wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
evergreen.pl
Autor Wiadomość
Lerka 

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 26 Paź 2008
Posty: 311
Skąd: okol. W-wy
Wysłany: 2008-11-04, 12:36   

Majonez robią ci makrobiotycy, od których jest m.in. tofu i inne fajne produkty ;) , ale ma tylko 2 tyg. ważności i na razie się baliśmy, ze nie zdążymy sprzedać. Jest pycha, bo sami sie nim zajadaliśmy w Czechach. Możemy spróbować też go sprowadzić, tylko czasu na sprzedanie będzie dosłownie kilka dni...., wiec jeszcze nie obiecuję - musimy pomyśleć.
Poszukamy jakiegoś innego, ale na razie nie kojarzę innego.
Co do sera, to tez o nim marzymy i mam nadzieję, że będzie, ale za dłuższy czas, bo na razie musimy to wszystko rozkręcić, a sera w Czechach nie ma i musimy go sprowadzać z innych krajów, a to cała akcja logistyczna od poczatku.
_________________
www.evergreen.pl
 
 
Martuś 


Pomogła: 73 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 3101
Skąd: Langfuhr
Wysłany: 2008-11-04, 12:44   

My z Trójmiasta ;) tez robimy zamówienie, jak już dojdzie, to na pewno napiszę co nieco od siebie ;)
Lerka, mi tez się bardzo podoba Wasz asortyment, z czeskich produktów brakuje mi jeszcze takich past w okrągłych pojemniczkach, nie pamiętam, jak się nazywały, ale mówiliśmy na nie 'svacinki' i chyba miało to coś wspólnego z nazwą :lol: Ulubione 'lahudki' już odnalazłam :mrgreen: Aha, i tofu wędzone by się przydało ;)
Tez jestem jak najbardziej za większymi paczkami suszonych owoców, chociaż 400 gr.
Czy w Czechach są dostępne różne małe chrupki i wafelki ryżowe specjalnie dla niemowląt, takie jak ang. Organix? Coś takiego bym z wielką chęcią kupowała, bo w Pl jeszcze nigdzie nie znalazłam.
_________________
hxxp://alterna-tickers.com]
hxxp://alterna-tickers.com]
 
 
Lerka 

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 26 Paź 2008
Posty: 311
Skąd: okol. W-wy
Wysłany: 2008-11-04, 13:18   

Jedliśmy svacinki wiele razy, również w Polsce, bo są od dawna w wielu sklepach, żadna nam nie smakowała i od wielu osób słyszeliśmy podobne opinie. Dlatego na nie sprowadzaliśmy ich, a wybraliśmy pasztety od makrobiotyków (lahudki:) i pastiki) - wegańskie i sojany (ale one tylko dla wegetarian, bo zawierają jajka i ser), które są wyśmienite. Jeśli jednak dostaniemy jeszcze sygnały, że svacinki są ok, to je zamówimy.
Tofu wędzone jest już w naszym sklepie, tyle że od razu z przyprawami: hxxp://www.evergreen.pl/tofu-burger-p-288.html
Może nazwa jest myląca i mało zachęcająca, ale jest to naprawdę pyszne, wędzone tofu.
W Czechach jest coś podobnego do Organix, jeszcze nie udało nam się sprowadzić, ale na pewno będziemy się starali, bo jest bez sztucznych dodatków, soli, cukru, przypraw i dość tanie. Są to chrupki gryczane z amarantusem i gryczano-ryżowe z amarantusem.

_________________
www.evergreen.pl
 
 
puszczyk 


Pomogła: 102 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 5319
Wysłany: 2008-11-04, 16:05   

bajaderka napisał/a:
czy Poznaniacy są chętni na jakieś małe zamówienie?

