wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
dyskusja na temat przedszkola Puchatek
Autor Wiadomość
Surya 
i Vijay


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 28 Gru 2007
Posty: 12
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-01-04, 18:19   

Jeju, wlasnie przeczytałam jednym tchem cały Puchatkowy topik i trochę się czuję rozczarowana, gdyż myślałam nad tym przedszkolem...dla vijaya. w sumie to tylko pół roczku nam zostalo na decyzję,do jakiego przedszkola. Ja bym wolała w ogóle nie, a najchętniej to sama bym jakieś zalożyła :-) kto wie może kiedyś. Co do Kubusia Puchatka to raczej sobie darujemy, chociaż dieta jest na plus, to fakty mówią same za siebie przynajmniej dwoje dzieci doznało tam poważnej krzywdy mentalnej, a i jedna z podstawowych potrzeb- bezpieczeństwa nie zostala zachowana(incydent z autokarem). Jak sobie pomyśle, żeby Vijay nie dajadał i coś takiego się stalo...brrrr
Jednak na pewno jest tez dużo pozytywów i mysle, że każdy po przeczytaniu wątku sam zdecyduje.
pozdrawiam
_________________
Om shanti shanti shanti
<a href="hxxp://suwaczki.maluchy.pl/li-7688.png">mój suwaczek</a>
 
 
narybek

Dołączył: 02 Paź 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-10-02, 10:44   

Mój syn chodził tam w wieku 3 lat, po 2 miesiącach natychmiast go zabrałam. Z wesołego dziecka stał się strzępkiem nerwów po 2 tygodniach, płakał, nie chciał tam być, a muszę podkreślić, że synek to istne cygańskie dziecko uwielbia dzieci, nowe miejsca, nie boi się ludzi. Teraz ma 7 lat i jest właśnie tak
W tym przedszkolu pamiętam jednego chłopca 5 letniego (bo była 1 grupa - wszystkie dzieci razem), o którym prowadząca mówiła otwarcie przy innych !!!!, że jest agresywny i ma autyzm, po czym sadzała go w krzesełku do karmienia z dala od innych dzieci i na siłę wlewała łyżkami herbatki uspokajające. To przelało czarę i natychmiast z tamtąd uciekliśmy. Właścicielka nie liczy się z rodzicami i wpaja, że dziecko ma mnóstwo problemów!!! Np. mi wpajała, że moje ma autyzm, bo w wieku 3 lat słabo mówi! Jej spekulacje ucięłam pytaniem, czy jest psychiatrą. Synek po tym przedszkolu poszedł do Akademii Uśmiecu (szczerze polecam) i nigdy już nie płakał, że musi iść do przedszkola, zaczął mówić i wreszcie jeść, bo w Puchatku zupełnie stracił apetyt.....
 
 
beata2802


Dołączył: 08 Lis 2007
Posty: 42
  Wysłany: 2013-02-21, 09:48   Nowa dyrektorka Puchatka - jaka jest?

Czy ktoś ma teraz dziecko w Puchatku?

Widzę na stronie www, że dyrektorką przedszkola jest obecnie już inna pani, a mianowicie Katarzyna Surma.

Czy coś się zmieniło na lepsze?
_________________
hxxp://www.alterna-tickers.com]

hxxp://www.hxxp://domek-na-krzyzowkach.blogspot.com/]Domek na Krzyżówkach
hxxp://www.konserwator-dziel-sztuki.pl/]W jakim stanie jest ten stary obraz na Twojej ścianie?
hxxp://www.metodadwupunktowa.pl/]Dwupunkt
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 13