W zasadzie chciałam dodać, że rozumiem w czym rzecz, może trochę za dużo linków do jakby nie było konkurencyjnego portalu (możliwe, że zarabiającego - nie znam się) i dlatego trochę śliski temat, z drugiej strony ciekawe wydarzenie z wieloma atrakcjami dla dzieci i jeśli przy okazji będzie promowanie wege diety to jakoś niezręcznie to bojkotowac


W gwoli wyjaśnienia.

Wegemaluch nie stanowi dla wegedzieciaka żadnej konkurencji. Tworzycie drogie Panie forum i chwała Wam za to. Za informacje i treści które się tutaj znajdują i wieloletni wkład w rozwój wegetarianizmu. Wegemaluch nie jest forum a portalem, którego głównym celem jest propagowanie diety wegetariańskiej wśród dzieci, informowanie osób które chcą dowiedzieć się więcej i są otwarte na medycznie poparte informacje podpisane nazwiskiem autora publikacji (inna inkszość - nie każdemu prawda na temat diety i rozwoju dziecka jest po drodze). Owszem znajduje się w nim też forum, ale dostępne jest po zalogowaniu i w tym sensie nie staramy się nawet zrobić czegokolwiek by nasze forum było "ważniejsze" od tutejszego.

Wszyscy którzy pracują na rzecz wegemalucha robią to za darmo i wydają na to własne środki. Autorów, którzy współpracują na stałe z wegemaluch znajdziesz w "autorzy" w dolnej części portalu i nie otrzymują oni żadnego wynagrodzenia.

Jeżeli chodzi o zarabianie :) w lipcu wegemaluch na automatycznych reklamach google zarobił 2.98 euro, w sierpniu 3,23 euro i to są zarobki wegemaluch. Tak... jest to dziwne, że ktoś robi coś takiego i nie liczy na kokosy. Sami się sobie dziwimy :)

Jeżeli zaś chodzi o festiwal dla dzieci :) każda z firm przeznacza na to własne środki (i to niemałe), a to tylko po to, by pokazać światu, że wegetarianizm jest fajny, kolorowy, uśmiechnięty i zdrowy. Dlatego będziemy rozdawać owoce, warzywa i soki za darmo. Prócz tego możesz się dowiedzieć czym jest wegetarianizm, po co i dlaczego i czy jest bezpieczny i skąd jesteśmy tego tacy pewni. Każda z firm które będą na festiwalu z nami przyłączyła się do tego wydarzenia z radością i z tego się cieszymy.

W dalszym ciągu może robić to co robimy osobno, ale możemy też robić to razem.

Pozdrawiamy serdecznie. :-)
_________________
hxxp://wegemaluch.pl]
 
 
bronka 
Supergirls don t cry

Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 02 Lip 2009
Posty: 6426
Wysłany: 2012-09-03, 11:47   

wegemaluch napisał/a:
Wegemaluch nie stanowi dla wegedzieciaka żadnej konkurencji.

oczywiście, ze Nie!
Wegedzieciak to kopalnia wiedzy. Dzielimy się pomysłami, swoją wiedzą, wspieramy, pomagamy.

Mnie osobiście ten wegemaluch nie razi. Bo czym. Już napisałyśmy Ci co myślimy o Twoim nierzetelnym, na kolanie robionym portalu. Nie on pierwszy i nie ostatni.

wegemaluch napisał/a:
W dalszym ciągu może robić to co robimy osobno, ale możemy też robić to razem

Teraz tak o tym pomyślałaś, bo
wegemaluch napisał/a:
lipcu wegemaluch na automatycznych reklamach google zarobił 2.98 euro, w sierpniu 3,23 euro

a wcześniej udzielałaś wywiadów na temat pierwszego portalu, nie pamiętając o wegedzieciaku i spamując pod osłoną innego nicka . Żenada.

