wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Potrzebuję pilnie POMOCY!!!
Autor Wiadomość
startlea 
mama

Dołączyła: 30 Maj 2015
Posty: 1
Skąd: Strzebielino
  Wysłany: 2015-09-19, 14:17   Potrzebuję pilnie POMOCY!!!

Witajcie,

Dokładnie 1 sierpnia 2016 mam rozprawę w sądzie o ograniczenie praw rodzicielskich i czepiają się m.in braku szczepień.
Potrzebuję na cito dobrego Neurologa, Alergologa i przede wszystkim Pediatry. Rzetelnych i nie trzęsących portkami przed sanepidem lekarzy w trójmieście i Wejherowie.
Muszę mieć jak najwięcej podkładek medycznych na to że dziecku nie robię krzywdy tym że przerwałam szczepienia (miał powikłania których lekarz nie wprowadził nigdzie, jakby ich w ogóle nie było) i że są podstawy ku temu żeby z nimi zaczekać (mój brat miał zapalenie opon mózgowych po szczepieniu, ja z zapaleniem oskrzeli wylądowałam na SORze a ostatnie szczepienie które pamiętam z liceum przeszłam z prawie 40 stopniową gorączką, zanikami świadomości, bólami wnętrzności, wymiotami i ogólnym osłabieniem do tego stopnia że załatwiałabym się pod siebie gdyby matka nie pomagała mi dotrzeć do łazienki) Syn ma też alergie wziewne i na pewno na orzechy nie wiem jak z jajkami bo mu ich nie daję praktycznie(dodaję tylko jedno do makaronu pełnoziarnistego ze szpinakiem, na cały duży pojemnik) mleka też nie pije oprócz Bebiko.

Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam,
Natalia
_________________
hxxp://lilypie.com]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 13