wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sklepy Eko, Natura, Zdrowa Żywność w PL
Autor Wiadomość
Alispo 


Pomogła: 127 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5941
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-13, 13:05   

Jakies eko-kosmetyki zdaje sie tez w Boleslawcu sa.
_________________
facebook.com/dtogon
 
 
ropuszka 


Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 17 Maj 2012
Posty: 576
Skąd: Wro / B-c
Wysłany: 2013-03-13, 14:33   

Alispo napisał/a:
Jakies eko-kosmetyki zdaje sie tez w Boleslawcu sa.


hxxp://www.zdrowekosmetyki.com.pl/ (Ul. Śluzowa 13 B )nawet o nich nie wiedziałam, dzięki za informację :mrgreen:
 
 
Alispo 


Pomogła: 127 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5941
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-13, 14:45   

No wlasnie chcialam Ci wkleic:D
_________________
facebook.com/dtogon
 
 
ropuszka 


Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 17 Maj 2012
Posty: 576
Skąd: Wro / B-c
Wysłany: 2013-03-13, 14:51   

Alispo, wielkie dzięki :mrgreen: następnym razem jak będę w B-c to na pewno się wybiorę :mrgreen:
 
 
MAST 

Dołączyła: 15 Mar 2013
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-15, 12:55   

Zdrowe i smaczne owoce suszone naturalnymi sposobami, bez siarki, orzechy i różne ciekawe rzeczy ostatnio znalazłam w [spam]. Otworzyło się tam stoisko, taka wyspa, gdzie na wagę można kupić owoce suszone i orzechy. Fajne miejsce, można tam spróbować też różnych rzeczy, dziewczyny które tam sprzedają często częstują ;-)
 
 
MAST 

Dołączyła: 15 Mar 2013
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-03-15, 13:15   

Znalazłam ulotkę, którą od nich wzięłam, nazywają się [spam] - można tez zrobić zakupy w sklepie intenetowym
 
 
Mariolka

Dołączył: 12 Lip 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-07-12, 19:33   

Dodaje też sklep znaleziony przeze mnie, a widzę że nie ma na liście: [spam]
 
 
Trzyha

Dołączył: 01 Sie 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-08-01, 20:07   Ekowarzywa Wrocław

Witam,
Ja we Wrocławiu ostatnio znalazłem coś takiego jak REKLAMACHAMSKAa.pl , z dowozem do domu.
Niby jeszcze nie działa ale można zobaczyć.
 
 
AZ 

Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 17 Sty 2011
Posty: 353
Skąd: kielce/wrocław
Wysłany: 2013-08-02, 09:56   

bardzo mi się podoba sposób edycji :lol: :lol: :lol:
_________________
ćwicz mięśnie kegla kiedy czytasz moje posty, kiedyś mi za to podziękujesz ;)
 
 
Alispo 


Pomogła: 127 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5941
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-02, 13:56   

Mocno niepoprawnie,ale że to kolejna reklama tego sklepu to ... musiałam :mrgreen:
_________________
facebook.com/dtogon
 
 
magadeon

Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 2
Wysłany: 2013-08-10, 21:53   

Witajcie, a jakieś bazarki w Warszawie, gdzie można kupić niepryskane warzywa i owoce za rozsądną cenę?
Znacie Le Targ? Jak tam ceny i jakość warzyw i owoców w porównaniu do indywidualnych sprzedawców ze swoimi płodami na małych bazarkach? Bio Bazar Żelaznej- faktycznie tam sa ceny wysokie ?
 
 
ina 


Pomogła: 51 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 2936
Skąd: południe
Wysłany: 2013-12-06, 12:45   

Bardzo polecam nowy sklep internetowy z wegańską żywnością - vegekoszyk.pl
Bardzo dobre ceny, szybka dostawa i wszystko bardzo świeże :-D
_________________
hxxp://www.suwaczki.com/] hxxp://www.suwaczki.com/]
hxxp://www.mineralcosmetics.pl]KOSMETYKI MINERALNE
 
 
 
brandzia 

Dołączyła: 01 Gru 2014
Posty: 4
  Wysłany: 2014-12-01, 17:08   Sklep Łódź

Witam,
ostatnio w mojej okolicy w Łodzi okryłam nowy sklepik, na Zachodniej przy Limanowskiego.
Sklep dość mały ale dobrze zaopatrzony, mają też sklep internetowy jemzdrowe.pl
W końcu mam coś fajnego pod nosem :) aaa nie dodałam, że ostatnio Pani sprowadziła (na moją prośbę) sery wegańskie :) )))
_________________
brandzia
 
 
Monikaem

Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1
Wysłany: 2015-06-08, 09:13   

Dzień dobry,

Nowy sklep ze zdrową żywnością w Tarnowie - [spam]. Całe mnóstwo produktów wegetariańskich, pełen wybór mlek roślinnych, produktów sojowych, wegańskie sery, tofu do smarowania, tempeh, granulat i kostka sojowa itd. Świeże oleje i miody, produkty orientalne, kosmetyki naturalne i książki.

Zapraszamy na zdrowe, codzienne zakupy :)
[spam]
 
 
Gabrysia83

Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 3
Wysłany: 2015-06-11, 12:26   

[spam]

Niezwykle klimatyczne sklepy stacjonarne.

Albo przez internet: [spam] - całkowicie wegetariańska oferta i online i stacjonarna.
 
