wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Trening samodzielnego zasypiania
Autor Wiadomość
nieznajowa


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 17 Lip 2010
Posty: 204
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-08-04, 17:25   

u nas od kiedy Ola ma etap ciągłego przewracania sie na brzuszek to robi to także w łóżeczku gdy ją odłożę. Ale dla mnie to znak, że się jej jeszcze nie chce spać i wtedy biorę ją z łóżeczka i jeszcze chwilkę się bawimy, przytulamy. Ciekawec co będzie jak zacznie wstawać ;)
 
 
wanillasky

Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-01-15, 14:51   

czesc, dolaczam sie :) tez mam problm z maluszkiem, d pewnego czasu zasypial przy piersi, ma prwie 5 miesiecy, ostatnio podjelam decyzje o nauce zasypiania, oczyiscie w miedzy czasie probowalam juz kiedys zastsowac metode Tracy hogg ale nie daje rady dzwigac i odkladac go milion razy bo moje plecy sa juz wystarczajaco nadwyrezone..;/ kilka dni temu postanowilam odkladac go do lozka i wychodzic 3 dni metoda sie sprawdzala, maly spal jak aniolek:) niestety cos nagle mu sie owidzialo w diniu kiedy zdarzylo mu sie spac p innyc porach niz zazwyczaj zamiast dwoch dluzszych drzemek mial 3 rotsz i od tej 3 zacza sie wrzask w lozeczku do 2 godzin placzu, wieczorem padl wycinczony po paru lykach herbatki, dzis znow to samo, nic nie pamagalo, kiedys jeszcze dal sobie pospiewac, dzis go to jakby jeszcze badzej nakrecalo do placzu, niestety jestem sama w tej walce bo jego ojciec ni nie wspiera a wrecz przeciwnie, gdy mal placze, on idzie do niego i najchetniej bralby go na rece. jestem zalamana bo maluszek jest juz bardzo ciezki a moje plecy coraz slabsze i bolace... wiem ze nikt mi tu nie da konkretnej ady, bo j juz niejedna metode wyprobywalam. acha dzis zasnal ze smoczkiem ale po 28 probach roznych maneww jakie stosowalam zeby unal trwalo to poltorej godziny... chyba ze ktos zn metode ktora sprawdza sie powiedzmy w 8 na 10 przypadkow..? choc jak znam zycie moja sytuacja znajdzie sie wsrod tych dwoch.. pozdrawiam sonia
 
 
devil_doll
[Usunięty]

Wysłany: 2011-01-15, 15:16   

metody nie znam dzieci sa rozne, moze miec skok rozwojowy np ale goraco i niezmiennie polecam Science of Parenting www.amazon.ca/Science-Parenting-Margot-Sunderland/dp/0756618800 po polsku madrzy rodzice www.peb.pl/poszukiwania/677035-e-book-margot-sunderland-madrzy-rodzice.html .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 13