Ja chcę zamówić jak tylko będę miała kasę na koncie (czyli do 10.11.), więc możemy połączyć siły i podzielić się kosztami przesyłki.
 
 
bajaderka 


Pomogła: 53 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 647
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-11-04, 20:16   

puszczyk, ok :-D
 
 
k.leee 


Pomógł: 46 razy
Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 2701
Wysłany: 2008-11-04, 20:36   

Martuś, frjals i k.leee już połączyli siły. :-D Kasa poszła, zamówienie też, w piątek powinna być Wielka Paka :-D :-D :-D
_________________
hxxp://alterkino.org/]www.alterkino.org
 
 
tomek 


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 929
Skąd: Poznań
Wysłany: 2008-11-04, 22:12   

To my też byśmy się z chęcią przyłączyli do poznańskiego zamówienia. Mam nadzieję, że realizacja będzie szybsza niż w Biohurcie :-)
_________________
hxxp://meteo7.wordpress.com]meteo7.wordpress.com - blog pogodowy
hxxp://cia.bzzz.net]
 
 
 
puszczyk 


Pomogła: 102 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 5319
Wysłany: 2008-11-05, 07:31   

tomeku, bajaderko, zarejestrujcie się i wybierzcie już towar (zapamiętuje się w profilu), a ja dam znać jak tylko będę miałą kaskę. Na czyj adres pójdzie przesyłka?
 
 
agazima 
jesteś tym co jesz

Dołączyła: 23 Cze 2008
Posty: 320
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-11-05, 22:42   

byloby by super gdyby w koncu jakis sklep zaczal sprzedawac ryz zaszczepiony bakteriami do robienia amazake w stanach kosztuje z 5 dolarow a starcza na dlugo bo w sklepACH sloik amazake 23 zl strasznie duzo i zdzierstwo totalne!!! i fajnie jakby bylo wiecej takich makrobiotycznych rzeczy ! dzieki za uwage
_________________
zdrowe ciało =>czysta dusza=> mądre myśli
 
 
Lerka 

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 26 Paź 2008
Posty: 311
Skąd: okol. W-wy
Wysłany: 2008-11-06, 10:11   

Witajcie
Staramy się, zeby przesyłka była szybko zrealizowana. O tym mogę zapewnić.
Co do amazake u nas kosztuje 16,24zł
hxxp://www.evergreen.pl/amazake-ryzowe-p-137.html
To na razie jedyne pocieszenie, bo musze przyznać, ze nie slyszałam o takim ryżu...
_________________
www.evergreen.pl
 
 
Malinetshka 
Paulina


Pomogła: 73 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5765
Skąd: Łódź
Wysłany: 2008-11-06, 10:15   

Dziś dotarła do mnie przesyłka z Evergreen. :) Wszystko super, bez problemów :) Polecam! :D
_________________
hxxp://www.myticker.eu/ticker/]
 
 
orenda 
double mama

Pomogła: 31 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 1601
Skąd: Toruń/Płock
Wysłany: 2008-11-06, 21:25   

Lerka, kiedy będziecie mieć dostawę. Chciałabym zrobić zamówienie i odebrać osobiście w Warszawie (tzn. mój luby by odebrał). Widzę, że skończyły się deserki ALA, a moja córa jest ich wielką fanką i chciałabym je nabyć. Kiedy można sie ich spodziewać?
_________________
hxxp://lilypie.com]
hxxp://lilypie.com]
 
 
 
Lerka 

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 26 Paź 2008
Posty: 311
Skąd: okol. W-wy
Wysłany: 2008-11-10, 10:39   

Mam nadzieję, że pod koniec tego tygodnia będą nowe produkty. Jogurty zamawiamy :-)
Mam pytanie, czy myślicie, że powinniśmy mieć w ofercie naczynia do kiełkowania? Ja sama, jako klientka podobnych sklepów, zawsze chciałam sobie je kupić, ale w końcu nigdy nie kupiłam...
_________________
www.evergreen.pl
 
 
Capricorn 
2radical4u

Pomogła: 89 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 6526
Wysłany: 2008-11-10, 10:45   

o, Lerka, dobrze, że tu jesteś. Zarejestrowałam się wczoraj czy przedwczoraj - i nie dotarl do mnie mail z linkiem aktywacyjnym.
_________________
this is the strangest life I've ever had...