Gdyby nie Twoje początkowe zachowanie to pewnie inaczej bym patrzyła teraz na to wszystko.
 
 
bronka 
Supergirls don t cry

Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 02 Lip 2009
Posty: 6426
Wysłany: 2012-09-03, 11:47   

an napisał/a:
Ja nie wiem czy to jest spam

Jeżeli na 5 postów 5 to reklama to to jest SPAM.
 
 
wegemaluch


Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 63
Wysłany: 2012-09-03, 12:10   

bronka napisał/a:
wegemaluch napisał/a:
Wegemaluch nie stanowi dla wegedzieciaka żadnej konkurencji.

oczywiście, ze Nie!
Wegedzieciak to kopalnia wiedzy. Dzielimy się pomysłami, swoją wiedzą, wspieramy, pomagamy.

Mnie osobiście ten wegemaluch nie razi. Bo czym. Już napisałyśmy Ci co myślimy o Twoim nierzetelnym, na kolanie robionym portalu. Nie on pierwszy i nie ostatni.

wegemaluch napisał/a:
W dalszym ciągu może robić to co robimy osobno, ale możemy też robić to razem

Teraz tak o tym pomyślałaś, bo
wegemaluch napisał/a:
lipcu wegemaluch na automatycznych reklamach google zarobił 2.98 euro, w sierpniu 3,23 euro

a wcześniej udzielałaś wywiadów na temat pierwszego portalu, nie pamiętając o wegedzieciaku i spamując pod osłoną innego nicka . Żenada.

Gdyby nie Twoje początkowe zachowanie to pewnie inaczej bym patrzyła teraz na to wszystko.


Portal nie jest zrobiony na kolanie i mogę Cię o tym zapewnić. I zgodnie z tym co napisałem, współpracuje z nami wiele osób (nie tylko wymienionych w dziale "autorzy") i nie z Magdą teraz korespondujesz. Magda popełniła błąd za który przeprosiła i nic więcej nie może zrobić. Magda nie pisze już niczego na tym forum i niczego nie napisze.

Wegedzieciak to kopalnia wiedzy i w żadnym miejscu nie twierdzimy i nie twierdziliśmy inaczej. Jednak wegedzieciak jest forum a nie portalem. Różnica pomiędzy tymi pojęciami jest dość znaczna.

Posty które umieszczamy _wyłącznie_ w dziale wydarzenia tego forum mają za cel informowanie _wyłącznie_ o wydarzeniach (też o konkursach, ale już tego nie będziemy robić - Ci którzy lubią i chcą się bawić znajdą informacje bez trudu). Można z nich korzystać, można nie. Staramy się również ułatwić dotarcie do informacji związanych z wydarzeniem.

Piszesz też że "napisałyśmy" ale trudno mi uwierzyć że reprezentujesz ponad 4 tyś użytkowników wegedzieciaka. Ale mogę się mylić... a mylić się to rzecz ludzka.

Pozdrawiam :-)
_________________
hxxp://wegemaluch.pl]
 
 
bronka 
Supergirls don t cry

Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 02 Lip 2009
Posty: 6426
Wysłany: 2012-09-03, 12:17   

wegemaluch napisał/a:
Piszesz też że "napisałyśmy" ale trudno mi uwierzyć że reprezentujesz ponad 4 tyś użytkowników wegedzieciaka

Nie- piszę o wątku, w którym ja i kilka innych użytkowniczek napisałyśmy wiele naszych uwag.
 
 
wegemaluch


Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 63
Wysłany: 2012-09-03, 12:44   

bronka napisał/a:
wegemaluch napisał/a:
Piszesz też że "napisałyśmy" ale trudno mi uwierzyć że reprezentujesz ponad 4 tyś użytkowników wegedzieciaka

Nie- piszę o wątku, w którym ja i kilka innych użytkowniczek napisałyśmy wiele naszych uwag.


A o czym piszesz?

Domyślam się że o owej słynnej i często wymienianej nierzetelności?
Widzisz... jeżeli uważasz, że jakiś artykuł jest nierzetelny, to możemy po kolei każdy z nich przedyskutować. Każdy artykuł jest podpisany imieniem i nazwiskiem autora wraz z jego metryczką i tytułem naukowym jeżeli taki posiada, lub źródłem pochodzenia jeżeli jest to przedruk. Każdy z nich jest opublikowany za zgodą i wiedzą autora, jeżeli pochodzi z innego źródła. Nikt nie boi się podpisywać swoim nazwiskiem pod artykułami w wegemaluch.pl. Publikujemy te artykuły ponieważ jesteśmy pewni, że są poparte dowodami medycznymi i wiedzą autorów. To z kim i jak działamy staraliśmy się pokazać "posłuchać" w audycji w tok fm, gazetach i będziemy też pokazywać w innych źródłach, korzystając z każdej okazji do promowania wegetarianizmu i obalania mitów.

