wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bilety z allegro
Autor Wiadomość
Maple Leaf 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 23 Lut 2012
Posty: 952
Skąd: Calgary
Wysłany: 2014-05-19, 16:41   Bilety z allegro

Chcę kupić bilety na koncert, ale trochę się spóźniłam i zostały mi już tylko trybuny i płyta (na którą się nie piszę, bo nie mam tego dnia czasu, żeby koczować pod stadionem). Już nawet zdecydowałam się na te trybuny, ale na allegro znalazłam ofertę biletów na golden circle. Nie lubię kupować tak "nielegalnie", ale kusi strasznie... No i nie wiem, co robić. Boję się, że mnie oszukają i nie dość, że nie pójdę na koncert, to jeszcze wywalę kasę w błoto. Ktoś kupował już w ten sposób bilety? Albo może chociaż znajomi? Duże prawdopodobieństwo, że to fałszywka?
 
 
koko 


Pomogła: 40 razy
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 6187
Wysłany: 2014-05-19, 17:43   

Najprostsza opcja: sprawdź komentarze do aukcji tego sprzedawcy ;-)
_________________
hxxp://fajnamama.pl]
hxxp://fajnamama.pl]
 
 
 
Sylwia8 


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 944
Wysłany: 2014-05-19, 19:40   

Maple - czy Ty się wybierasz może na 30STM? :D
_________________
Mój wegański blog - hxxp://wszystkojestwglowie.pl
 
 
Maple Leaf 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 23 Lut 2012
Posty: 952
Skąd: Calgary
Wysłany: 2014-05-19, 21:01   

koko, że też o tym nie pomyślałam... Dzięki! ;-)

Sylwia8, owszem :mryellow:
 
 
Sylwia8 


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 944
Wysłany: 2014-05-20, 00:02   

Mam podobną zagwozdkę - na stronie koncertu na fb od czasu do czasu pojawia się okazja - np. 2 bilety na trybuny za 260 zł (bo wybieram się razem z M.) - no i kupić czy nie kupić, bo teoretycznie 100 w kieszeni a praktycznie - zawsze jest ryzyko... I to jest jeszcze gorzej, niż przez allegro, bo kasę wyślę a biletów mogę nie dostać a z drugiej strony ktoś nie chce wysyłać najpierw bo się boi, że kasy nie dostanie... Dlatego stwierdziłam, że jak już to przez alle, gdzie w razie "w" jestem chroniona ALE jak nie wejdę na koncert to się pochlastam tam na miejscu przecież :P Więc chyba kupię tak normalnie 2 bilety, bo jak już się taki cud zdarza, że możemy się wybrać (dziewczyny nareszcie mogę obie zostawić na noc z dziadkiem) i to na TAKI koncert, to nie będę sobie radochy psuła. A z drugiej strony - ja tam z założenia wierzę ludziom i nigdy nie zakładam, że ktoś może mnie zrobić w ... No i właśnie :D
_________________
Mój wegański blog - hxxp://wszystkojestwglowie.pl
 
 
sylv 
niedowiarek


Pomogła: 40 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 3138
Skąd: Sz-n
Wysłany: 2014-05-20, 08:23   

Ja co prawda nie kupowałam przez Allegro, ale znajomi sprzedawali kilka razy, jak akurat coś im wyskoczyło.
Co do 30STM - pojechałam kiedyś na ich koncert do Hamburga, 5h w jedną stronę i zdecydowanie się nie opłacało ]:-> smutna prawda jest taka, że live Jared wygląda zdecydowanie lepiej, niż śpiewa... :lol:
_________________
hxxp://www.thebump.com/?utm_source=ticker&utm_medium=UBB&utm_campaign=tickers]

moje aukcje
hxxp://allegro.pl/Shop.php/Show?id=19996001
 
 
 
Maple Leaf 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 23 Lut 2012
Posty: 952
Skąd: Calgary
Wysłany: 2014-05-20, 08:40   

