wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Afirmacje zdrowia znacie jakieś ??
Autor Wiadomość
mapima

Dołączył: 28 Kwi 2008
Posty: 2
Wysłany: 2008-04-28, 19:06   Afirmacje zdrowia znacie jakieś ??

Witam
Jestem nowy na forum , potrzebuje wsparcia ponieważ mam problemy z wątrobą ( zapalenie) i do tego jeszcze newica przejawiająca się bezsennością.
Leczenie chciałbym wspomóc jakimiś afirmacjami, czy jest ktos w stanie cos poradzic?
 
 
pao
[Usunięty]

Wysłany: 2008-04-28, 19:56   

zaraz podeślę tu zuzę_ ona lubi afirmacje pisać ;)

ale skoro to zapalenie wątroby to trzeba zająć sie przede wszystkim uspokojeniem i harmonią wewnętrzną :) ważne zatem co powoduje nerwicę (istota prawdziwa a nie jej przejawy) i z tym porządek zrobić :)
 
 
adriane 


Pomogła: 51 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 3064
Skąd: teraz Irlandia
Wysłany: 2008-05-03, 11:45   

Pao i mi podeślij tu zuze jak możesz, bo juz miesiąc temu napisałam do niej PW i nie ma odpowiedzi... :mryellow:
_________________
Ada, mama Emila 2002, Karoliny 2000 i Filipa 1991.
 
 
 
Azja 


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 383
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-05-03, 12:52   

Czekamy na afirmacje:)
_________________


hxxp://www.suwaczek.pl/]
 
 
 
renka 
mama sama

Pomogła: 123 razy
Dołączyła: 02 Sie 2007
Posty: 3354
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2008-05-03, 15:27   

Ja napisze Tobie objasnienie wraz z afirmacjami z "Mozesz uzdrowic swoje zycie" L.Hay.

WATROBA
Prawdopodobna przyczyna: Siedlisko zlosci i nizszych uczuc.
Afirmacja: Wiem, co to milosc, pokoj i radosc.

WATROBA - choroby watroby:
Prawdopodobna przyczyna: Chroniczne narzekanie. Oszukiwanie samego siebie przez wynajdywanie wad. Poczucie, ze jest sie kims zlym.
Afirmacja: Chce przyjmowac zycie otwarta przestrzenia mojego serca. Szukam milosci i znajduje ja wszedzie.

WATROBA - zapalenie:

Prawdopodobna przyczyna: Opieranie sie zmianom. Lek, zlosc, nienawisc. Watroba jest siedliskiem gniewu i wscieklosci.
Afirmacja: Moj umysl jest oczyszczony i wolny. Zostawiam przeszlosc i kieruje sie ku nowemu. Wszystko dzieje sie dobrze.


BEZSENNOSC:
Prawdopodobna przyczyna: Lek. Brak zaufania do procesu zycia. Poczucie winy.
Afirmacja: Z miloscia zegnam ten dzien i zanurzam sie w spokojny sen, wiedzac, iz jutro samo o siebie zadba.


NERWY:
Prawdopodobna przyczyna: Symbolizuja porozumiewanie sie. Sa wrazliwymi sprawozdawcami.
Afirmacja: Porozumiewam sie z latwoscia i radoscia.

NERWY - depresja:
Prawdopodobna przyczyna: Skupienie sie wylacznie na sobie. Zablokowanie kanalow komunikacyjnych.
Afirmacja: Otwieram serce i porozumiewam sie tylko w sposob pelen milosci. Jestem bezpieczny. Czuje sie dobrze.

NERWY - nerwobole:
Prawdopodobna przyczyna: Karanie sie za wine. Udreka z powodu trudnosci w porozumiewaniu sie.
Afirmacja: Wybaczam sobie. Kocham i aprobuje siebie. Porozumiewam sie z miloscia.

NERWY - nerwowosc:
Prawdopodobna przyczyna: Lek, niepokoj, zmaganie sie, pospiech. Brak wiary w proces zycia.
Afirmacja: Jestem w niekonczacej sie podrozy przez wiecznosc i mam wiele czasu. Porozumiewam sie sercem. Wszystko jest dobrze.
_________________
hxxp://alterna-tickers.com]

hxxp://alterna-tickers.com]

Ostatnio czytane:
1) HAWKINS P., Dziewczyna z pociągu
hxxp://bonito.pl/k-1098909-dziewczyna-z-pociagu
2) KRAJEWSKI M., Władca liczb
hxxp://bonito.pl/k-1318363-wladca-liczb
3) KRAJEWSKI M., Arena szczurów
hxxp://bonito.pl/k-1301314-arena-szczurow

 
 
pao
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-03, 20:05   

dziewczyny, zuza_ jest w pradze :) potem będzie w krakowie, zatem wcześniej niż w środę a nawet w czwartek jej nie zobaczę ;) piszcie PW i czekajcie, a ja ja pogonię ;) ehhh te małpy ;) psa na stróża potrzebują ;)

to co zamieściła renka jest uproszczone ale dotyczy bardzo częstych przypadków zatem dla większości powinno być skuteczne ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 12