Niniejszym oświadczam, iż wszystkie moje wypowiedzi zawierają wyłącznie moje spojrzenie na omawiany temat. Nikogo do niczego nie nakłaniam. Dziękuję za uwagę.
 
 
Lerka 

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 26 Paź 2008
Posty: 311
Skąd: okol. W-wy
Wysłany: 2008-11-10, 11:28   

Rany, nie mogę z tą "informatyzacją"... Na razie mieliśmy 1 przypadek, że Pani czekała dobę na hasło. Może jeszcze przyjdzie. Ja nie mogę nic poradzić, bo ten mail wysyłany jest automatycznie, tylko mogę dać znać firmie od sklepu, a oni pracują od środy.
Możesz złożyć zamówienie bez konta... To jedyne co mogę na razie Ci poradzić. Bardzo mi przykro.
Co do zamówienia, to właśnie dostałam info, że będzie na początku przyszłego tyg., bo w Czechach też jest święto w tym tygodniu i się nie wyrobią.
_________________
www.evergreen.pl
 
 
yolin 

Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 08 Mar 2008
Posty: 513
Skąd: sudety
Wysłany: 2008-11-11, 21:02   

Lerka napisał/a:

Mam pytanie, czy myślicie, że powinniśmy mieć w ofercie naczynia do kiełkowania? Ja sama, jako klientka podobnych sklepów, zawsze chciałam sobie je kupić, ale w końcu nigdy nie kupiłam...

no, my chetnie bysmy kupili taka kielkownice, i idealnie do tego nasiona na kielki lucerny, soczewicy, buraka , slonecznika i nie wiem co jeszcze 8-)
_________________
To co dajesz swiatu, swiat zwraca ci.... madrosc ludzi wschodu
hxxp://miyo.rybczynski.net/
hxxp://www.wegestudio.pl/NOTESY-k30-0-3-default.html
<object classid="clsid:D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase="hxxp://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=7,0,19,0" width="405" height="108"><param name="movie" value="hxxp://www.decobazaar.com/content.swf?a=863&k=-1&t=0&n=3&p=1" /><param name="quality" value="high" /><embed src="hxxp://www.decobazaar.com/content.swf?a=863&k=-1&t=0&n=3&p=1" quality="high" pluginspage="hxxp://www.macromedia.com/go/getflashplayer" type="application/x-shockwave-flash" width="405" height="108"></embed></object>
 
 
bojster 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 2847
Skąd: Neverwhere
Wysłany: 2008-11-11, 21:18   

Capricorn napisał/a:
o, Lerka, dobrze, że tu jesteś. Zarejestrowałam się wczoraj czy przedwczoraj - i nie dotarl do mnie mail z linkiem aktywacyjnym.


Z doświadczenia w prowadzeniu różnych serwisów wiem, że często zdarzają się przypadki niedochodzenia maili. Najczęściej na pocztę onet, interii, wp; dość często też na gmail. Maile lądują w spamie, albo są w ogóle wystrzeliwane w kosmos i w 99,9% nie ma tu winy administratora, ba nawet często niewiele można na to poradzić. Jeśli masz inną skrzynkę, najlepiej niedarmową, spróbuj z niej się zarejestrować.
 
 
Capricorn 
2radical4u

Pomogła: 89 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 6526
Wysłany: 2008-11-11, 21:32   

ani nie gmail, ani nie onet, ani nie wp. :D spam sprawdzam regularnie, szczególnie, gdy nie dochodzi do mnie to, co dojść miało :D ale - dzięki.

