wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ubrania
Autor Wiadomość
wege_anka 

Dołączyła: 17 Maj 2016
Posty: 3
Wysłany: 2016-06-27, 09:27   

Ja się staram kupować świadomie na tyle ile mi pozwalają fundusze. W sieci można znaleźć sklepy oferujące ciekawe ubranie wyprodukowane z zasadami cruelty free. Co ważne, pojawia się coraz więcej polskich sklepów przeznaczonych dla wegan oferujących naprawdę ciekawe i ładne produkty. Mogę polecić z czystym sumieniem sklep hxxp://vegemoda.pl/sklep-dla-wegan/
_________________
Gdyby rzeźnie miały szklane ściany, każdy byłby wegetarianinem.

Paul McCartney
 
 
kamma 
Magellan


Pomogła: 147 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 7442
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2016-06-27, 19:57   

wege_anka, za koszulkę damską "zostaw mięsko" dostajesz dyspensę od cebuli ;) :mryellow: :mryellow: :mryellow:
_________________
hxxp://alterna-tickers.com]hxxp://alterna-tickers.com]

hxxp://anilanastudio.blogspot.com/
Ostatnio na blogu: Wszystko jest możliwe
"Trzeba wierzyć w człowieka, koleś"
 
 
 
dort 


Pomogła: 56 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 2569
Skąd: okolice
Wysłany: 2016-06-30, 20:57   

przecież jest bardzo dużo polskich marek, od kilku lat jest jakiś wręcz olbrzymi wysyp - szyją w Polsce, bardzo często z eko tkanin - wybór i rozpiętość cenowa jest bardzo duża, każdy znajdzie coś dla siebie - można czekać na promocje np. w mostrami, mustache lub showroomie czy pakamerze (te portale również należą do polskich firmy) lub bezpośrednio u producenta (np. dziecięce zezuzulla, miszkomaszko, pan tu nie stał czy booso), wyszukiwać używek tych producentów na allegro lub kupować na targach mody (wtedy producenci dają spore zniżki i można z nimi pogadać osobiście - np mustache yard)
od kilku lat kupuję albo w ciuchach lub polskie (ceny wcale nie są większe niż w sieciówkach, a w trakcie wyprzedaży można za naprawdę atrakcyjną cenę zrobić zakupy - Oski ma bluzy za 20-30zł)

poza tym polska sieciówka medicine, obecnie ma promocje i kolekcje szyte w Polsce a projektowane przez Polskich młodych grafików (nabyłam tam wczoraj t-shirt za 29,90)
_________________
syn 02.09.2005r. i syn 09.06.2013r.
 
 
AlaJ

Dołączył: 02 Sie 2017
Posty: 6
Wysłany: 2017-08-02, 13:07   

Ja zazwyczaj sama szyję ubrania. Krawiectwo to moje prawdziwe hobby. Sama tworząc potrzebne mi oraz mojej rodzinie ubrania nie muszę brać udziału w szaleństwie konsumpcjonizmu. :)
 
 
myszkamiki 

Dołączyła: 25 Kwi 2018
Posty: 1
Wysłany: 2018-04-25, 12:48   

Hej lato się zbliża i szukam sklepu, który posiada kapelusze plażowe dla dzieci w ofercie. Znalazłam jeden sklep [SPAM] czy ktoś już zamawiał stąd, mogę prosić o opinie :) ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 13