Ile artykułów w wegemaluch.pl przeczytałaś od deski do deski zwracając uwagę na szczegóły podane w publikacji? Poświęcając chwilę na "przetrawienie" informacji.. Czy posłuchałaś całej audycji z radia? czy tylko początek?

Moje nazwisko też jest dostępne w witrynie i do dyspozycji każdego kto pragnie się ze mną skontaktować. Adres w którym jest "siedziba zła" również mogę podać. Nikt się tego nie boi i nikt niczego nie ukrywa. Nikt nie kryje się za Nickiem.

Ps. Przepraszam za off topic. Bo dyskusja zeszła z festiwalu dla dzieci na inne tory.

Zainteresowanych dobrą zabawą z dziećmi w fajnej atmosferze odsyłam do 1 postu w wątku.

Pozdrawiam :-)
_________________
hxxp://wegemaluch.pl]
 
 
bronka 
Supergirls don t cry

Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 02 Lip 2009
Posty: 6426
Wysłany: 2012-09-03, 13:25   

A my mamy taki zwyczaj- najpierw się przestawić w wątku powitalnym, a nie- najpierw oszukiwać, udawać kogoś innego, a potem pod innym nickiem wpadać znienacka i spamować.
Rozmowy nie mam zamiaru kontynuować. Nie mój poziom dyskusji. I faktycznie OT całkowity.
 
 
wegemaluch


Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 63
Wysłany: 2012-09-03, 13:31   

bronka napisał/a:
A my mamy taki zwyczaj- najpierw się przestawić w wątku powitalnym, a nie- najpierw oszukiwać, udawać kogoś innego, a potem pod innym nickiem wpadać znienacka i spamować.
Rozmowy nie mam zamiaru kontynuować. Nie mój poziom dyskusji. I faktycznie OT całkowity.


Tak. Magda popełniła błąd i przeprosiła za niego. Mogę to powtarzać tak często jak będzie to konieczne.

Wegemaluch przywitał się w wątku powitalnym jakiś czas temu i to nie Magda jest autorem wpisów pod nickiem wegemaluch. Wszystkie dane dostępne są w portalu.

Ps. wychodzi na to że nie dowiemy się cóż takiego nierzetelnego jest w wegemaluch.pl. Szkoda, bo dbamy o jakość artykułów do bólu i chętnie byśmy sprawdzili co jest nie tak...
_________________
hxxp://wegemaluch.pl]
 
 
bronka 
Supergirls don t cry

Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 02 Lip 2009
Posty: 6426
Wysłany: 2012-09-03, 13:34   

hxxp://wegedzieciak.pl/viewtopic.php?t=11617
 
 
wegemaluch


Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 63
Wysłany: 2012-09-03, 14:25   

bronka napisał/a:
hxxp://wegedzieciak.pl/viewtopic.php?t=11617


Tak, czytaliśmy to wiele razy, czytało też wiele osób z nami związanymi i nikt nie wie o co chodzi.

Jeżeli masz uwagi do konkretnych informacji załóż proszę dyskusję na temat konkretnego artykułu z podaniem konkretnych uwag (my nie będziemy niczego publikować w tym forum, prócz istotnych informacji o wydarzeniach mających na celu propagowanie wiedzy o wegetarianizmie). Autorzy z nami współpracujący na pewno chętnie przeczytają te uwagi.
_________________
hxxp://wegemaluch.pl]
 
 
bronka 
Supergirls don t cry

Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 02 Lip 2009
Posty: 6426
Wysłany: 2012-09-03, 14:31   