Jak zamówię za kilka dni, to tez się nic nie stanie. Aha, a kiełkownicę z zestawem ziaren chyba też kupiłabym.
_________________
this is the strangest life I've ever had...

Niniejszym oświadczam, iż wszystkie moje wypowiedzi zawierają wyłącznie moje spojrzenie na omawiany temat. Nikogo do niczego nie nakłaniam. Dziękuję za uwagę.
 
 
bojster 


Pomógł: 66 razy
Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 2847
Skąd: Neverwhere
Wysłany: 2008-11-11, 21:54   

Capricorn napisał/a:
ani nie gmail, ani nie onet, ani nie wp. :D spam sprawdzam regularnie, szczególnie, gdy nie dochodzi do mnie to, co dojść miało :D ale - dzięki.


No ale żeby nie było ręcznej aktywacji (w sensie - dzwonisz, mówisz że Ci nie doszło, a ktoś po drugiej stronie po prostu aktywuje to konto) to już poważne niedopatrzenie programistów. ;-)
 
 
Karolina 

Pomogła: 114 razy
Dołączyła: 06 Cze 2007
Posty: 4928
Wysłany: 2008-11-12, 10:33   

Tak więc melduję się w tym temacie, jak było umówione.
Pytanie odnośnie maki orkiszowej - jaki to przemiał - porównywalny w miałkości do grahamki Babalskich?
_________________
hxxp://s-p-l-o-t.blogspot.com/
 
 
 
Martini 


Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 190
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2008-11-12, 11:09   

Zalogowałam się, ale czekam z zakupami na nowe produkty. Moje hasło przyszło na wp po około 30 godzinach...
Kiełkownicę też chętnie bym kupiła :)
_________________
hxxp://www.naobcasach.pl]
 
 
puszczyk 


Pomogła: 102 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 5319
Wysłany: 2008-11-12, 12:36   

Karolina, tak, ta orkiszówka jest dosyć delikatna.
No to zamawiamy razem, tak? Czekam na sygnał od Bajaderki i do kupowania.
Ostatnio zmieniony przez puszczyk 2008-11-12, 12:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Lerka 

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 26 Paź 2008
Posty: 311
Skąd: okol. W-wy
Wysłany: 2008-11-12, 12:36   

witajcie po długim weekendzie :mryellow:
maile z hasłami - osoba od strony twierdzi, że rzeczywiście na darmowe konta różnie te maile przychodzą, ale sklep na to nie ma wpływu. Jak testowałam sklep przed otwarciem, to na moje konto na onecie przyszło po jakiś 12 godz. i też się wściekałam, ale taką uzyskałam odp. wtedy i teraz.
Capricorn, czy dostałaś tego maila z hasłem? Jak nie, to będę jeszcze interweniować w tej sprawie.
Mąka jest miałka, drobna. zamawiałam grubą, ale nie było akurat w hurt. Mam nadzieję, że teraz przyjedzie. Zamówione rzeczy będą tu na początku przyszłego tyg., bo my mieliśmy wolny wtorek, a w Czechach jest wolny czwartek i w tym tyg. nie dadzą rady.
Kiełkownica okazała się absurdalnie droga, więc jeśli się okaże, że rzeczywiście trzeba za nią tyle zapłacić, to jej nie kupię, bo w PL jest o wiele tańsza.
_________________
www.evergreen.pl
 
 
puszczyk 


Pomogła: 102 razy
Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 5319
Wysłany: 2008-11-15, 04:37   

Lerka, jak będzie nowy towar to daj znać, bo czekamy ze wspólnym poznańskim zamówieniem, ok?
 
 
Lerka 

Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 26 Paź 2008
Posty: 311
Skąd: okol. W-wy
Wysłany: 2008-11-15, 18:13   

pewnie, nie ma sprawy. Jak na razie okazuje się, że towar będzie dopiero w środę, ale niestety nic na to nie poradzimy.
_________________
www.evergreen.pl
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,64 sekundy. Zapytań do SQL: 13