wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
i znowu przygnębienia..
Autor Wiadomość
ina 


Pomogła: 51 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 2936
Skąd: południe
Wysłany: 2008-05-09, 12:35   

Aisha a może to czas żeby wybrać się do psychologa?
_________________
hxxp://www.suwaczki.com/] hxxp://www.suwaczki.com/]
hxxp://www.mineralcosmetics.pl]KOSMETYKI MINERALNE
 
 
 
Malati 

Pomogła: 71 razy
Dołączyła: 10 Cze 2007
Posty: 3924
Wysłany: 2008-05-09, 12:36   

Aisha jeśłi nie dajesz sobie rady sama może tak jak napisała ina warto by zwrócić się do specjalisty?
 
 
Alispo 


Pomogła: 127 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5941
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-09, 12:46   

mi na cos takiego pomagalo bycie blisko z ludzmi ze studiow..wtedy jakos cie ciagna w tym wszystkim,automatycznie podazasz za nimi,umawiaj sie z ludzmi na konkretne godziny,moze sie wtedy zmusisz.a tak to tylko pewnie sobie wkrecasz jakie to stresujace itd.
_________________
facebook.com/dtogon
 
 
pao
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-09, 12:51   

aisha, z racji
Cytat:
pomóżcie.. troszkę.
pozwoliłam sobie lekko zajrzeć w twoją stronę i powiem, że niestety ale nie ma u ciebie zgody na pomoc.

nie wiem jakiej symboliki użyć by do ciebie trafić, ale masz na sobie tarcze, blokady i kody a one skutecznie zamykają dostęp zarówno do ciebie jak i tobie do świata a efektem tego siedzisz w tym w czym siedzisz bez wymiany.
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2008-05-09, 13:19   

Nie chodzi o to, czy pleciesz czy nie pleciesz głupoty... ale moim zdaniem trzeba się najpierw zająć teraźniejszością, a jeśli to nie pomaga to można grzebać głębiej. Oczywiście mogę się mylić.
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
Malati 

Pomogła: 71 razy
Dołączyła: 10 Cze 2007
Posty: 3924
Wysłany: 2008-05-09, 15:31   

Aisha jesteś bhaktinka tak? Jeśli tak,to powinnas wiedzieć co jest najlepszym lekarstwem ;-)
 
 
pao
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-09, 17:59   

Cytat:
a sęk tkwi w tym, że boję je likwidować


to widać, większość barier jest przed otoczeniem, ale to można poprzekształcać a potem, gdy przyjdzie pora na poczucie bezpieczeństwa, zdjąć :)

Cytat:
Nie sądzę, zeby jakikolwiek specjalista tj. psycholog byłby w stanie mi pomóc.. nie uwierzy mi.. najwyzej posądzi o schizofrenie i urojenia ksobne.

być może, ale są regreserzy, którzy nie tylko uwierzą ale i pomogą odliczyć :)

co do strasznych wcieleń to ja też sobie sporo ich przypomniałam, ale to jest rzecz do przepracowania :) osobiście co najmniej dwie rzeczy mam świadomie i w pełni przepracowane :)

generalnie widzę kilka rzeczy, ale nie będę pisać publicznie ;) zresztą nie na wszystkie mam pozwolenie.

Aisha, z tym można zrobić porządek, nawet szybko i skutecznie, tylko kwestia zdecydowania się :)
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2008-05-09, 18:06   

Aisha, a nie za dużo rozmyślasz o tych poprzednich wcieleniach? Z czym właściwie masz problem tu,w tym życiu?
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
pao
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-09, 18:09   

Lily, uwierz ze wspomnienie poprzedniego wcielenia potrafi teraźniejszość wywrócić do góry nogami (dlatego generalnie nie polecam regresingu ;) no chyba że w konkretnych przypadkach)

własciwie każdy z nas żyje tym co było tylko, że nieświadomie. Nieświadomie powielamy schematy w które kiedyś weszliśmy, przysięgi które kiedyś złożyliśmy i inne takie. Uświadomienie sobie tego pozwala uwolnić się, choć bywa czasem bardzo bolesne i bez fachowej pomocy czasem tez trudne.
 
 
biechna 


Pomogła: 65 razy
Dołączyła: 09 Cze 2007
Posty: 4587
Wysłany: 2008-05-09, 21:11   

Aisha napisał/a:
jeżeli nie zrobimy porządku z tym, co było.. nie będziemy mieć spokoju TU i TERAZ...

jeśli to Ci właśnie potrzebne - to bierz się do roboty! :-) nie wiem, jak się robi porządek z tym "co było" w znaczeniu Twoich poprzednich wcieleń, może ktoś doradzi? ale nie ma co zwlekać, szkoda tej chwili, która jest, bo jest piękna :-)
 
 
pao
[Usunięty]

Wysłany: 2008-05-09, 21:21   

aisha, rozświetliłaś sie trochę :) masz dobry kierunek :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 13