wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
drapak
Autor Wiadomość
NiokoTyx 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 21 Sty 2008
Posty: 204
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-01-22, 10:15   drapak

witam mam pytanko, ostatnio zaadoptowaliśmy super kotkę, która jest najbardziej wyluzowanym kotem świata, jeszcze nigdy nie widziałam (a wierzcie mi miałam do czynienia z milionami kotów) kota który z taka cierpliwością znosi eksperymenty mojej córki i nadpobudliwego psa

szukam dla niej drapaka, z chęcią odkupiłabym używany (bo trochę taniej niż nowy)
najfajniej taki który ma domek do schowania się bo ona uwielbia wciskać sie we wszystkie dziury

chu fa jak fretka.jpg
Plik ściągnięto 611 raz(y) 373,18 KB

Nelson&Chu Fa.jpg
jak się kliknie to widać je lepiej (coś mi sie chyba potymtyrymtało)
Plik ściągnięto 607 raz(y) 395,74 KB

_________________
robię wdech
uspokajam ciało i umysł
robię wydech
uśmiecham się
 
 
 
PiPpi 
:)


Pomogła: 51 razy
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1974
Skąd: wrocław
Wysłany: 2008-01-22, 10:33   

kurczę, Twój kot jest tak podobny do mojej Simby, szok, wkleję potem Jej zdjęcie, ma dodatkową plamę na nosie, porównując Ja z Twoja kociaczką.
u nas sprawa z drapakiem jest śmieszna: kupiliśmy Simbie 2 drapaki- jeden na początek za 2zł. zrobiony z kartonu posklejanego, drugi za jakieś 22zł, ze sznurka. ten drugi olewa(w przenośni;)), ten pierwszy tak eksploatuje, że Wąż sklejał go i reaktywował 100 razy, bo...juz nie możemy znaleźć tych drapaków...były w Auchanie, ślad po nich zaginął .
może ktos na forum będzie miał taki drapak z atrakcjami, bo ten nasz jest prosty jak niegdysiejsze tarki do prania ;-)
_________________
hxxp://www.fotosik.pl]hxxp://www.fotosik.pl]hxxp://www.fotosik.pl] hxxp://pierwszezabki.pl]
hxxp://www.maluchy.pl]
 
 
 
gosiabebe 

Pomogła: 20 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 1494
Wysłany: 2008-01-22, 11:00   

fajne zwierzaki :) szczególnie to drugie zdjecie mi się podoba :D
 
 
kasienka 


Pomogła: 123 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 8362
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-01-22, 11:54   

ja mam też problem z drapakiem...Kika drapie czasem kanapę...Kupiłam taki z posklejanego kartonu, ale on nawet na niego nie spojrzy :roll: jak ją zachęcić?

Magda Stępień napisał/a:
.juz nie możemy znaleźć tych drapaków...były w Auchanie, ślad po nich zaginął .

mam dla Ciebie super - wiadomość, są takowe w IKEA, 3szt za 10zł chyba, myślę, że to właśnie coś takiego :)
 
 
Mirka

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 999
Wysłany: 2008-01-22, 12:15   

Na allegro pod hasłem "drapak dla kota" jest sznur sizalowy za 8 zł, którym można coś owinąć (kawałek rury, skrzynkę, karton etc.).
 
 
 
Berserk fan


Pomogła: 90 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 6991
Wysłany: 2008-01-22, 12:42   

boskie zwierzaki:) a kotka Wasza ma zbliżone ubarwienie jak nasz Boro. My z naszym teraźniejszym mamy szczęście, bo dostał używany drapak-raz Mu pokazałam o co chodzi i drapie tylko to :) naprawdę niezły egzemplarz bo żaden ze znajomych i posiadanych przeze mnie kotów nie chciał korzystać z kupnych drapaków..
_________________
Jag 2004; Lefo 2008; Dobr 2012
 
 
frjals 
ískalt tófa


Pomogła: 23 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 1706
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-01-22, 13:14   

Mirka napisał/a:
sznur sizalowy

my zrobiliśmy drapak z takich taśm, sizalowych czy konopnych, nie wiem, naklejonych na kawałek sklejki. Taśmy można nabyć w sklepach typu obi. Teraz lezy na podłodze, a pod nim stary ochraniacz od łóżeczka niemowlęcego, bo jakoś tak "przypadkowo" przy drapaniu pazury się obsuwały na wykładzinę ]:->
_________________

 
 
PiPpi 
:)


Pomogła: 51 razy
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1974
Skąd: wrocław
Wysłany: 2008-01-22, 13:18   

dzięks kasieńka! to naprawdę super wiadomość :-) Simbka się ucieszy :mryellow:
jest takie zielsko, którego zapach koty uwielbiają, nie wiem czy kocimiętka to ta roślina, w moich stronach tą roślinkę wkładało się dzieciom do wózków(taki ludowy zwyczaj w stylu czerwonej kokardki), o!- "śpioszki" tak się to coś nazywało, suche kuleczki szare delikatne, Simba obwąchiwała oba drapaki tym wymiziane, dość intensywnie reagowała na ten zapach, poszłabym w tym kierunku jeśli chodzi o zachęcanie kociaka do drapaka:)
_________________
hxxp://www.fotosik.pl]hxxp://www.fotosik.pl]hxxp://www.fotosik.pl] hxxp://pierwszezabki.pl]
hxxp://www.maluchy.pl]
 