Sylwia8, no właśnie :-/ Jako, że nie umiem i nie lubię kombinować i załatwiać różnych spraw (w PRL-u bym zginęła), to rzadko kiedy biorę pod uwagę takie opcje odkupywania od kogoś w drugim obiegu. No ale miało mnie o tej porze nie być w Polsce, więc nie planowałam tego koncertu i najlepsze bileciki się rozeszły... Ci sprzedawcy na allegro mają po 100% pozytywnych opinii, więc waham się czy iść za głosem serca czy portfela :->

sylv, dla tego człowieka jestem w stanie się poświęcić. Zwłaszcza dla tej klaty i włosów :mryellow:
 
 
Sylwia8 


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 944
Wysłany: 2014-05-20, 20:49   

sylv napisał/a:
smutna prawda jest taka, że live Jared wygląda zdecydowanie lepiej, niż śpiewa...


I z tego powodu też ciągle zastanawiam się czy jechać, bo nie chciałabym wydać 4 stów na swoje największe muzyczne rozczarowanie zwłaszcza, że słucham ich co drugi dzień biegając i wolałabym, żeby te doskonałe brzmienia pozostały w mojej głowie niezepsute przez - nie daj panie! - cienkie wersje koncertowe. Podoba mi się klimat ich koncertów ale jak 20 lat temu jeździłam na koncerty i zajebiście się bawiłam na nich, tak teraz obawiam się, że mogłabym tam stanąć i stwierdzić "Co ja tu k... robię?!", zwłaszcza, że ta opinia sylv nie jest pierwszą, jaką słyszę... No ale - miało być o biletach z allegro, sorry :P
_________________
Mój wegański blog - hxxp://wszystkojestwglowie.pl
 
 
Maple Leaf 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 23 Lut 2012
Posty: 952
Skąd: Calgary
Wysłany: 2014-05-21, 09:55   

Ja tam się w sumie nie przejmuję, jak to będzie brzmiało (chociaż powinnam, toż to koncert przecież). Jadę tam dla atmosfery :-D Ostatnim razem byłam na takim porządnym graniu 4 lata temu na U2, więc jestem spragniona tych emocji BARDZO.

A skoro o biletach jednak ma być, to ja jednak poszłam drogą oficjalną. Ostatecznie przekonał mnie Brat, którego koleżanka po takim zakupie na allegro zmuszona była łazić po sądach, by odzyskać kilka stów. A na koncert i tak nie poszła :evil: Wiadomo, może akurat tak Jej się przytrafiło, miała dziewczyna pecha, ale nie będę ryzykować. Znając moje szczęście byłabym wśród tych "wybrańców", którzy trafiają na oszustów :-P
 
 
Sylwia8 


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2012
Posty: 944
Wysłany: 2014-05-21, 10:43   

i dobrze :D
_________________
Mój wegański blog - hxxp://wszystkojestwglowie.pl
 
 
AZ 

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 17 Sty 2011
Posty: 353
Skąd: kielce/wrocław
Wysłany: 2014-05-23, 20:20   

poproście koniecznie o zdjęcie biletu wraz z dowodem zakupu i wszystko będzie jasne.
_________________
ćwicz mięśnie kegla kiedy czytasz moje posty, kiedyś mi za to podziękujesz ;)
 
 
mariaaleksandra

Pomógł: 17 razy
Dołączył: 20 Cze 2012
Posty: 1603
Wysłany: 2014-05-23, 21:08   

Ja mialam dwa 3 razy duzo nieprzyjemnosci z allegro. Zamawialam produkty, ktore przyszly niezgodne z opisem. Podrobka, zniszczony towar, raz w ogole przesylka nie przyszla i nie bylo to wina p9czty. Za kazdym razem walczylam z allegro o odszkodowanie, ktore teoretycznie zapewniaja i zwrot pieniedzy, ale nigdy do tego nie doszlo. Nawet pomoc prawnicza l, ktora zapewniaja jest smiechu warta. Tak, wiec transakcje na wieksze kwoty odradzam, tzn ja bym nie kupila
_________________
hxxp://alterna-tickers.com]hxxp://alterna-tickers.com]
hxxp://straznik.dieta.pl/]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 13