wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
problemy brzuszkowe
Autor Wiadomość
gonia75

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 19 Sty 2008
Posty: 23
Wysłany: 2008-01-28, 12:03   problemy brzuszkowe

Witam wszystkich.
Czy ktoś z forumowiczów przerabiał problemy brzuszkowe dziecka? Mój synek skończył 7 m-cy i wciąz mam z tym problem.Własciwie odkad skończył miesiac zaczęły się "jazdy"
Nie były to takie typowe kolki ksiażkowe ale bardzo długo czasem przez pół dnia stękał kupkę bardzo sie przy tym meczył a nawet jak zrobił to po jakimś czasie jak się najadł cisnął znowu.Karmię go piersią + zupka jarzynowa i kaszka.Nadal bardzo męczy go brzuszek.W nocy budzi sie co 3 godziny (choć wcześniej potrafił już spać dłużej),tak sie skręca przez sen-wyglada to tak jakby dokuczał mu ten brzuszek.Mam tez problem z karmieniem.Po chwili ssania zaczyna sie skręcać ,przykurcza nóżki, napina się jakby chciał robić kupę odrywa sie od piersi.Bardzo ciężko go nakarmić.Jak wyrosną mu zęby to chyba nie przeżyję tego odrywania i szarpania przy jedzeniu!!Pediatra twierdzi ze z tego wyrośnie i troche bagatelizuje mój problem.Podaje mu homeopatyczne specyfiki ale na razie bez rezultatu.Poradzcie coś.
 
 
hezer

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Lip 2007
Posty: 85
Wysłany: 2008-01-28, 19:46   

Pierwsze co nasuwa się na myśl to że szkodzi mu jakieś jedzonko, przyjrzyj się diecie (swojej i synka) może tam znajdziesz winowajce.
 
 
amarige 

Dołączyła: 20 Mar 2008
Posty: 4
Wysłany: 2008-03-20, 14:48   

A nie chciałabyś zrobić mu posiew na mocz i kał?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 12