wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
plastikowe dzieciece lyzeczki vs zwyczajne dorosle
Autor Wiadomość
dmv

Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 55
Wysłany: 2009-03-31, 02:24   plastikowe dzieciece lyzeczki vs zwyczajne dorosle

czy ktos moglby mi powiedziec dlaczego karmi sie dzieci specjalnymi plastikowymi lyzeczkami? rozumiem ze gdy one same sie karmia takie miekkie lyzeczki sa bezpieczniejsze ale na poczatku gdy sa jeszce karmione? czy moze chodzi tu o material z ktroego lyzeczki sa robione - tylko co to wlasciwie jest - guma plastik vs metal srebro? czy moze jakies jeszce inne rzeczy????? moge moja Ide karmic moja wlasna lyzeczka do herbaty czy mam kupic specjalna dlaczego?
_________________
hxxp://www.tickerclub.com/]
 
 
nika 


Pomogła: 27 razy
Dołączyła: 30 Sty 2008
Posty: 508
Skąd: Kielce
Wysłany: 2009-03-31, 03:36   

Mnie karmili zwykłą, metalową łyżeczką i żyję do dziś.
Młodej kupiłam jakieś trzy różne: silikonową, plastikową i plastikową, kupiłam bo były ładne- taki zwykły konsupcjonizm, ale one ciągle się gdzieś zapodziewały więc i tak zwykle karmiłam zwykłymi.
Jednak z tymi miękkimi jakoś pewniej się czułam zwłaszcza przy ząbkowaniu, bo miałam pewność, że nie urażę delikatnych dziąseł. Pozatym metal się nagrzewa i niechcący można maleństu za ciepłą łyżeczkę do buzi wsadzić.
Dla wygody warto mieć taką łyżeczkę. (najlepiej kilka takich samych, bo potem moze być płacz ukochana łyżeczka zginie albo się zniszczy)
 
 
 
kociakocia 


Pomogła: 73 razy
Dołączyła: 05 Sty 2009
Posty: 4300
Skąd: Wawa
Wysłany: 2009-03-31, 08:27   

dmv, kochana karm tak jak Ci wygodnie jest, ja zaczynałam od mięciutkiej łyżeczki, teraz jedziemy na zwykłej posrebrzanej i tą mi sie najlepiej karmi, bo jest wąska a głęboka, a te plastikowe np. z Ikea są szerokie i jakoś chyba paszcza musi najpierw dziecku urosnąć ( choć niby miały byc małe )

nika, podpisuję się również pod Twoimi słowami ;-)
_________________
MEI TAI, POUCH, CHUSTY KÓŁKOWE, NOSIDEŁKO ERGONOMICZNE wkrótce, zapraszam :)
hxxp://www.facebook.com/pages/Madame-Googoo-baby-carriers/145687608816099 MADAME GOOGOO baby carriers
hxxps://picasaweb.google.com/madamegoogoo
Doradca noszenia dzieci ClauWi®
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 13