wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Podobieństwo do rodziców
Autor Wiadomość
caroline 
kosmatkowa mama

Dołączyła: 05 Wrz 2008
Posty: 24
Skąd: Londyn
Wysłany: 2008-09-07, 14:08   

mój mały jest bardziej podobny do ojca.. ale z charakteru do mnie.. z czego bardzo się cieszę... :-)
_________________
" KTO NIGDY NIE BYŁ DZIECKIEM, NIE MOŻE STAĆ SIE DOROSŁY"

hxxp://slub-wesele.pl/suwaczki]

"L'amour est cette merveilleuse chance qu'un autre vous aime encore quand vous ne pouvez plus vous aimer vous- même"
 
 
Bananna 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 03 Sie 2007
Posty: 452
Skąd: Konin
Wysłany: 2008-09-09, 00:19   

u mnie ta teoria się zgadza (choć i tak z siostrą jesteśmy mieszane) ale większosć ona (starsza) ma z ojca i jego rodziny a ja z matki i jej rodziny...

a ja mam takie pytanie, trochę pasujące do tematu: a jest możliwość sprawdzenia np. jaki kolor włosów będa miały dzieci? wiem, że głupie pytanie, ale ostatnio właśnie myśleliśmy o tym z K. jak będą wyglądać nasze dzieci (o ile wszystko będzie szło jak teraz) - on jest blondyn maxymalny - wręcz wyprany w proszku e. - jasne rzęsy, brwi, włosy.. a ja odwrotność - brunetka, ciemne włosy, brwi, oczy.. i tak myślę że może będą rude jak to się złączy? (byłoby cudnie, zawsze chciałam mieć rude włosyyy!)
_________________
 
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2008-09-09, 00:20   

kolory się nie mieszają,z tego co wiem, ale dziecko może dziedziczyć kolorystykę wcale nie po Was, a po starszych przodkach :)
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
Bananna 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 03 Sie 2007
Posty: 452
Skąd: Konin
Wysłany: 2008-09-09, 01:00   

jeah, ja mam w przodkach Żydów, więc może i jest szansa na rude włosy! Bo tak to niekogo nie mamy o tym kolorze włosów w rodzinie, a Ci daleeeecy może byli rudzi, niekoniecznie czarni ;)
_________________
 
 
 
Ewa
[Usunięty]

Wysłany: 2008-09-09, 06:34   

Ha, moja babcia mi opowiadała jak w czasach mieszkania jeszcze we Francji mieli za sąsiadów taką fajną rodzinę. Ona i on z kruczoczarnymi włosami, a wszystkie dzieci (mieli bodajże piątkę) miały śliczne marchewkowo-rude dzieci. Wszystkie dzieciaczki bez wyjątku. Podobno super wyglądali idąc gdzieś całą rodzinką :-D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 13