wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
czy avon testuje?
Autor Wiadomość
Kamm 

Pomogła: 26 razy
Dołączyła: 18 Paź 2007
Posty: 1737
Wysłany: 2008-12-08, 08:48   

vegAnka napisał/a:
ja niestety nie mam takiego szczescia, moja cera jest brzydka :cry: a to po tym ze przestalam brac te tableki anty... no coz


Ja nie napisalam ze moje cera jest ladna , dobra itd . Chodzi mi o to ze jak ostawilam wszystkie pudry , kremy , maseczki itd to cera mi sie polepszyla znacznie i jest o niebo lepiej niz wtedy gdy stosowalam rozne smarowidla . Wtedy mialam ciągly trądzik , zmiany zapalne , blizny . Teraz takie rzeczy nie mają miejsca . Dla sprawdzenia przez kilka dni stosowalam znowu rozne smarowidla i po kilku dniach bylo to samo .

vegAnka napisał/a:
a mozesz napisac jakich uzywasz? mi chodzi glownie o kremy i makijaz. zebym wiedziala ktore moge zamowic. zreszta gdybym zamowila u Alci, to pewnie by mogla zerknac na sklad nie? :-P


W twj chwili to tylko szampony , zele i deo . Ale jakbys miala cos zamawiac u Alci i zalezy ci na 100 % pewnosci to lepiej zeby ci na dany moment sprawdzila sklad bo tam sie to czesto zmienia , produkt ten sam tylko inne opakowanie , albo opakowanie takie samo a sklad inny ..

O tej seri na roztępy i antycelluit sie nie wypowiem ;-) jestem konsultantką juz ponad 10lat i przez ten okres obserwowalam wiele po tych kosmetykach i moim zdaniem to troche nabijanie sobie kasy nic wiecej ;-) Efekty wizualne sa poki sie uzywa , pozniej nie , to cos np jak serum sciagające ;-)
_________________
hxxp://picasaweb.google.com/acmme.bizuteria.autorska/ Moja biżuteria !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12