wegemaluch, niestety nie dysponuję taka ilością czasu. Poza tym wolę spędzić czas na naszym forum.
Napisz mi tylko (jeśli mogę Cię prosić) , który z tych wątków jest powitalny?
hxxp://wegedzieciak.pl/search.php?search_author=wegemaluch
 
 
wegemaluch


Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 63
  Wysłany: 2012-09-03, 14:54   

bronka napisał/a:
wegemaluch, niestety nie dysponuję taka ilością czasu. Poza tym wolę spędzić czas na naszym forum.
Napisz mi tylko (jeśli mogę Cię prosić) , który z tych wątków jest powitalny?
hxxp://wegedzieciak.pl/search.php?search_author=wegemaluch


hm... Sądząc po ilości postów w tym wątku.. hm.

A istotnie... ponieważ witaliśmy się w wielu miejscach przeoczono powitanie tutaj (zapewne w wyniku ciepłego powitania, które przytoczyłaś cytując odpowiedni wątek z przeszłości).

Ups - masz nas jak na patelni :oops: . Ale chętnie naprawimy ten błąd i się przywitamy. (choć wydaje mi się że już to robiliśmy... no cóż, jak pisałem... człowiek jest omylny taka jego wado-zaleta)

Błąd naprawiony -> hxxp://wegedzieciak.pl/viewtopic.php?p=539493#539493]witamy
_________________
hxxp://wegemaluch.pl]
 
 
bronka 
Supergirls don t cry

Pomogła: 83 razy
Dołączyła: 02 Lip 2009
Posty: 6426
Wysłany: 2012-09-03, 15:18   

wegemaluch napisał/a:
hm... Sądząc po ilości postów w tym wątku.. hm.

ale co- sądząc po ilości postów? Wystarczy za przedstawienie się?
Nie bardzo rozumiem
 
 
koko 


Pomogła: 40 razy
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 6187
Wysłany: 2012-09-03, 19:25   

bronka, wyluzuj, szkoda nerw. Jeśli wegemaluch.pl to rzetelny i solidny portal, to sam się obroni, lub w przeciwnym razie - przepadnie z kretesem. Fakt, że trochę to dziwne, że pod jednym loginem występuje ileś osób (i piszą o sobie "my, wegemaluch"), no ale cóż, może łatwiej znieść odpowiedzialność zbiorowo ;-)
Co do samego ciągłego promowania się wegemalucha na wd to naprawdę podziwiam tych pierwszych, że nie zniechęcają się permanentną zlewką tych drugich ;-)
_________________
hxxp://fajnamama.pl]
hxxp://fajnamama.pl]
 
 
 
diancia 


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 01 Lut 2011
Posty: 2447
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-09-03, 19:52   

koko, celnie napisane :)

bronka, spokojnie, tyle przyjemniejszych wątków na forum jest ;)
_________________
hxxp://www.suwaczki.com/]
 
 
Agnieszka 

Pomogła: 193 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5199
Wysłany: 2012-09-03, 20:05   

ja się nie wybieram bo nie moja opcja z rozdwojeniem osobowości a znajomych odeśle do stosownych tematów i sami zdecydują.
Swoją drogą zmienił się lekarz wcześniej była dr Z.
 
 
Agnieszka 

Pomogła: 193 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5199
Wysłany: 2012-09-03, 20:10   

ja się nie wybieram bo nie moja opcja z rozdwojeniem osobowości a znajomych odeśle do stosownych tematów i sami zdecydują.
Swoją drogą zmienił się lekarz wcześniej była dr Z.
 
 
wegemaluch


Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 63
Wysłany: 2012-09-04, 09:55   

koko napisał/a:
bronka, wyluzuj, szkoda nerw. Jeśli wegemaluch.pl to rzetelny i solidny portal, to sam się obroni, lub w przeciwnym razie - przepadnie z kretesem. Fakt, że trochę to dziwne, że pod jednym loginem występuje ileś osób (i piszą o sobie "my, wegemaluch"), no ale cóż, może łatwiej znieść odpowiedzialność zbiorowo ;-)
Co do samego ciągłego promowania się wegemalucha na wd to naprawdę podziwiam tych pierwszych, że nie zniechęcają się permanentną zlewką tych drugich ;-)


Drogie Panie.

