wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wyrzuty sumienia
Autor Wiadomość
Magdalena

Dołączył: 04 Lip 2007
Posty: 159
Wysłany: 2009-10-06, 15:05   Wyrzuty sumienia

Dzisiaj zadzwoniłam do garmażerki, która zaopatruje przedszkole, do którego chodzi maciek, żeby spytać, czy rzeczywiście zamówili posiłek bez mąki pszennej. Na co pani, że tak nieładnie, że ona byłaby nie fair w stosunku do przedszkola i że takie sprawy powinnam załatwiać z paniami w przedszkolu. Sama nie wiem czy dobrze zrobiłam mam mętlik w głowie. Mam prawo mieć wątpliwości czy maciek dostaje takie jedzenie jakie zamówiłam, bo np na zdjęciach z urodzin widze że ma do picia jakiś czerwony napój a on dostaje swoje herbatki. Wczoraj też chyba jadł zupę mino że mówiłam ze ma nie jesc(dałam mu naleśniki). Jest to przedszkole prywatne i mam zgodę dyrekcji na swoje posiłki i dostosowywanie diety do potrzeb macka. Co wy o tym sądzicie?
 
 
Agnieszka 

Pomogła: 193 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 5199
Wysłany: 2009-10-06, 18:04   

jeśli cokolwiek budzi Twoje wątpliwości to masz prawo sprawdzić, porozmawiać, dopytać. Dieta niezależnie czy z powodów zdrowotnych czy poglądów miała być honorowana. Może dodatkowo warto porozmawiać również w przedszkolu.
 
 
Nova 

Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 03 Lip 2007
Posty: 231
Skąd: Tychy
Wysłany: 2009-10-06, 18:21   

Magdalena napisał/a:
Na co pani, że tak nieładnie, że ona byłaby nie fair w stosunku do przedszkola i że takie sprawy powinnam załatwiać z paniami w przedszkolu

Tak sobie myślę, że gdyby zamówili to pani odruchowo by potwierdziła. Przecież to nie są jakieś poufne informacje, chodzi o Twoje dziecko i o jego zdrowie. Ja prawdopodobnie poszłabym do przedszkola i powiedziała że garmażerka nie potwierdziła posiłku bez mąki pszennej(no przecież nie potwierdziła :mrgreen: ) i zobaczyła jak zareagują i co powiedzą.
Masz pełne prawo dochodzić tego co z przedszkolem ustaliłaś i jak najbardziej kontrolować.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12