wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ekociuszki
Autor Wiadomość
topcia

Pomógł: 11 razy
Dołączył: 03 Mar 2008
Posty: 2993
Wysłany: 2009-09-20, 21:05   

gosia_w napisał/a:
Widziałam w Zarze koszulki z długim rękawem (a właściwie takim 3/4) jakiś tydzień temu. Zdecydowanie nowa kolekcja, wcześniej ich nie było.

jak to cenowo wzglda_

Dyisiaj kupiliđmz w kerfurze Wisi bodziaki 2 szt. za 16 zl :shock: z certyfikatem oko tex i Goots. Czyli godne uznania :-D
 
 
Matkax2

Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 8
Wysłany: 2009-09-21, 10:21   

[ Dodano: 2009-09-19, 01:02 ]
Matkax2, kogo stać na takie produkty? Łóżko za prawie 5000 tyś czy smoczek za 150 zł :lol: To już lekka przesada :-x [/quote]

stać, stać patrząc na to jak dzieci są ubrane i jakie maja zabawki... a ja pisałam o ich ubrankach - czyli np. o Green Baby, te są trochę droższe, ale za to niezniszczalne. Teraz w tych boby i śpiochach co kupiłam mojej córce chodzi mój syn a prane są non stop bo je uwielbam i co chwila wkładam. A wiadomo, czasem warto zapłacić wiecej i mieć coś na wiele razy. A co do innych produktów w sklepie - fajnie, ze są takie opcje, dla mnie miło popatrzeć nie zawsze trzeba kupować. Coć przyznam sie ze jak sie urodził Kacper to poprosiłam jako prezent o kocyk moro - pełen odjazd (ten Elodie). No ale miał kto kupić :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 14