wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kosmetyki 30+
Autor Wiadomość
majaja 
wybuchowa wredota


Pomogła: 52 razy
Dołączyła: 12 Cze 2007
Posty: 3450
Skąd: warszawskie Bielany
Wysłany: 2011-02-04, 12:39   

Lily napisał/a:
A mnie się nie robią na razie chyba takie typowe zmarszczki (kurze łapki itp.), tylko cała twarz mi opada - tzn owal się popsuł, i do tego nabrałam tego "zmęczonego" wyglądu :| Za to zmarszczki na czole mam od wielu lat, ale to chyba mimiczne...

w naszym wieku ten siądnięty owal to raczej nieuniknione i chyba nic nie da się z tym zrobić poza chirurgiem, zmęczony wygląd to najczęściej kwestia koloru skóry, ogólnego jej odżywienia. Ale za to popatrz ile tu małolat kremów przeciwzmarszczkowych potrzebuje, ja w ich wieku to nawet mimicznych nie miałam mimo mało higienicznego trybu zycia :-P
 
 
ina 


Pomogła: 51 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 2936
Skąd: południe
Wysłany: 2011-02-08, 13:18   

Ja się właśnie przerzuciłam z kremów nawilżających na odżywcze , bo też zauważyłam pierwsze zmarszczki ;-)

Polecam bardzo krem Skin Food Weledy. Jeszcze nigdy nie miałam tak dobrze nawilżonej cery. Jest bardzo uniwersalny - ja używam go na dzień, na noc i pod oczy i naprawdę jestem nim zachwycona :-)
 
 
 
@Lilith 


Dołączyła: 22 Wrz 2011
Posty: 129
Skąd: Wroc
Wysłany: 2011-09-29, 10:57   

Nie używam żadnych gotowych kremów od lat. Kosmetyki z półki są drogie i przereklamowane. Nawet te eko/bio.

Uzywam wyłącznie robione najcześciej zamawiam z www.biochemiaurody.com: żel hialurunowy, peeling, hydrolat, genialne serum, olejek myjący, masło shea, olej jojoba, monoi i kokosowy. Bardzo polecam.
Do ciała peeling własnej roboty z kawy.
Z gotowców tylko takie bez m.in. parabenów, konserwantów, parafiny: szampon (hipp i babydream) i do kąpieli (babydream).
Kiedyś miałam problemy z przesuszaniem się skóry, ale po stosowaniu kosmetyków naturalnych wszystko minęło. Buzia jak u dziecka.
aaa mam 33 lata;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12