Dziwne, przedziwne jest to, że patrzycie wyłącznie z perspektywy robienia w naszej ocenie "wirtualnej" konkurencji a w Waszej - wstrętnej, niedobrej, podstępnej i wrednej. Natomiast żadna z Pań nie patrzy na to z perspektywy - KOMUŚ się CHCE robić portal który stoi na nogach. Robi to za DARMO angażując w to swoje środki. Zebrał SPECJALISTÓW którzy piszą opinie do portalu za DARMO i im się chce. Że z portalem CHCĄ współpracować firmy. A to wszystko po to by w diabelny i podstępny sposób PROMOWAĆ wegetarianizm jako zdrową dietę. Przeprowadza wywiady z czołowymi postaciami mediów, filmów, muzyki i oni CHCĄ się dla nas wypowiadać. Magda pisze artykuły do miesięcznika VEGE mając jedyny cel - promowanie wegetarianizmu, zdrowego i aktywnego trybu życia.

Pod jednym loginem występuje wiele osób, bo wiele osób nad portalem pracuje NIE pobierając za to wynagrodzenia. I wiele osób pochodzi z Waszego forum, bo mają dosyć ciągłego szczucia.

Rozumiem że propozycja zrobienia czegoś razem raczej nie wchodzi w grę. Dalsze dyskusje jak sądzę i jak zauważyła Diancia nie mają najmniejszego sensu, ponieważ istotnie są przyjemniejsze i ważniejsze rzeczy do zrobienia. I czy byśmy napisali sam przecinek na tym forum, to również zostanie odebrany jako ohydny i podstępny spam.

Agnieszka napisał/a:
ja się nie wybieram bo nie moja opcja z rozdwojeniem osobowości a znajomych odeśle do stosownych tematów i sami zdecydują.


Tak. Magda popełniła błąd i za to przeprosiła i nic więcej zrobić nie może.

Owszem, użytkownicy, użytkowniczki potrafią same podejmować decyzje i na pewno to zrobią.
_________________
hxxp://wegemaluch.pl]
 
 
koko 


Pomogła: 40 razy
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 6187
Wysłany: 2012-09-04, 12:24   

Hm... nie napisałam nic o żadnej konkurencji, nawet nie wiem, jak z mojego posta można coś takiego wyczytać, no ale ok, pewnie wy wegemaluch jesteście już przewrażliwieni po negatywnym odzewie ze strony użytkowników wd. Tak czy siak podziwiam, że wciąż się wam chce tu promować.
_________________
hxxp://fajnamama.pl]
hxxp://fajnamama.pl]
 
 
 
MartaJS 


Pomogła: 101 razy
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 6041
Skąd: Kosieczyn
Wysłany: 2012-09-04, 12:30   

Oj, bo nagrabiliście sobie na wstępie i teraz macie już łatkę przypiętą. Tak bywa...
_________________



hxxp://www.kurazdoktoratem.blogspot.com
 
 
wegemaluch


Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 63
Wysłany: 2012-09-04, 13:19   

MartaJS napisał/a:
Oj, bo nagrabiliście sobie na wstępie i teraz macie już łatkę przypiętą. Tak bywa...


Tak bywa, człowiek jest omylny i popełnia błędy. Można by tu posypać przysłowiami co należy z czyimiś błędami robić i kto popełnia błędy a kto nie. Każdy jest w stanie te powiedzenia sobie przytoczyć w taki sposób w jaki mu będzie najbardziej odpowiadał.

My niezmiennie będziemy robić swoje, cel nam i Wam jest znany.

(koko) to było odniesienie do wcześniejszych postów, których tu nie brakuje na temat wegemaluch.

Gdyby ktoś miał ochotę nas po raz kolejny zmieszać z błotem to zapraszam do lektury kolejnego wywiadu z Magdą. hxxp://www.energiajestwnas.pl/o-akcji/eko-newsy/action,get,id,54,t,szanuje-swiat-za-wszystko-co-mi-dal.html]klik
_________________
hxxp://wegemaluch.pl]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,49 sekundy. Zapytań do SQL: 13