wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wege-rajd górski.
Autor Wiadomość
ag 


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 04 Wrz 2008
Posty: 1127
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-04-19, 14:14   

Mala_Mi super! Bardzo się cieszę :-D
 
 
kociakocia 


Pomogła: 73 razy
Dołączyła: 05 Sty 2009
Posty: 4300
Skąd: Wawa
Wysłany: 2009-04-19, 15:32   

z chęcią bysmy sie dołączyli, ale dziecko chyba jeszcze za małe na rajdy :-?
_________________
MEI TAI, POUCH, CHUSTY KÓŁKOWE, NOSIDEŁKO ERGONOMICZNE wkrótce, zapraszam :)
hxxp://www.facebook.com/pages/Madame-Googoo-baby-carriers/145687608816099 MADAME GOOGOO baby carriers
hxxps://picasaweb.google.com/madamegoogoo
Doradca noszenia dzieci ClauWi®
 
 
Salamandra*75 
Salamandra*75

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 11 Lis 2007
Posty: 1294
Wysłany: 2009-04-19, 18:30   

Ag ja pochodze ztamtych okolic- jakies 25km do Zawadki więc chetnie dołacze jak bede u mamy.Dajcie znac dokładnie jakie terminy to sie dostosujemy...Beskid Niski jest cudowwny,chetnie słuze za przewodnika.super rozwiazanie dla rodzin z małymi dziećmi.Polecam.......
pzdr ciepło i do miłego...
_________________
hxxp://fajnamama.pl]
hxxp://fajnamama.pl]
 
 
ag 


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 04 Wrz 2008
Posty: 1127
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-04-19, 20:02   

Salamandra*75 na pewno dam znać jak się będziemy wybierać do Zawadki. W tym roku to raczej na stacjonarny pobyt się nastawiam bo Łukasz już za ciężki, żeby go nosić (mąż daje radę ale ja sama to się nie piszę) a z kolei sam to szybko się męczy. Oj, miło wspominam teraz nasz pierwszy wyjazd z Łukaszem, miał wtedy 3 miesiące, kruszynka taka, z noszeniem w chuście nie było problemu :-)
 
 
Salamandra*75 
Salamandra*75

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 11 Lis 2007
Posty: 1294
Wysłany: 2009-04-19, 21:16   

okolice Zawadki sa bardzo ładne można sie wybrac na piknik nad wode,albo na mały spacer-tak aby dziecko dało rade.Szkoda ze nie mam prawa jazdy bo bysmy sobie zrobiły objazdówke..okolica naprawde piękna i ciekawa nawet dla mojego roczniaka...
Zobaczymy jak sie zgadamy co do terminów....Ale byloby fajnie bo troche sie nudze sama z dzieckiem moja mama i siostra pracują.
Całusy i do miłego
_________________
hxxp://fajnamama.pl]
hxxp://fajnamama.pl]
 
 
ag 


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 04 Wrz 2008
Posty: 1127
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-04-19, 23:32   

Salamandra*75 a gdzie mieszka Twoja rodzina? Byliśmy w Beskidzie Niskim wiele razy więc może się tam przewinęliśmy...
 
 
 

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 28 Lis 2008
Posty: 239
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-04-19, 23:48   

ag, gdzieś mi "wpadło w oko", że Salamandra*75 jest z Krosna (a wpadło w oko,bo mam tam połowę rodziny i siostrę i często bywałam). Może w wakacje bym się wyrwała i przy okazji na jeden lub dwa dni do Was wyskoczyła, zabierając niezmotoryzowaną Salamandrę :mryellow: Będę śledzić wątek,może zgramy się z terminami,a planujemy tez wypad w Bieszczady,więc Krosno i tak po drodze :-P
_________________

 
 
Salamandra*75 
Salamandra*75

Pomogła: 22 razy
Dołączyła: 11 Lis 2007
Posty: 1294
  Wysłany: 2009-04-21, 22:02   

tak z Krosna jestem:p
Dziewczyny to dajcie znac co i jak my chetnie sie spotkamy
Aś super propozycja,bedziemy w kontakcie:-)
_________________
hxxp://fajnamama.pl]
hxxp://fajnamama.pl]
 
 
Soul 


Pomogła: 27 razy
Dołączyła: 06 Sty 2008
Posty: 554
Skąd: .:ToruńMagicCity:.
Wysłany: 2010-02-23, 22:10   

Nie chcę śmiecić, i zakładać osobnego wątku, więc może w temacie górskim nada się moje pytanie.. :->

Szukam jakiegoś przytulnego noclegu gdziekolwiek w Tatrach, w sumie nie ma znaczenia gdzie, bo z Torunia i tak daleko, i tak ;-) Miejsca potrzeba dla minimum 8 osób, a raczej 10, z małymi dziećmi, połowa z nas jest wege, więc było super, gdyby gospodarze byli elastyczni, ale niekoniecznie..

Znacie jakieś sprawdzone domki, lub np. ze dwa piętra przynajmniej, które możnaby wynająć..? Myślimy teraz, spontaniczny wyjazd szykuje się w marcu.. :-)

[ Dodano: 2010-03-12, 19:17 ]
Już po zimowych wakacjach :mryellow:

jakby ktoś szukał przytulnego miejsca w Białce Tatrzańskiej, znaleźliśmy domek z super właścicielami, z zapasem krzesełek do karmienia na stołówce, w związku z tym, że dzieci i nas było dużo, maluchy do 3 lat miały jedzenie za darmo :-D

z wege kuchnią nie jest u nich najlepiej starali się jak mogli, ale na szczęście kuchnia góralska ma wieele dań bezmieśnych i obłędnie pysznych. Jakby ktoś potrzebował, spiszę kontakt z wizytówki :-)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 13