wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
hxxp://eioban.com/
Autor Wiadomość
Marigold 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Cze 2009
Posty: 22
Wysłany: 2009-06-28, 08:28   hxxp://eioban.com/

Polecam ciekawą stronę: hxxp://eioban.com/
Można tam zamieścić własne artykuły w “Artykularnii”:
hxxp://eioban.com/articles.html
 
 
Amanii 


Pomogła: 24 razy
Dołączyła: 23 Mar 2008
Posty: 1485
Wysłany: 2009-06-28, 08:49   

Wyczyny p. Ryszarda Nowaka na stronie głównej - i już mam dobry humor na cały dzień :D Ten gość ma misję zniszczenia wszystkich zespołów oprócz arki noego ]:->

A jak polecasz stronę to może napisz dokładnie co to za portal i co na nim możemy ciekaweto znaleźć, hm? ;)
_________________
"Czy to ja nic nie rozumiem, czy oni zwariowali? Czy ja jestem dziecko, a oni tak dojrzali?
Oni mają paragrafy, a my mamy granaty w gębie, które mogą nam wypalić..."

 
 
Marigold 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Cze 2009
Posty: 22
Wysłany: 2009-06-28, 10:10   

Przeczytałam na nim kilka ciekawych artykułów, szczególnie podobają mi się artykuły dotyczące zdrowia np. “Dziesięć przykazań zdrowia”
hxxp://eioban.com/articles_36_Dziesi%EA%E6-przykaza%F1-zdrowia.html
czy “ Miłość jest darem świata, który nas otacza”
hxxp://eioban.com/articles_70_Mi%B3o%B6%E6-jest-darem-%B6wiata-kt%26oacute%3Bry-nas-otacza.html
dlatego polecam.

Cytat:
Wyczyny p. Ryszarda Nowaka na stronie głównej - i już mam dobry humor na cały dzień Ten gość ma misję zniszczenia wszystkich zespołów oprócz arki noego


Nie wiem o czym tu mówisz? Możesz wyjaśnić o co ci chodzi?
 
 
Kitten 


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 06 Wrz 2007
Posty: 1197
Wysłany: 2009-06-28, 22:38   

A ja mam album polskiego zespołu Herjalf, na którym jest piosenka o wikingach, co palili kościoły :mrgreen: . Żaden death metal zresztą, tylko nightwishowate damskie (głównie) pienia. Pewnie dlatego nie doszły do uszu światłego ks. Nowaka :mrgreen:

A ostatnio na onecie było, że na jakimś zadupiu kółko przykościelne nie chce się zgodzić na koncert Kazika :roll:

Byle by Rammsteina nie zakazali, bo się wybieram ]:->


Sorry za offtop :-)
_________________
hxxp://www.suwaczek.pl/]
 
 
kasienka 


Pomogła: 123 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 8362
Skąd: Poznań
Wysłany: 2009-06-28, 23:21   

Kitten, kochana, oni będa protestować na koncercie Madonny...czego Ty oczekujesz? ]:->
 
 
Kitten 


Pomogła: 16 razy
Dołączyła: 06 Wrz 2007
Posty: 1197
Wysłany: 2009-06-28, 23:45   

kasienka, w Katowicach są Metalmanie, więc liczę, ze organizatorzy się nie dadzą ;-)

I jednak lubię Lublin - tu Kazik był gwiazdą Juwenaliów i nikt się - o ile wiem - nie burzył ]:->

A ostatnio szłam sobie miasteczkiem akademickim, a tu nagle chór męskich głosów: "Chryzanteeeeemy złocisteeee w półlitrówceeee po czysteeeej.." Pozytywnie :lol:
_________________
hxxp://www.suwaczek.pl/]
 
 
Amanii 


Pomogła: 24 razy
Dołączyła: 23 Mar 2008
Posty: 1485
Wysłany: 2009-06-29, 11:56   

Kitten napisał/a:
A ostatnio na onecie było, że na jakimś zadupiu kółko przykościelne nie chce się zgodzić na koncert Kazika


z forum Kultu:

Cytat:
Godzinę temu zadzwonił do mnie organizator koncertu Kultu w Kłodzku podając informację, że od przedwczoraj zauważył, że w Kłodzku są zrywane plakaty reklamujące ten koncert. Natomiast dzisiaj odwiedziła go ok. 10-osobowa delegacja lokalnej społeczności chrześcijańskiej wraz z księdzem i złożyli petycję podpisaną przez ok. 200 osób żądającą odwołania koncertu zespołu Kult. Jako powód przedstawili wydrukowane teksty piosenek m in. „Religia Wielkiego Babilonu” i „Post”. 
Aktualnie trwa sesja Rady Miasta Kłodzka na której ma być rozpatrywana ta petycja....

Na argument organizatora, że zespół Kult istnieje od 27 lat i nie zdarzyło się dotąd aby koncert tego zespołu został odwołany z powodów ideologicznych, delegaci odparli dumnie, że w takim razie należy stworzyć w końcu ten precedens...


Masakra... podobno ta sama ekipa na jakimś gotyckim koncercie w Kłodzku przecinała kable :lol: :lol: :lol:
_________________
"Czy to ja nic nie rozumiem, czy oni zwariowali? Czy ja jestem dziecko, a oni tak dojrzali?
Oni mają paragrafy, a my mamy granaty w gębie, które mogą nam wypalić..."

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 13