wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
stare psy
Autor Wiadomość
kathrine28 
wege14 lat

Dołączyła: 13 Cze 2008
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-13, 23:28   stare psy

Zwróciłam uwagę na jeden z postów,w którym ktoś napisał,że chce oddać starego psa.Jeśli o mnie chodzi,zszokował mnie ten post-dlatego bo sama mam starego psa(prawie 17 letniego)-jest z nami od zawsze,i nigdy bym go nie oddała.Nie rozumiem ludzi,którzy biorą sobie psa-jak jest szczeniakiem to jest fajny,a jak jest stary to tzreba się go pozbyc-jak zbędnej rzeczy.I to jeszcze wegetarianka.wstyd i hanba
 
 
 
ewatara 
ewatara


Pomogła: 28 razy
Dołączyła: 22 Sie 2007
Posty: 1155
Wysłany: 2008-06-14, 00:05   

kathrine28, :shock: a gdzie ten post, bo nie widziałam, a ciekawa jestem...
Ja wzięłam starego psa ze schroniska (już niestety nie żyje), był cudowny i kochany, bardzo mądry... Niestety też zaniedbany, miał połamane zęby (zawsze się zastanawiałam czy to przez poprzedniego "właściciela" :roll:
I w ogóle nie wiem jak tak cudownego psa można było oddać i tak zaniedbać :-(
 
 
Mag_ 
Mag_

Dołączyła: 13 Cze 2008
Posty: 10
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-06-14, 00:11   

Jeżeli jest tak jak piszesz to chyba osoba oddająca (jeśli nie ma poważnego powodu) jest nieodpowiedzialna, a zwierzęta traktuje przedmiotowo. Oby tak nie było.
_________________
hxxp://picasaweb.google.com/czarnack mój zwierzyniec :D
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2008-06-14, 00:38   

Mag_ napisał/a:
Jeżeli jest tak jak piszesz to chyba osoba oddająca (jeśli nie ma poważnego powodu) jest nieodpowiedzialna
co masz na myśli?
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
Mag_ 
Mag_

Dołączyła: 13 Cze 2008
Posty: 10
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-06-14, 17:13   

Mam na myśli, że jeżeli ktoś oddaje TYLKO dlatego, że jest stary to jest nieodpowiedzialny.
_________________
hxxp://picasaweb.google.com/czarnack mój zwierzyniec :D
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2008-06-14, 17:15   

W poście, o którym (chyba) mowa nikt nie oddaje swojego psa, po prostu szuka dla niego domu, bo go przygarnął tymczasowo. Dalej więc nie wiem, o co Ci chodziło, Mag_.
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
Mag_ 
Mag_

Dołączyła: 13 Cze 2008
Posty: 10
Skąd: Kielce
Wysłany: 2008-06-15, 13:48   

[ Dodano: 2008-06-15, 13:50 ]
A ja nie rozumiem czego Ty nie rozumiesz :-| W pierwszym poście Kathrine28 pisze:
Cytat:
Nie rozumiem ludzi,którzy biorą sobie psa-jak jest szczeniakiem to jest fajny,a jak jest stary to tzreba się go pozbyc-jak zbędnej rzeczy.

Na co ja napisałam:
Cytat:
Mam na myśli, że jeżeli ktoś oddaje TYLKO dlatego, że jest stary to jest nieodpowiedzialny

Więc chodzi mi o wyrażenie swojego zdania. Nie odnosiłam się tutaj do owego ogłoszenia bo najzwyczajniej w świecie go nie czytałam, bazuje na tym co napisała kathrine28 a w swoim poście sugeruje, że ktoś oddaje psa bo jest stary a nie oddaje bo miał go na tymczasie. Nie ma tu nic do tłumaczenia.
_________________
hxxp://picasaweb.google.com/czarnack mój zwierzyniec :D
 
 
Pat 


Pomogła: 10 razy
Dołączyła: 05 Cze 2007
Posty: 449
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-06-15, 16:48   

Mag_, wyluzuj... nikt na tym forum, ani Ty ani Lily nie zachowałby się tak nieodpowiedzialnie, oddając stare zwierzę "jak zbędną rzecz". To jest poza dyskusją bo rzeczywiście ludzie tak robiący to *%&%*&%$$$#^$%#%$# !!! :evil: :evil: Skoro się odnosisz do postu kathrine28, to ona pisze wyraźnie:
kathrine28 napisał/a:
Zwróciłam uwagę na jeden z postów,w którym ktoś napisał,że chce oddać starego psa.Jeśli o mnie chodzi,zszokował mnie ten post
a euridice, namierzyła ów post i tam nie jest to tak jakby wynikało z reakcji kathrine28, bo:
euridice napisał/a:
Ci ludzie przygarneli tego pieska, starego, owszem, i szukali mu dobrego domu,
_________________
hxxp://www.szipszop.pl]hxxp://www.szipszop.pl]
 
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2008-06-15, 16:49   

Mag_ napisał/a:
A ja nie rozumiem czego Ty nie rozumiesz :-|
już rozumiem, OK
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12