 
 
kofi 

Pomogła: 89 razy
Dołączyła: 12 Lis 2007
Posty: 6415
Skąd: jestem ze wsi
Wysłany: 2008-01-22, 13:46   

Jak ja bym chciała, żeby moja kotka tak przytulała się do naszych suk. No, ale moje zwierzaki to wszystkie jakieś takie mocno niezależne :->
Moja kota, od kiedy zrezygnowała z wychodzenia na dwór używała jako drapaka mojego bambusiwego fotela :evil: chociaż obok postawiłam jej pieniek drzewa. Ostatnio drapie jeden z kartonów, których pełno stoi na poddaszu, co mnie cieszy, chociaż fotel i tak już właściwie zniszczyła.
_________________
hxxp://jak-obloki.blogspot.com/
 
 
dort 


Pomogła: 56 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 2569
Skąd: okolice
Wysłany: 2008-01-22, 15:09   

my mamy podobny do tego, ktory stworzyla rodzinka frjals - czyli deska owinieta sznurkiem - kosztowal 18zl
z roznych wyprobowanych drapakow ten wg nas jest naj trwalszy i najlepszy (wymieniamy co jakies 2-3 lata)

kasienka czasami do takich drapakow jest dolaczony woreczek z kocimietka - mozna tez kupic to ziolko - koty je uwielbiaja, wystarczy posypac tym ziolem drapak i kociak od razu polubi zabawke ;-)

my mamy wlaśnie cos takiego hxxp://allegro.pl/item295259648_drapak_scienny_dla_kota.html

lezy u nas na podlodze, Luka zrobil do niego podstawke z kawalka marmru (znalezionego gdzies u kamieniaza) i teraz jest stabilna

moi rodzice spawili swojemu kociakowi taki hxxp://allegro.pl/item295363181_drapak_sizalowy_z_rolka_trixie_od_ss_nowy_.html
_________________
syn 02.09.2005r. i syn 09.06.2013r.
 
 
Alispo 


Pomogła: 127 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5941
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-01-22, 16:17   

z tym,ze kocimietka nie na kazdego kota dziala,moich np.nie rusza totalnie ;-) ale sprobowac warto,to moze do drapaka zachecic.
_________________
facebook.com/dtogon
 
 
PiPpi 
:)


Pomogła: 51 razy
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1974
Skąd: wrocław
Wysłany: 2008-01-22, 22:53   

mam pytanie do kasieńki, może ktoś jeszcze wie, w którym miejscu w tej wielkiej IKEII są drapaki? nie chciałabym tam spędzić całego dnia ;-)
_________________
hxxp://www.fotosik.pl]hxxp://www.fotosik.pl]hxxp://www.fotosik.pl] hxxp://pierwszezabki.pl]
hxxp://www.maluchy.pl]
 
 
 
kasienka 


Pomogła: 123 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 8362
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-01-23, 09:40   

Magda Stępień, u nas, w Poznaniu, przed kasami jest teraz dział dla zwierzaków i tam. Ale jak jest gdzie indziej, to nie wiem... :roll:

[ Dodano: 2008-01-23, 09:42 ]
hxxp://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80109402

hxxp://www.ikea.com/webapp/wcs/stores/servlet/IkeamsStockAvailSearch?productId=107376&storeId=19&langId=-27&ikeaStoreNumber1=201&add=Check&x=120&y=21
 
 
PiPpi 
:)


Pomogła: 51 razy
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1974
Skąd: wrocław
Wysłany: 2008-01-23, 09:47   

dzięki raz jeszcze, poszukam :-) NiokoTyx mogłabyś dodać Kasieńce punkcika za konkretną pomoc?? :->
_________________
hxxp://www.fotosik.pl]hxxp://www.fotosik.pl]hxxp://www.fotosik.pl] hxxp://pierwszezabki.pl]
hxxp://www.maluchy.pl]
 
 
 
NiokoTyx 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 21 Sty 2008
Posty: 204
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-01-23, 10:16   

prosze :) ))) punkcik za pomoc

niestety ja najchętniej bym chciała taki drapak gdzie kota mogłaby się schować , jakaś budka albo co i żeby było na tyle wytrzymałe że jak moja córcia na tym usiądzie i był by w środku kot to.... wytrzyma :)
kartony nie wytrzymują :P
_________________
robię wdech
uspokajam ciało i umysł
robię wydech
uśmiecham się
 
 
 
Alispo 


Pomogła: 127 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5941
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-01-23, 10:33   

magda-a wiesz gdzie na Bielanach sa miski itp.zwierzece rzeczy?to jest gdzies tam..kojarze tylko ze jak sie idzie wg strzalek to to jest po prawej stronie,ale w ktorym miejscu to nie wiem :-/
_________________
facebook.com/dtogon
 
 
PiPpi 
:)


Pomogła: 51 razy
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1974
Skąd: wrocław
Wysłany: 2008-01-23, 10:42   

spoko Alispo damy radę, grunt, ze Simba sie już cieszy na nowego drapaka :-> mja barbarella kochana :->

[ Dodano: 2008-01-26, 10:11 ]
i jak NiokoTyx, widzisz podobieństwo swojej kociaczki z moją Simbą? ;-)
hehe, mordka się drze, drugiej chce :-D

IMG_0287.jpg
Plik ściągnięto 582 raz(y) 53,78 KB

_________________
hxxp://www.fotosik.pl]hxxp://www.fotosik.pl]hxxp://www.fotosik.pl] hxxp://pierwszezabki.pl]
hxxp://www.maluchy.pl]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,55 sekundy. Zapytań do SQL: 15