wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
indie
Autor Wiadomość
honey 


Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 08 Cze 2007
Posty: 428
Skąd: hameryka
Wysłany: 2007-07-08, 01:50   indie

czy ktos moze mi polecic jakies piekne miejsce nad oceanem w indiach....
gdzie jezdza biali ludzie....i kobietka moze rozebrac sie do stroju kapielowego bez widowni hindusow wgapiajacych sie w jej tylek.....itd. itp.
co prawda bylam w indiach, ale to bylo kawal czasu temu...i warunki byly inne 8-)
kapalam sie raczej ... bardziej ubrana niz rozebrana.....
 
 
Kashmiri 


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 872
Skąd: Kingston
Wysłany: 2007-07-08, 13:16   

znajomy był ostatnio w Kerali, miejscowość Varkala - zdjęcia przywiózł fantastyczne! palmy, plaża jak z pocztówki :) ale nie wiem, jak tam było ze strojami kąpielowymi. ja tam się kąpię w ciuszkach i dobrze mi, ale ja jestem nad morzem bardzo rzadko, bo mi się tam bardzo nudzi :mryellow:
inni znajomi jeżdżą do Pondicherry i też bardzo chwalą. znowu - nie wiem, jak to wygląda z widownią.
mój małż ostatnio siedział parę miesięcy w Arugam, na Sri Lance. podobno fantastyczne miejsce, szczególnie dla surferów. I lokalni ludzie już się do nich przyzwyczaili, do strojów także.
_________________

Zapraszam na mój blog - hxxp://www.lianka.pl/]www.lianka.pl
 
 
 
sylv 
niedowiarek


Pomogła: 40 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 3138
Skąd: Sz-n
Wysłany: 2007-07-08, 21:23   

Polecam Arambol na Goa. Sama polnoc tego stanu, ze swietna zatoka, ktora oddziel miejscowosc wzgorzami od reszty, gaje palmowe, spokoj i ogolnie relaks... mozna lodka rybacka poplywac, przy odrobinie szczescia zobaczyc delfiny i jest tam fantastyczna knajpka na plazy: 31 Cocnuts Inn - mhmmmm...

Palolem jest tez super, ale tam na Twoj tylek moze gapic sie tez banda bialasow, bo to b.b.b. turystyczne miejsce.
 
 
 
agus 


Pomogła: 44 razy
Dołączyła: 11 Cze 2007
Posty: 1050
Skąd: Biała Podl./So'ton
Wysłany: 2007-07-09, 21:56   

Też miałam napisać o Goa, pracuję na linii z chłopakiem z Vasco da Gamma - Goa to dawna kolonia portugalska, mnóstwo turystów z Europy, bardzo ładne ponoć miejsce. :)
 
 
sylv 
niedowiarek


Pomogła: 40 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 3138
Skąd: Sz-n
Wysłany: 2007-07-10, 09:35   

Aa, no i Goa to nie ocean, tylko Morze Arabskie.

Nad oceanem to chyba faktycznie Lanka.
 
 
 
Kashmiri 


Pomogła: 11 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 872
Skąd: Kingston
Wysłany: 2007-07-10, 11:42   

można jeszcze na Andamany, choć nie wiem, jak tam teraz jest, po tsunami. ja byłam ostatnio w 1999. można samolotem do Port Blair, a potem lokalnymi stateczkami na dowolnie wybraną wyspę :) . ja płynęłam statkiem (made in Gdynia :mryellow: ) , a potem jakąś barką z bananami, aż dopłynęłam do wyspy, która wydała mi się dostatecznie bezludna, i się tam z hamakiem zainstalowałam na jakiś czas. tubylcy byli bardzo fajni - też chodzili z gołymi tyłkami :mryellow: , a czasami nawet przynosili banany i nie chcieli kasy, ot tak z gościnności. normalnie jak robinson cruzoe :mryellow: super było, tylko mi się prędko nudzić zaczyna, jak w pobliżu nie ma gór...

[ Dodano: 2007-07-10, 11:43 ]
acha, ten statek płynie z Kalkuty, ale podobno z Chennai też można i loty wtedy były Chennai i Kolkata, ale teraz może być inaczej.
_________________

Zapraszam na mój blog - hxxp://www.lianka.pl/]www.lianka.pl
 
 
 
sylv 
niedowiarek


Pomogła: 40 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 3138
Skąd: Sz-n
Wysłany: 2007-07-10, 14:48   

Kashmiri napisał/a:
można jeszcze na Andamany, choć nie wiem, jak tam teraz jest, po tsunami.


tez pomyslalam o andamanach i tez sie wlasnie zastanawialam nad tym.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 12