wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Po wegańsku z dzieckiem w Afryce - spotkanie podróżnicze
Autor Wiadomość
trututu

Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 48
Wysłany: 2015-05-14, 12:08   Po wegańsku z dzieckiem w Afryce - spotkanie podróżnicze

Fundacja Viva! i magazyn "Vege" zapraszają na wegańskie spotkanie podróżnicze i pokaz slajdów z Kenii:

„Mzungu Wazimu i Mtoto pori - z dzieckiem i plecakiem w Afryce”

„Lilka lat sześć i ja matka spędziłyśmy miesiąc włócząc się po Kenii. Pieszo, rowerem, matatu (no dobra, głównie matatu) - tak jak Kenijczycy, odmiennie od większości mzungu, robiąc odrobinę więcej niż lizanie cukierka przez papierek. Poznałyśmy jego słodko-gorzki smak. No i wpadłyśmy jak śliwki w kompot. Bo z Afryką to jest jak z wiochą. Możesz z niej wyjechać, ale ona zawsze zostanie gdzieś tam w środku. Dla nich zawsze będę mzungu. Ale jakiś kawałek mnie jest czarny i niekoniecznie chodzi o stopy po bosym spacerze.”

Prowadzenie: Anna Makowska
hxxp://tropyprzyrody.pl/
Po pokazie odbędzie się degustacja tradycyjnej afrykańskiej potrawy wegańskiej - ugali

15 maja (piątek), godz. 19.00, Organic Village, Ul. Grochowska 207 (przystanek tramwajowy - Rondo Wiatraczna)
Wejście do Organic Village znajduje się na tyłach Uniwersamu Grochów, będą do nas prowadziły znaki na ziemi, więc patrzcie pod nogi :)

Wstęp wolny!

Wykład odbywa się w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Wegetarianizmu. Szczegółowy plan imprez w całej Polsce:
hxxp://tydzienwege.pl/plan-imprezyhttps://www.facebook.com/events/689844937793035/]hxxps://www.facebook.com/events/689844937793035/

11201152_918164084888850_2804336988287154329_o.jpg
Plik ściągnięto 65 raz(y) 105,67 KB

 
 
strzyga 


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 19 Wrz 2012
Posty: 845
Skąd: Kato
Wysłany: 2015-05-14, 19:27   

O! Przecież to "nasza" excelencja ;-)
_________________
hxxp://www.suwaczki.com/]
hxxp://www.suwaczki.com/]
 
 
Momo 


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 27 Lip 2007
Posty: 425
Wysłany: 2015-05-14, 20:27   

O niech mnie :mryellow: Dajcie znać jak powstanie książka z tej historii, bo nie dojadę, a bardzo lubiłam czytać jej posty. A pewnie i Lilka dorzuci już swoje try grosze ;-)
_________________
hxxp://www.baby-gaga.com/]
hxxp://www.baby-gaga.com/]
hxxp://www.babygaga.com/]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,4 sekundy. Zapytań do SQL: 15