wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
razem czy osobno
Autor Wiadomość
Martuś 


Pomogła: 73 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 3101
Skąd: Langfuhr
Wysłany: 2007-11-16, 19:24   

Jestem pewna, że dzieci są niezwykle wyczulone na wszelkie zmiany energetyczne (w tym szczególnie emocjonalne), i nie brzmi to dla mnie wcale 'ezoterycznie', po prostu energia jest takim samym elementem świata jak materia, gdyby nie było energii, to bylibyśmy martwi ;)
Z psem robię tak, że staram się go nauczyć, zgodnie z poradami w książkach, że wychodzenie to coś normalnego, w związku z tym ani przed wyjściem, ani po przyjściu się specjalnie nad nim nie rozczulam, nie mówię, witam się dopiero po chwili, chyba zaczyna być lepiej..
A temat 'razem czy osobno' to będę musiała chyba założyć w innym dziale i poruszyć pod kątem, dzieci, rodziców i zwierząt w jednym łóżku :mryellow:
_________________
hxxp://alterna-tickers.com]
hxxp://alterna-tickers.com]
 
 
pao
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-16, 20:20   

wiesz, dla mnie materia i energia różnią sie tylko stanem skupienia ;)

dla wielu wyczucie na emocje jest jeszcze zrozumiałe, ale szersze spektrum większość ludzi przeraża... ula dziś patrzyłam jak zaczarowana w jedno miejsce: spojrzałam tam a tam tkwi sobie byt o ciekawych kolorach :) ula po prostu uśmiechała sie do niego a on jakby nie dowierzał ze widzi. i tak patrzyli na siebie aż w końcu poszedł sobie :)

ciała niematerialne tez bywają różne i ponoć psy doskonale widzą ciała astralna :) nie wiem, nie gadałam o tym z żadnym psem, ale kilka razy widziałam ze reagowały na byty :) szczególnie te gęściejsze.


zatem by nie było OT za dużego:
to czy razem czy osobno w dużej mierze zależy od tego jak my sie z tym czujemy


a seks... jaka energią go okrasimy taką nieść będą nasze dzieci. proste :)
 
 
majaja 
wybuchowa wredota


Pomogła: 52 razy
Dołączyła: 12 Cze 2007
Posty: 3450
Skąd: warszawskie Bielany
Wysłany: 2007-11-16, 20:53   

pao napisał/a:
a seks... jaka energią go okrasimy taką nieść będą nasze dzieci. proste

A tego to nie rozumiem? Jaką energią można seks okrasić jak on energią jest... jakaś głupia dziś jestem?
 
 
pao
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-16, 21:14   

można, bo przecież to czym dla nas jest, jak go postrzegamy taką energię nadajemy. seks jest czynnością ale jakie energię temu towarzysza od nas zależy.

to co pokażemy swym dzieciom, one uznają jako normę. w jednych domach to tabu w innych coś naturalnego, jeszcze w innych nadmiernie nim się epatuje. w każdym przypadku energetyka jest odmienna a ta energetyka kształtuje dolne czakramy naszych dzieci. jeśli nakarmimy czysta energią to niewiele będą miały tam do roboty, jeśli czymś zapaskudzimy, to będą miały więcej pracy by móc wieść normalne życie ;)

zresztą o tym jak metody rodziców na nas skutkowały wspomniane już było.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12