wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowotwory a grzyby i krzem
Autor Wiadomość
okso 

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 11 Wrz 2009
Posty: 91
Skąd: Lbn
Wysłany: 2012-02-05, 09:59   

leczenie cieciorka jakoś mnie nie przekonuje, ale mój kolega pisał teraz pracę inż na temat amigdaliny (B17) i jest wiele naukowych publikacji zarówno o tym ze działa jak i o tym że nie bardzo, nie rozumiem trochę oburzenia że to straszna trucizna i absolutnie nie można stosować skoro standardowa chemioterapia to nic innego jak podawanie bardzo niebezpiecznych trucizn...

wit B12, cyjanokobalamina tez jest taka niebezpieczna? ;)
 
 
kamiledi15

Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 6
Wysłany: 2012-05-23, 15:13   

Dla mojej mamy nie ma już nadziei. Drobnokomórkowy rak płuc z niewielkimi przerzutami do nerek i móżdżku. Po pierwszej chemii guz w płucu pękł i spowodował zakażenie całego organizmu. Lekarze nie dali rady pozbyć się wytworzonego w ten sposób stanu zapalnego, więc odesłali mamę z kwitkiem do domu, rozkładają ręce, odmawiając dalszego leczenia - podobno druga chemia mogłaby ją zabić. Zostaliśmy z tym sami i nikt nie chce pomóc. Mama czuje się dobrze, normalnie funkcjonuje, ale czasami ma napady silnego bólu i kaszlu, które trwają z pół godziny raz na parę dni.
Pozostaje nam modlitwa i szukanie metod alternatywnych. Co polecacie? Czytałem o jakiejś herbacie Essiac, Vilcacorze, witaminie B17, organicznym krzemie. W necie jest sporo artykułów, które promują te metody. Teraz piszecie, że to wszystko bzdury. Macie jakieś sprawdzone preparaty, które rzeczywiście mogą pomóc, czy pozostało nam bezczynne czekanie na śmierć?
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2012-05-23, 15:17   

kamiledi15, współczuję...
Niestety nic nie polecę, bo nie znam osobiście nikogo, kto by się wyleczył jakimiś alternatywnymi metodami (ani jakimikolwiek, prawdę mówiąc), ale ostatnio przypadkiem natrafiłam na coś takiego: hxxp://www.dieta-dla-zuchwalych.pl/soda-syrop-klonowy-leczenie-raka/soda-rak-syrop-klonowy-leczenie-raka.html
No cóż, ja bym pewnie spróbowała, zaszkodzić nie zaszkodzi...
Tutaj pewnie ktoś jeszcze poleci terapię Gersona, ale wymaga ona dużo większej wiedzy i zaangażowania (oraz środków finansowych)...
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
kamiledi15

Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 6
Wysłany: 2012-05-23, 15:28   

Właśnie problem w tym, że cały czas utrzymuje się ten stan zapalny i dlatego nie chcą podać drugiej chemii. A mama czuje się dobrze, oprócz tych bólów (które niestety zdarzają się coraz częściej) i ciągle mam wrażenie, że jeszcze nie jest za późno. Pytanie tylko, co stosować, żeby nie wyrzucić pieniędzy w błoto. Terapii jest cała masa. No nic, poczytam o tej terapii Gersona. Może kupimy też ten organiczny krzem (czy koloidalny, jest jakaś różnica?). Tylko gdzie go kupić? Bo wcześniej ktoś podawał link do strony, że te wspaniałe odkrycie Rybińskiego zawiera kranową wodę zamiast krzemu. A jednak jest trochę artykułów nie tylko o Rybińskim, np niezależnie na podobne rezultaty wpadł Stanisław Szczepaniak, więc może coś w tym jest. Tylko gdzie kupić ten krzem, żeby to faktycznie był krzem, a nie woda?
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2012-05-23, 15:32   

kamiledi15 napisał/a:
Tylko gdzie kupić ten krzem, żeby to faktycznie był krzem, a nie woda?
Nie mam pojęcia. Chodzi o ANRY, tak? Pewnie trzeba się rozejrzeć po forach...
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
kamiledi15

Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 6
Wysłany: 2012-05-23, 15:39   

Nie jestem pewien, czy ANRY. Rybczyński odkrył właśnie ANRY,
hxxp://www.bochenia.pl/nasze-zdrowie/2009/maj/prawda-o-raku-wedlug-badan-dra-rybczynskiego.html?page=3
ale Szczepaniak chyba co innego:
hxxp://www.4wymiar.pl/w-nowym-numerze/477-krzemem-w-raka.html
hxxp://www.sklep.ateraz.pl/pl/n/46
I nie jestem pewien, czy to, o czym mówi Szczepaniak, to jest to?
hxxp://sklep.ateraz.pl/pl/p/Krzem-Organiczny-Silor-B-1000ml-w-plynie/207
Albo to? hxxp://sklep.ateraz.pl/pl/p/OrSi-Krzem-Organiczny-1000g-w-plynie/362
Niby płyn do płukania, ale on mówi, że dużo osób to pije...