 
Meri 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 21 Kwi 2015
Posty: 21
Skąd: warszawa
Wysłany: 2015-06-26, 11:18   

Zakupy przez net przyznam, ze dla mnie są bardoz wygodne - szcególnie zimą. A bywacie na biobazarach? Jeden jest w warszawie i wiem, ze jest też w katowicach. Ja byłam raz, ale teraz widzę, że coraz ciekawiej tam się robi nie tlyko pod katem ilosci dostawców i zwiekszenia liczby dni dzialania,a le też spedzania czasu na miejscu. Jutro ma być pieczenie chleba - warsztaty otwarte, dla dzieciaków super. Ja się wybieram po "chleb zycia", ostatnio u koleżanki jadłam :lol:
_________________
Dobre jedzenie jest jak dobry sex
 
 
zeberka

Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 4
Wysłany: 2015-07-02, 14:20   

Zarówno żywność, jak i kosmetyki ekologiczne zamawiam sobie na [spam] :) Już długo się u nich zaopatruje, więc mogę potwierdzić, ze sklep sprawdzony :)
 
 
Meri 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 21 Kwi 2015
Posty: 21
Skąd: warszawa
Wysłany: 2015-07-03, 09:45   

zeberka napisał/a:
Zarówno żywność, jak i kosmetyki ekologiczne zamawiam sobie na [spam] :) Już długo się u nich zaopatruje, więc mogę potwierdzić, ze sklep sprawdzony :)


Spoko, choć jesli chodiz o rzeczy świeże - warzywa itp, to jednak nie ma to jak prosto od hodowcy na bazarze :)
_________________
Dobre jedzenie jest jak dobry sex
 
 
Mirelka

Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 18
Wysłany: 2015-07-03, 12:12   

Na biobazarze jeszcze nie byłam, mówisz warsztaty chlebowe, kurcze szkoda, bo już dawno chciałam sama upiec chleb, ale tak się trochę boję czy wyjdzie. Może jeszcze inne warsztaty będą z pieczenia, bo z gotowaniem to nie ma problemu.
 
 
Tofucznica84 
Weganka od roku :)


Dołączyła: 22 Cze 2015
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-07-22, 10:51   

Mirelka napisał/a:
Na biobazarze jeszcze nie byłam, mówisz warsztaty chlebowe, kurcze szkoda, bo już dawno chciałam sama upiec chleb, ale tak się trochę boję czy wyjdzie. Może jeszcze inne warsztaty będą z pieczenia, bo z gotowaniem to nie ma problemu.


Na BioBazarze byłam i polecam ;) Ma ogromną zaletę której na początku nie zauważałam- oprócz tego że można porozmawiać z wystawcami to maja całą masę asów w rękawie ;) Kręciłam się tam trochę bez pomysłu co by właściwie kupić... podeszłam, zagadałam, że a może by tak rabarbar.... i szybko pani mi doradziła co mogę z tego zrobić na szybko w domu jak kupię np. jabłka, makaron ;) Bardzo miło! Dodatkowo całe to zastanawianie się "co zrobić na obiad" miałam już z głowy ;) Bardzo fajne miejsce, na prawdę ;) Warto przejrzeć ich fan page na facebook'u bo co jakiś czas wstawiają nawet sami jakieś przepisy
_________________

 
 
Trinity 

Dołączyła: 29 Cze 2015
Posty: 26
Wysłany: 2015-09-11, 12:55   

Tofucznica - Jakbym miała zrobic listę powodów, dlaczego w ogóle jeszcze mieszkam w Warszawie, to ten bazar by się załapał to pierwszej hmm 10, a może 5. :)
 
 
manikula

Dołączył: 12 Paź 2015
Posty: 10
Wysłany: 2015-10-12, 15:41   

A może ktoś z Krakowa jest i wie gdzie można dostać tu takie ekologiczne ? Od niedawna mieszkam w Krakowie i nie mam jeszcze zielonego pojęcia gdzie tu czego szukać :(
 
 
Tofucznica84 
Weganka od roku :)


Dołączyła: 22 Cze 2015
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-12-11, 11:54   

Trinity napisał/a:
Tofucznica - Jakbym miała zrobic listę powodów, dlaczego w ogóle jeszcze mieszkam w Warszawie, to ten bazar by się załapał to pierwszej hmm 10, a może 5. :)


Słusznie ;) Teraz BioBazary też otworzyli w innych miastach podobno
_________________

 
 
Trinity 

Dołączyła: 29 Cze 2015
Posty: 26
Wysłany: 2016-02-10, 13:09   

Tofucznica84 - wiem, w Katowicach jest od jakiegoś czasu, a od grudnia w Gdańsku - było o tym info na ich Facebooku. :) Siedzę jednak dalej w Warszawie i zaglądam na ten "swój". Staram się w piątki, bo wtedy jest promocja 10% na wszystkie rzeczy - np. w lutym jest, bo nie obowiązuje w każdy miesiąc.
 
 
kalarepka 


Dołączyła: 26 Cze 2015
Posty: 8
Wysłany: 2016-03-10, 12:57   

Tak się naczytałam tu, że w tamten weekend poszłam na zakupy na Żelazna :) czułam się jak w raju, dobrze ze byłam przed wypłatą, bo chyba bym przepuściła połowę ;P posmakowały mi wegetariańskie pasztety i kawa :) czekam na jakieś rabaty. A na świeta kupujecie coś czy korzystacie ze sprawdzonych przepisów?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,42 sekundy. Zapytań do SQL: 13