wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe przedszkole wegetariańskie - Konstancin?
Autor Wiadomość
Martyna 
marti

Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-20, 16:54   Nowe przedszkole wegetariańskie - Konstancin?

kochani, otwieram przedszkole wegetariańskie, ruszy od wrzesnia, wszystko jest już gotowe oprócz.... lokalizacji :mrgreen:
chcę żeby było w domu z ogrodem, ale przepisy są takie że bardzo trudno cos znaleźć. narazie znalzałam odpowiedni dom w konstancinie tylko czy znajdą się tam chetni? szukałam na Wilanowie i Sadybie ale bardzo trudno.
Mogą być ewentualnie jeszcze Pyry. co sądzicie ? prosze doradźcie bo musze zdecydować się szybko. Biorę pod uwage jeszcze drugą stronę w-wy - wawer, Anin, falenica....
Oczywiście zapraszam już teraz wszystkich chetnych choć jeszcze nie znam lokalizacji ale ruszymy napewno od nazwą "Różowy Słoń". już za kilka dni szukajcie nas w internecie! czekam na jakies sugestie. z góry wielkie dzięki
_________________
mg
 
 
bodi 
lucky lucky me :)


Pomogła: 91 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 4234
Skąd: UK
Wysłany: 2008-05-20, 20:31   

ja z perspektywy Ursynowa ;) uważam że Konstancin a zwłaszcza Pyry to za daleko, nie każdy porusza się komunikacją miejską. Optymalna byłaby raczej Sadyba/Wilanów.
Możesz napisac coś więcej na temat przedszkola? Jakie ma byc duże, jaki program, czy grupy łączone wiekowo czy rocznikowe, jakie czesne itd. Pozdrawiam :)
_________________

 
 
Martyna 
marti

Dołączyła: 20 Maj 2008
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-05-20, 22:50   

przedszkole bedzie niewielkie maksymalnie 25 dzieci, podzielone na 2 grupy, choc zakładamy że ten podział nie bedzie bardzo sztywny, chodzi raczej o to, żeby można było niektóre zajęcia przeprowadzać w mniejszych grupach, bo po prostu jest łatwiej i lepiej dla dzieci. co do wieku to zalezy głownie od tego w jakim wieku zgłoszą się do nas dzieci.. przedszkole dopiero rusza więc może się zdarzyć e bedzie większość 3 latków, wtedy wiek przy podziale na grupy nie będzie miał znaczenia. jesli zaś zdarzy się rozpiętość wiekowa to podzielimy na grupy wiekowe. O programie juz za kilka dni będzie można poczytać na www, czesne przewidujemy standardowo ok 900 zł.
dla mnie też Sadyba byłaby optymalna ale chyba będzie trudno. cos czuje, że ten Konstancin jest nam pisany, czy ktoś z Was zdecydowałby się dowozić dziecko tak daleko (np. mieszkając na Wilanowie lub Ursynowie czy w Piasecznie) tylko dlatego że przedszkole jest wege? zastanawiam się jak rodzice do tego podchodzą
_________________
mg
 
 
bodi 
lucky lucky me :)


Pomogła: 91 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 4234
Skąd: UK
Wysłany: 2008-05-21, 21:29   

ja na pewno nie dowoziłabym ale jestem nietypowym przypadkiem bo nie posiadam samochodu.
pochwal sie, jak ruszy strona :)
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12