wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bardzo stary pies i bardzo mlody kot - do adopcji
Autor Wiadomość
AKK 

Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 50
Wysłany: 2007-11-15, 08:42   Bardzo stary pies i bardzo mlody kot - do adopcji

W naszym domu mieszka 5 psow i 5 kotow. A od czasu do czasu mamy tez gosci- stwory,ktore zabieram ze schroniska i szukam im domu. Pies - to chart a wlasciwie chartowaty maly piesek. Rozne sa koncepcje jego losow- ale nie wiemy nic pewnego. Czy mozna wklejac zdjecia na forum,czy tylko linki?Szukamy dla niego wspanialego domu!
No i dla kotki Zorki-malenkiej,szarej b. milej ,znajacej kuwete itd.
 
 
martka 


Pomogła: 88 razy
Dołączyła: 05 Cze 2007
Posty: 3822
Skąd: UK
Wysłany: 2007-11-15, 08:43   

AKK, jak najbardziej: można wklejać zdjęcia :-)
 
 
 
AKK 

Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 50
Wysłany: 2007-11-15, 08:54   

Kazi ma ok 12 lat, nie ma nosa, slabo widzi , slabo slyszy- ALE jest naprawde fajnym psem. poniewaz hoduje charty- serce mnie szczegolnie boli,gdy pies tej rasy dogorywa w schronisku- stad tez opieka nad ta rasa. Kazi przyjechal do poznania z Zabrza. Jest juz u nas 3 mce , jest w dobrej formie.
hxxp://imageshack.us]
hxxp://imageshack.us]
hxxp://imageshack.us][/quote]
a tu widac- jaki jest duzy
hxxp://imageshack.us]
 
 
Malroy
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-15, 09:23   

WoW -ale wspaniały piesunio !! :)

Z jakiego miasta jesteś?
 
 
ina 


Pomogła: 51 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 2936
Skąd: południe
Wysłany: 2007-11-15, 09:32   

Pies piękny, wcale nie wygląda staro :-)
_________________
hxxp://www.suwaczki.com/] hxxp://www.suwaczki.com/]
hxxp://www.mineralcosmetics.pl]KOSMETYKI MINERALNE
 
 
 
pao
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-15, 09:33   

bartek miał kiedyś whipetta i ma wielki sentyment do tej rasy :) chyba tylko o Ksieżniczce (sfiksowanej alaskance co zachowywała sie jak kot) i Cyrylu (czyli championie rasy pinczer) mówi równie często :)

no i jeszcze o Balbuni (czyli rottweilerce co myślała ze jest pinczerem ;) )


szkoda, że nie mam warunków :(
 
 
AKK 

Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 50
Wysłany: 2007-11-15, 09:35   

Malroy napisał/a:
WoW -ale wspaniały piesunio !! :)

Z jakiego miasta jesteś?


z Poznania.
 
 
Alispo 


Pomogła: 127 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5941
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-11-15, 11:49   

[quote="AKK"]Kazi ma ok 12 lat, nie ma nosa, slabo widzi , slabo slyszy- ALE jest naprawde fajnym psem. poniewaz hoduje charty- serce mnie szczegolnie boli,gdy pies tej rasy dogorywa w schronisku- stad tez opieka nad ta rasa.
OT nie masz nigdy wrazenia ze hodowla to troche zabieranie domow biedakom ktorych tak wiele?
_________________
facebook.com/dtogon
 
 
AKK 

Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 50
Wysłany: 2007-11-15, 11:57   

nie. mam wrazenie-ze gdyby psy byly chipowane,kastrowane i opodatkowane- nie byloby takiej masy nieszczescia. Od 30 lat pomagam psom i wszystkim innym stworom. I od 30 lat nie mam pomyslu- jak zachecic ludzi do odpowiedzialnosci.
Hodowla psow czyli w skrocie -mieszkanie pod jednym dachem z psami okreslonej rasy,posiadajacymi rodowod ,przemyslane i sporadyczne ich rozmnazania a nastepnie sprzedawanie odpowiedzialnym wlascicielom- nie ma z tym nic wspolnego. prawda?
 
 
Alispo 


Pomogła: 127 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5941
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-11-15, 14:04   

Zgadzam sie z tym co piszesz na poczatku,ja jednak widze powiazanie,ale to pewnie kwestia spojrzenia,hodowla owszem moze byc taka praca u podstaw,ale przy tym co sie obecnie dzieje nie rozuemim jak mozna szukac zwierzaka gdzie indziej niz w schronisku itp.i jednak nie chcialabym tego propagowac..chociaz oczywiscie najwieksza zmora to sa pseudohodowle..ale to juz inna bajka.
_________________
facebook.com/dtogon
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2007-11-15, 14:17   

Ja to chyba jakaś dziwna jestem, lubię kundle ;) najlepiej przybłędy.
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
Alispo 


Pomogła: 127 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5941
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-11-15, 14:24   

Kazi cudny,az dziwne ze jeszcze nikt z charciarzy sie nie zakochal :-)
Nie wiem AKK gdzie juz oglaszalas ale polecam forum Dogomania.pl i strony adopcyjne chartow:



hxxp://www.adopcja-charty.prv.pl/]hxxp://www.adopcja-charty.prv.pl/
hxxp://www.psy.mgt.pl/psy/viewforum.php?f=58&sid=fcf226400df48ce729dd7be66f2b4734]hxxp://www.psy.mgt.pl/psy/viewforum.php?f=58&sid=fcf226400df48ce729dd7be66f2b4734
hxxp://www.arcturus-pl.com/pl/index.php?option=content&task=view&id=238]hxxp://www.arcturus-pl.com/pl/index.php?option=content&task=view&id=238
hxxp://www.klubcharta.zkwp.pl/adopcje.html]hxxp://www.klubcharta.zkwp.pl/adopcje.html

powodzenia!

a juz go widze ogloszonego,ale ze ma juz dom,odswiez ze tylko przejsciowo.
_________________
facebook.com/dtogon
 
 
AKK 

Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 50
Wysłany: 2007-11-15, 17:18   

szczerze mowiac- to nie oglaszam psow , ktore sa u mnie przejsciowo na forach typu dogomania itp . Arcturus to moja b. dobra kolezanka,zna Kaziego . Na charcim forum tez jestesmy. Tak naprawde- to Kazi szuka domu wyjatkowego, a nie wszystko jedno jakiego ;-) . Bo jest dosc wyjatkowy.... ma swoje rozne -ze tak powiem...slabosci.... ]:->
Np problem z utrzymaniem czystosci zbyt dlugo. I Taka ogolna Kaziowosc. Wiec jak ktos sie zakocha i oszaleje na jego punkcie- to bedzie to! Nam sie nie spieszy. W Styczniu mialam taka mieszanka greyowa- pospieszylam sie ( bo bylm w ciazy) i suka w nowym domu niestety nie zabawila dlugo. Podobno uciekla bez wiesci....
Wiec Kazi szuka domku kaziowego :mryellow: gdzie stale ktos jest i ten ktos nie jest esteta- i mu nie przeszkadza,ze Kazi nie piekny ]:->
 
 
Alispo 


Pomogła: 127 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5941
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-11-15, 18:08   

Jak to nie piekny? :lol:
_________________
facebook.com/dtogon
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 13