EDIT

Poprawiłem link. Ten tekst, że ,,Srebro ma wibracje, które przechodzą do pożywienia i łagodzą stany zapalne" i dlatego powinniśmy jeść srebrnymi sztućcami to raczej nie nastraja pozytywnie do jego osoby.
 
 
magdusia 

Pomogła: 42 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 1992
Skąd: HRLM
Wysłany: 2012-05-23, 19:04   

mozna kupic na polskim rynku urzadzenie do domowego wyrobu krzemu koloidalnego,a przy okazji i srebra i zlota.
Moze warto zainwestowac w takie urzadzenie..
_________________

hxxp://alterna-tickers.com]
"Każdy jest geniuszem. Ale jeśli zaczniesz oceniać rybę pod względem jej zdolności wspinania się na drzewa, to przez całe życie będzie myślała, że jest głupia." A. Einstein
 
 
amanitka 


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 28 Lut 2008
Posty: 552
Skąd: południe
Wysłany: 2012-05-23, 19:32   

kamiledi15, może cię zainteresuje film (po angielsku) na temat leczenia raka sodą:
link do cz.1: hxxp://www.youtube.com/watch?v=00tE6U22sEw&feature=share
_________________
hxxp://alterna-tickers.com]
hxxp://alterna-tickers.com]
hxxp://alterna-tickers.com]
 
 
kamiledi15

Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 6
Wysłany: 2012-05-23, 22:00   

Dzięki za porady. Problem w tym, że takich sposobów jest mnóstwo i nie wiadomo, co wybrać. Dziś mama dostała antybiotyk na ten stan zapalny, jakiś najnowszy, jutro też będziemy się rozglądać za jakimiś preparatami z krzemem i B17, bo to chyba najpewniejsze. Dobrze, że znowu jest leczenie, bo najgorsza jest bezczynność.
 
 
Lily 


Pomogła: 425 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 18041
Wysłany: 2012-05-23, 22:10   

Ja bym sobie tę B17 darowała jednak... hxxp://rozanski.li/?p=1340
_________________
hxxp://www.wegetarianskiblog.blox.pl]Blog wegetariańskihttp://www.zielonastrona.blogspot.com], blog mniej wegetariański
 
 
kamiledi15

Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 6
Wysłany: 2012-05-24, 20:19   

Coś musimy robić, nie możemy czekać bezczynnie. B17 jest jednak jedną z najczęściej polecanych metod, więc kupiliśmy trochę produktów w sklepie ze zdrową żywnością, które ją zawierają. Ciągle słyszę z jednej strony, że B17 jest super, z drugiej że złe, że krzem super albo też zły, że wilcza kora super albo zła. Trudno, musimy zaryzykować, nie zaszkodzi, a może pomóc. Postanowione też już jest, że mama przejdzie na dietę Gersona. Poprzedni post napisałem pod wpływem emocji, po silnym ataku bólu u mamy. Na szczęście po południu znowu czuła się świetnie, wesoła i pełna energii, to samo dzisiaj. Nie wiadomo jednak, co będzie jutro.
 
 
Agnieszka 

Pomogła: 193 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5199
Wysłany: 2012-05-24, 20:39   

kamiledi15: zdrowia dla mamy.
Raczej nie będę pomocna w temacie ale szukając informacji może i tu zerknij jeśli wcześniej nie znałaś strony: hxxp://leczenieraka.blogspot.com/p/autorzy.html
 
 
magdusia 

Pomogła: 42 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 1992
Skąd: HRLM
Wysłany: 2012-05-25, 08:13   

kamiledi15, a leczenie woda utleniona?
ponizej znajdziesz krotka relacje pacjenta stosujacego ta metode

hxxp://www.igya.pl/terapie-naturalne/oczyszczanie/268-leczenie-woda-utleniona.html

a przy okazji,nie ma chyba tañszej terapii niz ta.
_________________

hxxp://alterna-tickers.com]
"Każdy jest geniuszem. Ale jeśli zaczniesz oceniać rybę pod względem jej zdolności wspinania się na drzewa, to przez całe życie będzie myślała, że jest głupia." A. Einstein
 
 
magdusia 

Pomogła: 42 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 1992
Skąd: HRLM
Wysłany: 2012-05-25, 08:30   

hxxp://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YsT6qNk8_qQ]''swiat bez raka'' Griffina.

hxxp://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dMnFCLIju3I]edward Griffin o B17
_________________

hxxp://alterna-tickers.com]
"Każdy jest geniuszem. Ale jeśli zaczniesz oceniać rybę pod względem jej zdolności wspinania się na drzewa, to przez całe życie będzie myślała, że jest głupia." A. Einstein
 
 
kamiledi15

Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 6
Wysłany: 2012-05-25, 11:40   

Tylko czy chodzi o taką zwykłą wodę utlenioną do przemywania ran? My mamy taką: hxxp://1.bp.blogspot.com/-zeqO2JNzYYQ/T3T6wkkGEXI/AAAAAAAAAAg/I4tOW_JllpM/s1600/woda_ut.jpg
Może być taka, czy musi być jakaś specjalna?
 
 
magdusia 

Pomogła: 42 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 1992
Skąd: HRLM
Wysłany: 2012-05-25, 12:08   

no wlasnie taka :)
_________________

hxxp://alterna-tickers.com]
"Każdy jest geniuszem. Ale jeśli zaczniesz oceniać rybę pod względem jej zdolności wspinania się na drzewa, to przez całe życie będzie myślała, że jest głupia." A. Einstein
 
 
Junka 


Dołączyła: 17 Cze 2013
Posty: 29
Skąd: UK
Wysłany: 2013-06-18, 23:30   

agus napisał/a:
która usłyszała ostatnio o metodzie leczenia raka jakimiś grzybami


Może kordiceps ?
 
 
lilias 

Pomogła: 25 razy
Dołączyła: 15 Sie 2012
Posty: 1013
Wysłany: 2013-06-19, 09:17   

Junka, ten? hxxp://blog.zdrowienatopie.pl/kordiceps/

ta słyszałam o guzie brzozy hxxp://guzbrzozy.republika.pl/guz-h.htm
 
 
Junka 


Dołączyła: 17 Cze 2013
Posty: 29
Skąd: UK
Wysłany: 2013-06-19, 20:19   

lilias napisał/a:
Junka, ten? hxxp://blog.zdrowienatopie.pl/kordiceps/

Tak, właśnie to.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 13