wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Moje pierwsze wpomnienie...
Autor Wiadomość
jagodzianka 


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 03 Wrz 2011
Posty: 2731
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-07-17, 07:44   

Mia napisał/a:
nie jem i siedzę w pustej sali sama z wredną panią, która na siłę karmi mnie klopsem/kotletem mielonym (?), który chomikuję w policzku i za chiny nie chcę przełknąć :mryellow:

Tak to już jest z tymi wegusami. :mryellow:

Ja pamiętam tylko, że miałam taką butelkę, czy tam niekapek, z jakąś zebrą narysowaną. I chodziłam w kółko po kuchni i piłam z tego jakąś słodką herbatę.
A z przedszkola to pamiętam tylko gorąco i wiecznie zsuwające się rajstopy. :P
_________________
hxxp://alterna-tickers.com]
 
 
MartaJS 


Pomogła: 101 razy
Dołączyła: 04 Wrz 2010
Posty: 6041
Skąd: Kosieczyn
Wysłany: 2012-07-17, 10:17   

Pamiętam zielone i jasne plamy. Prawdopodobnie wózek stał pod drzewem i patrzyłam na słońce prześwitujące przez liście.
_________________



hxxp://www.kurazdoktoratem.blogspot.com
 
 
Mada95 


Dołączyła: 28 Lut 2012
Posty: 85
Wysłany: 2012-07-30, 13:15   

Moje pierwsze wspomnienia sięgają czasu kiedy miałam nie wiele ponad rok...ale takie regularne mam od około 2 roku życia ;)

Ja głównie zapamiętuje emocje...nawet obrazów za bardzo nie...nawet jak mi się coś śni to pamiętam uczucia ,ale nie pamietam żadnych szczegułów ,tak jakby były czasem umowne ;)
 
 
Gudi 


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1893
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2012-07-30, 13:40   

MartaJS napisał/a:
Pamiętam zielone i jasne plamy. Prawdopodobnie wózek stał pod drzewem i patrzyłam na słońce prześwitujące przez liście.


i tak właśnie można nakierować dziecko na zawód od pierwszych chwil życia ;P
_________________
 
 
emaliia 


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 23 Lut 2010
Posty: 156
Wysłany: 2012-07-31, 00:45   

MartaJS napisał/a:
Pamiętam zielone i jasne plamy. Prawdopodobnie wózek stał pod drzewem i patrzyłam na słońce prześwitujące przez liście.

mi rodzice świat przysłaniali pieluchą bo ją pamiętam i białe wnętrze wózka z brązowymi ramkami wewnątrz, no i grzechotke przewieszoną widzę. Z późniejszych-pierwszych wspomnień: wracałam z Tatą wieczorem, zimą z lasu terenowym leśnym "gazikiem", siedziałam na nadkolu metalowym z tyłu, wokół resztki siana, które zostało z karmienia saren i widzieliśmy stado dzików ryjące w śniegu na skraju. Tata stanął w poprzek drogi tak by oświetlic stado i móc chwile poobserwować. Już jako dorosła osoba pytałam Ojca ile miałam wtedy lat, powiedział że nie mogłam miec wiecej niż trzy. Ot i takie moje... teraz czekam na pierwsze wspomnienie mojego dorosłego dziecka, ciekawe jakie bedzie jego
_________________
Dlaczego ja, matka która rodzi, pielęgnuje i kocha swoje dziecko mam zjadać dziecko innej matce która tak samo jak ja wyczekiwała go przez okres całej ciąży i pięlegnowała piersią po porodzie? Dla czego ja mam temu dziecku zjadać jego matke, którą kocha do łez.....Nie pytajcie mnie dlaczego jestem vege-zrozumiecie kiedy zostaniecie rodzicami.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12