wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
kot zsikał się przez sen - czy to "normalne"?
Autor Wiadomość
kira 
autumn lover


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 26 Lut 2014
Posty: 290
Wysłany: 2015-01-01, 18:15   kot zsikał się przez sen - czy to "normalne"?

mój kotek zsikał się dzisiaj przez sen, na leżąco... nawet go to nie obeszło, zauważył dopiero, gdy przesunęłam go, że zmienić prześcieradło i wyczyścić łóżko. normalnie sika ładnie do kuwety, przez snem wypił dużą ilość kociego mleczka.
trochę się martwię, że to oznaka jakiejś choroby, choć staram się zbyt wiele nie wkręcać. czy to może być stres po nocy fajerwerków? :/ a może po prostu zły sen? za dużo picia? obraza, bo wyszłam na sylwestra chyba nie - wygląda na to, że kompletnie nie kontaktował, nawet się od razu nie obudził.
do weta idziemy niedługo, ale martwię się już dziś :->
_________________
sometimes you make choices and sometimes choices make you.
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2015-01-01, 18:19   

Normalne to pewnie nie - ale przede wszystkim złap mocz do badania.
Jest wykastrowany?
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
kira 
autumn lover


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 26 Lut 2014
Posty: 290
Wysłany: 2015-01-01, 18:23   

nie, na dniach kończy 4 miesiące.
kurczę, pierwszy raz coś takiego widziałam, czasem zdarzyło mu się zsikać w łóżku albo na dywan, ale zawsze świadomie, nie przez sen.
_________________
sometimes you make choices and sometimes choices make you.
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2015-01-01, 19:25   

Może był bardzo zmęczony, może go wystrzały zestresowały i potem tak zasnął, że się nie przebudził?
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
kira 
autumn lover


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 26 Lut 2014
Posty: 290
Wysłany: 2015-01-01, 20:05   

Lily, mam dwa koty i odkąd wróciłam do domu cały czas śpią. budzą się na 10 minut, trochę jedzą, idą do kuwety i znowu śpią. z relacji rodziny wiem, że w poprzedniej nocy bały się fajerwerków, choć wielkiej paniki nie było. podejrzewam, że ze stresu mało spały i teraz nadrabiają... będę je obserwować, ale dzięki za odpowiedź. mam fioła na ich punkcie ;)
_________________
sometimes you make choices and sometimes choices make you.
 
 
koralina1987 

Dołączyła: 28 Wrz 2013
Posty: 937
Wysłany: 2015-01-02, 06:13   

A nasz 2 latek ostatnio mial jakiegos wkurwa chyba na mnie bo w nocu poszedl i nasikal na fotel na ktorym karmie mala, po czym zszedl na dol do kuwety i zrobil tam kupe jakby nigdy nic...o co mu chodzilo? Nie mam pojecia. Maz w obronie powiedzial ze moze kot ma alzhaimera ale chyba za mlody na takie tlumaczenia ;-) czyzby spizniony gest zazdrosci??
_________________
hxxp://www.suwaczki.com/]

hxxp://www.suwaczek.pl/]

Zapraszam - hxxp://quchniawege.blogspot.com/
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2015-01-02, 10:03   

No cóż, kot zazwyczaj załatwia się w dziwnych miejscach bo albo jest chory, albo zestresowany, jak mu dziecko bruździ, to na pewno nie jest szczęśliwy z tego powodu ;)
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
kokosikanka

Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 42
Wysłany: 2015-05-20, 16:06   

koralina1987 napisał/a:
A nasz 2 latek ostatnio mial jakiegos wkurwa chyba na mnie bo w nocu poszedl i nasikal na fotel na ktorym karmie mala, po czym zszedl na dol do kuwety i zrobil tam kupe jakby nigdy nic...o co mu chodzilo? Nie mam pojecia. Maz w obronie powiedzial ze moze kot ma alzhaimera ale chyba za mlody na takie tlumaczenia ;-) czyzby spizniony gest zazdrosci??

a może jakiś problem z nerkami i nie doleciał z moczem do kuwety?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12