wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Suchy kaszel -3latek
Autor Wiadomość
MArtynka

Dołączył: 24 Mar 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-03-24, 21:18   Suchy kaszel -3latek

Witajcie drodzy forumowicze , mam nadzieję iż wybrałam dobry temat . Witam ,pytanie jak w temacie stwierdziłam iż jest to kaszel suchy , chciałabym by obyło się bez lekarza jeśli to możliwe co poleciłybyście na kaszel dla 3 latka ? Kaszle już drugi dzień . W aptece mi polecono bym kupiła syrop z składnikiem drosera czy jakoś tak się to zwało a co Wy podajecie swoim pociechom gdy suchy kaszel się pojawi ?
 
 
dżo 


Pomogła: 142 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 5422
Skąd: między polem a łąką
Wysłany: 2015-03-24, 21:29   

Syrop z czosnku i miodu. Herbata (napar) z tymianku i majeranku z miodem i cytryną.
 
 
Ka.ja 


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 24 Paź 2008
Posty: 746
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-03-24, 22:24   

MArtynka, ten syrop to może DROSETUX - ja daję taki przy suchym kaszlu.
Syrop z czosnku i miodu u nas też pomaga - choć Młody zaczął go pić dopiero w tym roku - wcześniej nic czosnkowego nie przechodziło mu przez gardło:)
_________________
hxxp://www.suwaczek.pl/]

Ciuszki chłopięce 110-140,zabawki, książki dla dzieci i dorosłych - hxxps://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/hZRW/
 
 
Wilmann

Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-03-25, 13:52   

Rozumiem, że wizyta u lekarza może nie należy do najprzyjemniejszych, ale odwlekanie jej będzie tylko męczyło dziecko. Osobiście przy problemach z kaszlem i gardłem zawsze podaję małemu sok z malin. Tutaj też jest obszerny artykuł o problemach z krtanią: hxxp://www.medicusdcl.pl/dolegliwosci/problemy-z-gardlem-migdalami-i-krtania/krtan (nie z płucami), które też mogą powodować taki suchy kaszel.
 
 
Poli 


Pomogła: 17 razy
Dołączyła: 07 Mar 2011
Posty: 1315
Skąd: Dania
Wysłany: 2015-03-25, 19:31   

Ja podaje mojej rabletki do ssania Herbatusin (kaszel i gardlo ) sa ziolowe i naprawde pomagaja:
hxxp://www.bangla.pl/opinie/p8050/us-pharmacia-herbitussin-tabletki-do-ssania-na-kaszel-na-gardlo-na-kaszel-gardlo
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 13