wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Worki pod oczami
Autor Wiadomość
Velvet 

Dołączyła: 10 Lis 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-11-10, 11:05   Worki pod oczami

Witam,

nie wiem czy dobrze trafilam ale znalazlam w inter. wypowiedz odnosnie cieni pod oczami na tym forum wiec moze znajde tu odpowiedz lub pomoc na moj problem. Otoz jak w temacie worki pod oczami z tym ze lewe jest okropne jeden worek a pod nim jeszcze jeden. Tak sie dzieje po nocy worek gorny zanika z czasem i pozostaje ten pod nim wielkosci grochu lub ciut wiekszy. Dodam jeszcze ze to lewe oko odczuwam (ciezko opisac co to za odczucie) jak i worek pod nim. Za wszelkie wpisy, wskazowki bardzo dziekuje.

Pozdrawiam[/b]
 
 
Kawaii 

Dołączyła: 10 Lis 2012
Posty: 9
Wysłany: 2012-11-10, 11:27   

Mam to samo, co dziwne chodzę spać bardzo wcześnie i jestem wyjątkowo młoda jak na coś takiego. :-/ W książce Michała Tombaka pisało, że pijąc na czczo i na noc, trzy godziny po ostatnim posiłku kefir naturalny worki znikają. Dla weganów jest jeszcze sposób z piciem na czczo 50ml soku z korzenia pietruszki.
 
 
Velvet 

Dołączyła: 10 Lis 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-11-10, 11:56   

Kawaii

a czy stosowalas juz ta metode z kefirem? Ja nie jestem wegetarianka jem rowniez mieso ale co jeszcze zauwazylam pare miesiecy temu zmienilismy polozenie naszego lozka teraz sypiam praktycznie caly czas na lewej stronie, wczesniej spalam na prawej i wydaje mi sie ze takiego problemu az zauwazalnego nie bylo. Nie wiem czy to moze miec z tym cos wspolnego. Przed 3 laty bylam u rodzinnego lekarza zrobil badania (mysle ze tylko te podstawowe) stwierdzil ze wszystko ok. a worki same znikna (mysle ze zadna to pomoc ani pocieszenie) . Zaczelam szukac w intern. trafilam rowniez na wpis pewniej dziewczyny, ktora udala sie do lekarza chinskiego dostala jakies ziola i twierdzila ze worki zniknely. Zrobilam tak samo dostalam ziola, chodze na akupunkture ale efektow nie widze poza wydanymi pieniazkami.
 
 
Kawaii 

Dołączyła: 10 Lis 2012
Posty: 9
Wysłany: 2012-11-10, 14:09   

Nie nie próbowałam (trudno u mnie o dobry kefir). Co do spania... ja też kiedyś spałam na boku, teraz tylko na plecach, by nie budzić się z bólem kręgosłupa (chodź efektów nie widzę) i chyba właśnie od tego czasu zaczęły się pojawiać worki... ja próbuję jak narazie z pietruszką (mam od cioci) i białko w oku stało się czystrze, więc Tombak chyba się zna. W każdym razie spróbuj z kefirem i sposób spania też weź pod uwagę. ;-)
 
 
Jadłonomia 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 01 Kwi 2012
Posty: 145
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-11-10, 18:27   

Też kiedyś mi się zrobiło coś takiego na moment i zaaplikowałam sobie przez kilka dni pod rząd wapna na noc i rano i zeszło :) Więc u mnie to było alergiczne, może u Ciebie jakoś też?
_________________
Blog z roślinnymi przepisami, gdzie w roli głównej występują bulwy, korzenie, liście i inne chwasty.

hxxp://www.jadlonomia.com
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 13