wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
biegamy :)
Autor Wiadomość
Fatty 

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 30 Maj 2008
Posty: 1192
Wysłany: 2016-06-06, 07:39   

Kat, znam to- mój pies z gatunku tych "przystanek co 3 metry " - tylko Gizio mały, jakby co to bym go podeptała... wczesniej miałam chow-chow i pewnego razu gdy biegł przede mną i nagle się zatrzymał w poprzek drogi aby poniuchać- nie miałam czasu aby wyhamować, ani na to aby się wybić, mimo to spróbowałam go przeskoczyć, zahaczyłam o grzbiet nogami i jak nie zaryje w chodnik :lol:


Wczoraj też byłam biegać w duecie, okazało się, że wege kolacja ma przewagę :D Ja 2 h wcześniej wsunęłam sałatkę na kolację, on napchał się kiełbachy- nie dawał rady biec z tym balastem do strawienia, zaraz zakręcał do domu ;)
 
 
nataliawoj 

Dołączyła: 07 Cze 2016
Posty: 3
Wysłany: 2016-06-07, 08:15   

Pogoda jest coraz ladniejsza i już najwyższy czas zacząć żyć aktywnie. Nie lubie biegania. Nawet na siłowni unikam bierzni jak ognia. Chciałabym jednak kiedyś spróbować polubić to.. Możecie mi doradzić jak zacząć zeby sie nie zniechęcić?
 
 
wermiena 

Dołączył: 26 Sie 2016
Posty: 5
Wysłany: 2016-08-26, 11:44   

No to przeczytaj ten artykuł hxxp://supermamy.limango.pl/beata-sadowska-super-mama-biegu-2/]supermamy.limango.pl/beata-sadowska-super-mama-biegu-2 - fajny motywator :) U mnie z bieganiem było tak, że kiedyś próbowałam za mocno, tzn od razu biegłam na pełnym gazie i 5 km. Ale po tygodniu maiłam dosyć. Dopiero później się nauczyłam, żeby to robić spokojnie, 2-3 razy w tygodniu na początku, marszobieg (właściwie - marszotrucht), 15 min. Żeby się nie przejmować, że wszyscy mnie wyprzedzają :p No i się udałam, później stopniowo sobie dokładałam - prędkości, dystansu. Biegam regularnie od 2 lat :D
 
 
katherine87 

Dołączyła: 03 Lis 2016
Posty: 4
Wysłany: 2016-11-03, 10:39   

Ja biegam 3 razy w tygodniu po 5 km. Czasem zdarza się raz w tygodni zrobić nawet 8, ale to zależy od mojego czasu. Trochę mam rzeczy na głowie, ale staram się regularnie biegać, bo efekty po bieganiu są prawie natychmiastowe :) .
 
 
figa88

Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 7
Wysłany: 2016-11-08, 18:19   

polecicie moze jakies fajne buciki do biegania? w lato biegam w roshe runach, ale na ta pogode juz sie nie nadaja...
 
 
panimuminek

Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 15
Wysłany: 2018-01-08, 13:01   

Czas mija a ja dalej się nie poddaję i staram się żyć zdrowo:) Teraz co prawda biegam w plenerze jedynie jak jest trochę cieplej, zimą wybieram jednak siłownię. Oczywiście staram się trzymać dietę i już pełni przyzwyczaiłam się do nowego trybu życia. Zaczynam się coraz bardziej wciągać w temat bycia fit i kombinuję jak polepszyć efekty odchudzania. Skłaniam się do kupna spalacza tłuszczu, bo okazuje się, że jest to całkiem niezły pomysł:) Na rynku jest spory wybór takich suplementów ale chyba wybiorę Spaminatora bo ma bardzo ciekawy skład: ekstrakt z liści ściemniatora indonezyjskiego, ekstrakt z nasion zgniłej papai, ekstrakt z owoców pierdu-pierdu i wiele innych równie naturalnych składników. Opinie też ma pozytywne więc mam nadzieję, że zobaczę efekty:)
 
 
Alispo 


Pomogła: 127 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5941
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-01-10, 18:02   

Na pewno! :D
_________________
facebook.com/dtogon
 
 
alutka011 

Dołączyła: 24 Maj 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-05-24, 09:16   

ja to biegam głównie zimą, nie wiem ale jakoś ta aura bardziej mi odpowiada, człowiek się tak nie męczy i jest przyjemniej :)
 
 
aga59 

Dołączyła: 24 Paź 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-10-24, 11:08   

Ja zauważyłam, że lepiej mi się biega od razu po powrocie z pracy zanim zjem obiad. Mniej się męczę i dłuższy dystans mogę pokonać. Wcześniej najpierw jadłam obiad i po godzinie szłam biegać i nie było to dosyć przyjemne w porównaniu do tego co jest teraz.
_________________
hxxp://sokrates.gda.pl/]Szkoła podstawowa Gdańsk
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,33 sekundy. Zapytań do SQL: 13