wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapisywanie plików video
Autor Wiadomość
kasienka 


Pomogła: 123 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 8362
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-06-13, 20:33   Zapisywanie plików video

Przygotowuję prezentację na zajęcia, chciałam wykorzystac krótkie filmiki, które sa dostepne na takiej fajnej sardyńskiej stronie, ale niestety, nie wiem, czy w ogóle jest jakaś opcja, żeby taki plik zapisać? Chciałabym obrobić to wideo w movie makerze, skasowac dżwięk, podłożyć ścieżkę dźwiękowa własną...

Gdyby ktoś wiedział, czy można zapisac tego typu plik, to będę bardzo wdzięczna za pomoc.
Tylko niestety, potrzebuję jej już, najlepiej dziś, bo prezentację mam na niedzielę :/

hxxp://www.sardegnadigitallibrary.it/index.php?xsl=626&s=17&v=9&c=5046&id=114736&ni=10&c1=documentari&mtd=79&xctl=1&n=338&urlrif=hxxp://www.sardegnadigitallibrary.it/xml/datidl.php?idtipo=2%26n=24%26p=0%26xctl=1%26cerca=documentari%26mtd=79]filmik
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2008-06-13, 20:38   

Ja używałam hxxp://uk.real.com/player/win/ - można na niego ściągnąć filmy (u góry pojawia się okienko download video), ale nie wiem, jak z dalszą obróbką
może ktoś ma inne pomysły
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
quatrolibro 


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 324
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-06-14, 01:29   

kasienka,

filmy które maja versione wmv i versione iPOD (nad obrazkiem widać) można ściągnać
wmv klikając prawym klawiszem myszy i wybierajac "zapisz element docelowy jako"
iPOD klikajac otwieramy następną stronę i wtedy klikamy na cilcca qui prawym klawiszem myszy i dalej "zapisz element docelowy jako".

zupełnie się na tym nie znam, mi versione iPOD nie chodzi normalnie w realplayer ale SubEdit film pokazał film bez szemrania. windows media player tez szemrał ale poszło bez zapisywania na dysku, może w tym był problem.
_________________
nie mam podpisu ;-)
Ostatnio zmieniony przez quatrolibro 2008-06-14, 01:41, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
kasienka 


Pomogła: 123 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 8362
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-06-14, 01:38   

Dzięki, chyba jednak zrezygnuję z filmików, bo już właściwie przygotowałam prezentację ze zdjęć, ale pewnie rady przydadzą mi się na zaś :)
 
 
quatrolibro 


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 324
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2008-06-14, 01:46   

Zdjęcia i filmy najlepsze sa te stare, szkoda że filmy idą mi tak wolno, nie mam cierpliwości czekać aż sie załadują. Ale muzykę można posłuchać i sciagać, jak by się spodobało :)
_________________
nie mam podpisu ;-)
 
 
tomek 


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 929
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-06-14, 08:28   

Jeszcze jest takie rozszerzenie do Firefoxa DownloadHelper, które ściąga video z serwisów np. takich jak youtube, ale mamy je w formacie flv. Z tej sardyńskiej strony również pobiera bez problemu.
_________________
hxxp://meteo7.wordpress.com]meteo7.wordpress.com - blog pogodowy
hxxp://cia.bzzz.net]
 
 
 
efcia 

Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Cze 2007
Posty: 96
Wysłany: 2008-06-15, 19:43   

na instalkach są specjalne programy do ściagnięca za free. Ja długi czas korzystalam ze znalezionego tam vdownaendera ale odkąd mam zainstalowanego nowego nortona nie działa. Wie ktos jak rozwiązac ten problem?

[ Dodano: 2008-06-15, 20:05 ]
Wlasnie sciagnelam programik video get. ten działa :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 13