wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sukienka dla kobiet w ciąży
Autor Wiadomość
grabowskah
grabowskah

Dołączył: 08 Wrz 2021
Posty: 1
Wysłany: 2021-09-08, 11:56   Sukienka dla kobiet w ciąży

Witam, ;-)

Jako osoba, która przywiązuje dużą wagę do swojego stylu i wyglądu, jestem obecnie w dość delikatnej sytuacji, w której nie wiem już jak się ubrać.

Generalnie mam styl bohemian chic, noszę biżuterię, obcasy i torebki. Jestem bardzo kobiecą osobą i ten styl podoba mi się najbardziej.hxxps://raj-boho.com/

Chciałem wiedzieć, czy znasz jakieś miejsca lub strony internetowe, gdzie można dostać tego rodzaju przedmioty.
Ostatnio zmieniony przez grabowskah 2021-09-10, 09:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
violettasz 
Violetta3sz

Dołączyła: 30 Sie 2021
Posty: 1
Wysłany: 2021-09-10, 14:50   Re: Sukienka dla kobiet w ciąży

grabowskah napisał/a:
Witam, ;-)

Jako osoba, która przywiązuje dużą wagę do swojego stylu i wyglądu, jestem obecnie w dość delikatnej sytuacji, w której nie wiem już jak się ubrać.

Generalnie mam styl bohemian chic, noszę biżuterię, obcasy i torebki. Jestem bardzo kobiecą osobą i ten styl podoba mi się najbardziej.hxxps://raj-boho.com/

Chciałem wiedzieć, czy znasz jakieś miejsca lub strony internetowe, gdzie można dostać tego rodzaju przedmioty.



Coucou, wenn Sie schöne Kleider wollen, die Ihnen trotz Ihrer Schwangerschaft gut passen, dann besuchen Sie diese Website hxxps://raj-boho.com/ :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 13