wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zespół zatokowo-oskrzelowy
Autor Wiadomość
Ewa
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-06, 20:44   

jaginka napisał/a:
no to trzeba mi było od razu linkować

Problem w tym, że nie umiem :oops:
 
 
magdusia 

Pomogła: 42 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 1992
Skąd: HRLM
Wysłany: 2007-06-07, 05:43   

jaginka napisał/a:
Ewa napisał/a:
Co do alergii polecam odczulanie biorezonansem
no właśnie zabieram się do tego

ja bym do tego ostrożnie podeszła ,już kiedyś wydałam na to kupę kasy,dziś bym tego nie zrobiła.
Po prostu różnie bywa z tym odczulaniem,często jednak wraca-wiem po znajomych.

[ Dodano: 2007-06-07, 05:45 ]
ale polecam dietę ponad wszystko-wypróbowane i dobrego homeopatę-zielarza-tez wypróbowane :-)
_________________

hxxp://alterna-tickers.com]
"Każdy jest geniuszem. Ale jeśli zaczniesz oceniać rybę pod względem jej zdolności wspinania się na drzewa, to przez całe życie będzie myślała, że jest głupia." A. Einstein
 
 
Ewa
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-07, 08:02   

magdusia napisał/a:
Po prostu różnie bywa z tym odczulaniem,często jednak wraca-wiem po znajomych.

U nas właśnie wróciły "pokarmówki", ale pyłki już nie z czego akurat najbardziej się cieszę, gdyż trochę trudniej je u dziecka eliminować.
 
 
pao
[Usunięty]

Wysłany: 2007-06-07, 10:34   

magdusia napisał/a:
jaginka napisał/a:
Ewa napisał/a:
Co do alergii polecam odczulanie biorezonansem
no właśnie zabieram się do tego

ja bym do tego ostrożnie podeszła ,już kiedyś wydałam na to kupę kasy,dziś bym tego nie zrobiła.
Po prostu różnie bywa z tym odczulaniem,często jednak wraca-wiem po znajomych.


zatem tak:

metodę znam, przetestowałam na rodzinie i sobie.

efekty są i to znaczne. Gabryśka ma spokój, nawet kurz udalo sie odczulic mimo, ze to spory kłopot. w tym roku w ramach nowości pojawiła sie topola, ale tez szybko sie z nią uporaliśmy.

mąż miał sporo alergii i też ładne efekty widzimy.

najwiecej odczulań przeszła moja babcia, ale miała niemal na wszystko i do tego niektóre tak silne, że trzeba było po kilka razy odczulać (np pszenica).

rzecz w tym, ze aby to było skuteczne osoba prowadząca powinna o kilku rzeczach poinformować
po pierwsze silne uczulenia moga powracać i bywa, że trzeba je ponawiać
po drugie konieczne jest wypicie bardzo dużej ilości wody w ciągu najbliższych godzin po zabiegu (kwestia wypłukania syfu)
po trzecie żadnej kawy, alkoholu i paru innych w 6 godzin po zabiegu.
po czwarte: w ciągu miesiąca od zabiegu najlepiej 0 kontaktu z alergenem!! w przypadku pokarmówek to nie trudne, gorzej z pleśniami i kurzem...


jeśli zasady są przestrzegane to efekty widać, jeśli nie są (a czasem nie są, bowiem nierzetelna osoba nie poinformowała) to efekty mogą być znikome, ale to nie wina metody, tylko osoby prowadzącej.

i jeszcze jedno: bywają sytuacje, gdy ciężko jest sprecyzować na co jest właściwie alergia: mam koleżankę, która była przekonana, że ma alergię na mleko (a koszmarny mlekopoj z niej). Darek (alergolog do którego chodzimy) powiedział jej wprost, że na mleko jest odczulona, ona zaś po czymś tam mlecznym znów miała objawy alergii. miała do Darka pretensje, ale w rozmowie wyszło,z e na sery nie reaguje alergicznie, że na część produktów tylko. kobicie nie dało sie wytłumaczyć, że przy alergii na mleko, szczególnie przy tak silnej reakcji, reakcje alergiczne miała by na wszystko a nie na wybrany nabiał. ewidentnie mleko było odczulone, ale najpewniej pozostała alergia na jakiś inny składnik stosowany przy produkcji konkretnych nabiałów.

zatem jak widać, wiele zależy od ludzi:
rzetelności osoby zajmującej sie biorezonansem oraz umiejętności słuchania oraz konsekwencji leczonego. niemniej ja metodę polecam :) a w szczecinie mamy zaufanego człowieka w tej materii :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12