wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
angina
Autor Wiadomość
Karolina 

Pomogła: 114 razy
Dołączyła: 06 Cze 2007
Posty: 4928
Wysłany: 2009-06-09, 09:18   

No i angina dopadla mnie znowu :-( Rozwaliła mnie po sesji. Doba leżenia plackiem. Najgorsze jest to, że historia moich migdałków ciągnie się już od kilkunastu lat :oops: W tym był chyba rok spokoju. Ciągłe grudki ropne, nauczyłam się z tym żyć. Po prostu w pewnym momecie po comiesięczych kuracjach antybiotykiem (haha - ciągle tym samym), a potem Bioparoxem dałam sobie spokój. Rada laryngologa - wyciąć ;-) Tak to po prostu zrezygnowana zostawiłam. Odezwało się w sobotę, zresztą co tu dużo pisać ból jak cholera aż do uszu. Jednak poszłam do lekarza, oczywiście zapisany Bioparox, Tantum Verde, coś do płukania. Poprosiłam o skierowanie na wymaz - mam zrobić po zaleczeniu (czemu?).
Dziś już lepiej, leków oczywiście nie wykupiłam, przy okazji szukania materiałów do promocji dowiedziałam się, że mój Malawtin działa też na paciorkowce. Oswiadczam, że dziś leczę sobie drugą stronę gardła, bo wczorajsza już prawie nie boli :-) Do teg o elektroakupunktura moim Densem i z zatok po leczącej się stronie wylaciało "coś" :shock: Takie gały zrobiłam.
_________________
hxxp://s-p-l-o-t.blogspot.com/
 
 
 
Manu 


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1128
Skąd: Austria
Wysłany: 2009-06-09, 10:59   

Karolina napisał/a:
Do teg o elektroakupunktura moim Densem .
Co to za cudo? A tak swoja droga: czy szanowna pani slyszala o ssaniu oleju i blogoslawionych tego skutkach? 8-)
_________________
hxxp://www.suwaczki.com/]....hxxp://www.tickerclub.com/]
Nagradzanie jest postmodernistyczną wersją kary.
<object width="88" height="31"><param name="movie" value="hxxp://ecosia.org/_images/banner/ecosiaEn88x31.swf"><embed src="hxxp://ecosia.org/_images/banner/ecosiaEn88x31.swf" width="88" height="31"></embed></object>
 
 
Karolina 

Pomogła: 114 razy
Dołączyła: 06 Cze 2007
Posty: 4928
Wysłany: 2009-06-11, 16:16   

Zina, przepraszam pisałam wczoraj ale Mia skasowała.
Dens - to urządzenie pochodzące z Rosji. Jego działanie polega na wykorzystywaniu skóry jako łącznika z wnętrzem organizmu. Jak wiadomo skóre pokrywa sieć nerwowa, która oplata wszystkie narządy. Oddziaływując na konkretny obszar, mozna dotrzeć do danego narządu. Aparat przystawia sie na strefach akupresurowych dłoni i stóp, przy kręgosłupie lub bezpośrednim rzucie organu. Cały pikuś jest w tym, że zwykła elektroakupuntura wysyła jednostajny impuls, a Dens dopasowuje się do impulsów, które sa już na skórze. No i najważniejsze te impulsy nie wnikają w ciało głębiej niż 1mm, więc nie uszkadza narządów. Tyle o tym. W Polsce jeszcze nikt o tym nie słyszał. U was pewnie więcej osób:) Są róz ne modele, takie które mają opcję diagostyki Volla, czy przeznaczone dla zwierzaków.
Olej - kiedyś czytałam, ale zapomniałam ;-)

336.jpg
Plik ściągnięto 5875 raz(y) 39,5 KB

_________________
hxxp://s-p-l-o-t.blogspot.com/
 
 
 
Jattaveien 
Ania

Dołączyła: 11 Lis 2008
Posty: 216
Skąd: Norway
Wysłany: 2010-02-06, 09:28   

Karolino - czy mogla bys napisac co dokladnie leczylas tym sprzecikiem i jakie byly tego efekty no i czy jest to do nabycia w PL? ja od 7 m-c juz nie wiem ktory raz ma chore gardlo bo juz stracilam rachube :-? i chwytam sie doslownie wszystkiego...
 
 
 
zina 


Pomogła: 93 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 6308
Wysłany: 2010-02-06, 09:31   

Jattaveien, Karolina raczej juz sie nie udziela na forum.
Ostatnia wizyta w pazdzierniku.
Sprobuj napisac na priva.
 
 
 
Jattaveien 
Ania

Dołączyła: 11 Lis 2008
Posty: 216
Skąd: Norway
Wysłany: 2010-02-06, 20:17   

DZIEKI ZINO :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 15