wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
sprzedam wózek Graco Quatro delux
Autor Wiadomość
ewatara 
ewatara


Pomogła: 28 razy
Dołączyła: 22 Sie 2007
Posty: 1155
Wysłany: 2008-01-25, 20:32   sprzedam wózek Graco Quatro delux

jeśli ktoś będzie bardziej zainteresowany porobię zdjęcia, ale ogólnie:
ten jest bardzo podobny:

hxxp://www.e-graco.pl/product_info.php?cPath=146&products_id=699
tylko zamiast tych błyszczących części ma kremowe (brązowo-kremowy), nie ma zegarka tylko zamykany schowek na różne pierdółki, okulary przeciwsłoneczne itp
można wozić dziecko w nosidełku płasko, lub w foteliku, który jest wtedy doczepiony do wózka przodem do mamy. (wtedy jest możliwość całkowitej osłony dziecka przed deszczem czy wiatrem (a jest okienko, które można wtedy odsłonić i dzidziuś widzi mamę, a mama dzidziusia) .

dodaję do niego: gondolka (nieużywana) , fotelik do 9 kg, ocieplacz, torbę z grubszą ceratą przewinięcia, folię przeciwdeszczową .
był 6 miesięcy używany, (niektóre dodatki wcale...), ponieważ przywiozłam sobie go z Anglii, a tu czekała na mnie już spacerówka, więc mam dwa, a to już za dużo miejsca w domu zajmuje ;-) ...
 
 
kasienka 


Pomogła: 123 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 8362
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-01-25, 21:35   

kurcze, ja bym chciała samą folię ;)

Czy nie składała Ci się budka? My tez mamy graco, ale inny i budka ciągle się sama składa...Nie ma żadnej blokady :roll:

Ale ogólnie, to myślę, że te wózki są fajne, naprawdę, polecam, ładnie się prowadzą, również jedną ręką, nawet przy odblokowanych przednich kółkach, są skrętne i mają pojemne kosze.
 
 
vlada 


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 671
Wysłany: 2008-01-26, 09:32   

ewatara a ile chciałabyś za ten wózek?
_________________
hxxp://www.maluchy.pl]hxxp://www.maluchy.pl]
 
 
ewatara 
ewatara


Pomogła: 28 razy
Dołączyła: 22 Sie 2007
Posty: 1155
Wysłany: 2008-01-26, 19:04   

vlada myślę, że 700 zł, jak chodziłam po sklepach to kosztował u nas (co prawda nowy, ale jak pisałam używałam tylko 6 mies., a jest na od 0-3lat), z tym samym uposażeniem 1299 zł (i to na promocji).

Cytat:
Czy nie składała Ci się budka? My tez mamy graco, ale inny i budka ciągle się sama składa...Nie ma żadnej blokady :roll:
tak ze dwa razy / na spacer, ale przy jakichś progach, bardzo nie równej powierzchni przeskakuje o jedną pozycję (jakieś 10 cm i wtedy poprawiam), ale z tego co pytałam to normalne, dlatego, że jest ruchoma na 180 stopni i możesz zawsze dać na drugą stronę, żeby np chronić maluszka przed wiatrem (a to ogromny plus... przy tej ostatniej pogodzie brakuje mi tego w nowym modelu), a czego praktycznie nie mają żadne inne wózki. Myślałam o przyczepieniu paseczka rzepu , ale wolałam nic nie robić, a najwyżej zasugerować kupującemu... bo wiem, że niektórym to w ogóle nie przeszkadza.
Ja też byłam bardzo zadowolona, dodatkowy plus, jak jeździ się autem to bez budzenia wyciągasz dziecko z fotelikiem "cyk" i jest na kliknięcie połączony z wózkiem, bez przenoszenia, budzenia itp
a ten kosz to faktycznie duży plus przy tym drugim mam takie mini, że muszę zakupy osobno w rękach nosić, żeby je wyciągnąć, to budzić małą ...a tam tego nie ma

[ Dodano: 2008-01-26, 19:11 ]
kasienka napisał/a:
kurcze, ja bym chciała samą folię ;)

a czemu? nie dali Ci w komplecie? bo jak nie to masz ztym problem, bo folia jest duża, tak, żeby przykryć w każdej sytuacji, więc włączając tą gdzie fotelik jest w połączeniu z wózkiem... a co ja często stosowałam, bo przy angielskiej pogodzie i deszcz i wiatr.., więc zawsze małą fajnie się chroniło z dwóch stron (budką z fotelika i wózka ).
 
 
kasienka 


Pomogła: 123 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 8362
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-01-26, 21:24   

ewa, ja kupowałam uzywany wózek i nie mam folii ;)
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2008-01-26, 21:33   

kasienka, można kupić folię, 85 zł kosztuje... tania nie jest, ale jest...
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
kasienka 


Pomogła: 123 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 8362
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-01-26, 21:48   

Lily, no właśnie...85 to mi żal na folię ;)
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2008-01-26, 21:55   

hxxp://www.allegro.pl/item300433584_folia_przeciwdeszczowa_uniwersalna_producent.html takie się nie nadają?
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
kasienka 


Pomogła: 123 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 8362
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-01-27, 11:02   

Lily, dzięki :mrgreen:
 
 
ewatara 
ewatara


Pomogła: 28 razy
Dołączyła: 22 Sie 2007
Posty: 1155
Wysłany: 2008-01-27, 12:09   

Lily napisał/a:
kasienka, można kupić folię, 85 zł kosztuje... tania nie jest, ale jest...
... o rany, nie wiedziałam, że aż taaaaaka droga... przekichane ..., ja sobie do tego drugiego uniwersalną kupiłam , bo oryginalna też była jak dla mnie za droga, ale taki "szajs :mryellow: " się okazał , że za chwilę mi się sznurek urwał ... :evil: (który przytwierdza do wózka). z torbami do wózków podobnie oryginalne nawet 300 zł ... porąbało ich ... :-x
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 12