wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Książki dla wegerodziny
Autor Wiadomość
KamilaP 

Dołączyła: 04 Maj 2014
Posty: 41
Skąd: Warszawa
  Wysłany: 2014-09-15, 22:16   Książki dla wegerodziny

[Nie wiedziałam, czy wrzucać to tu, czy do ogłoszeń, a nie wiem, czy mój sklep podpada pod kategorię "ciekawa strona", ale mam nadzieję, że tutaj nie będzie nikomu przeszkadzał ten temat]

Poza znanymi już "Tosią i Panem Kudełko", "Dlatego nie jemy zwierząt" i książkami kucharskimi z Cecylką Knedelek, do oferty Wegarni doszło sporo nowości:

hxxp://wegarnia.pl/283-mamo-tato-dlaczego-nie-jemy-zwierzat.html]"Mamo, Tato - dlaczego nie jemy zwierząt?" - książeczka o chłopcu, który poznaje informacje na temat hodowli zwierząt i jej wymiaru etycznego oraz wpływu na środowisko naturalne i problem głodu na Ziemi.

hxxp://wegarnia.pl/dla-dzieci/274-te-cudowne-warzywa-piotr-haraszewski.html]"Te cudowne warzywa" - miniporadnik na temat zdrowego trybu życia i korzyści płynących z diety roślinnej; według opisu wydawcy książeczka jest dla młodzieży, ale jestem przekonana, że jest dla dzieci z podstawówki. Pojawia się w niej też drobna nieścisłość na temat B12 w spirulinie, więc w Wegarni wysyłamy książeczkę z karteczką z naszymi wyjaśnieniami na temat aktualnej wiedzy o B12 :) Więcej o ksiażeczce i darmowy fragment na blogu: hxxp://blog.wegarnia.pl/te-cudowne-warzywa/


hxxp://wegarnia.pl/dla-dzieci/275-czemu-nie-jesz-warzyw-kuchnia-wegetarianska-dla-calej-rodziny.html]"Czemu nie jesz warzyw? Kuchnia wegetariańska dla całej rodziny" - książka kucharska z radami dotyczącymi żywienia dzieci i kobiet w ciąży - kiedy jakie pokarmy wprowadzać i na co zwrócić uwagę podczas układania jadłospisu, żeby było zdrowo; informacje o odżywianiu uwzględniają również porady dla osób na diecie wegańskiej, a przepisy zawierają oznaczenia ("Wegańskie: tak/nie"). Okładka może nie zachęcać, ale w środku jest bardzo ładnie wydana :) Przepisy są raczej dla początkujących.

hxxp://wegarnia.pl/dla-dzieci/255-jestem-mama-jestem-wegetarianka.html]"Jestem mamą, jestem wegetarianką" - książka dr. Romana Pawlaka o właściwym bilansowaniu posiłków dla dzieci na diecie wegetariańskiej i wegańskiej.


Jeśli macie jakieś podpowiedzi czy uwagi na temat asortymentu Wegarni dla dzieci i rodziców, to piszcie śmiało :)

hxxp://wegarnia.pl/20-dla-dzieci

wegarnia-dla-dzieci.jpg
Plik ściągnięto 145 raz(y) 165 KB

_________________
Wegańskie książki dla dzieci, mam i nie tylko :)
hxxp://wegarnia.pl/
 
 
KamilaP 

Dołączyła: 04 Maj 2014
Posty: 41
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2014-11-28, 12:17   Tosia i Pan Kudełko: Nowy członek rodziny

Jest już druga część przygód Tosi i Pana Kudełko :)

W tej części Tosia dowie się więcej o adopcji zwierząt.

hxxp://wegarnia.pl/ksiazki-dla-dzieci/297-tosia-i-pan-kudelko-nowy-czlonek-rodziny.html

1921197_807274596001718_3532024942613365897_o.jpg
Plik ściągnięto 106 raz(y) 154,81 KB

_________________
Wegańskie książki dla dzieci, mam i nie tylko :)
hxxp://wegarnia.pl/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,36 sekundy. Zapytań do SQL: 14