wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekawe płyty CD
Autor Wiadomość
dżo 


Pomogła: 142 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 5422
Skąd: między polem a łąką
Wysłany: 2010-12-26, 14:54   Ciekawe płyty CD

Polecacie jakieś? Z piosenkami, różnymi odgłosami, słuchowiskami?

Znalazłam taką: hxxp://www.harmonia.edu.pl/index.php?products=product&prod_id=421
i zamierzam ją kupić :-) .
 
 
dżo 


Pomogła: 142 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 5422
Skąd: między polem a łąką
Wysłany: 2010-12-31, 23:23   

Efekty dźwiękowe dla maluchów:
hxxp://chomikuj.pl/marza75/muzyka+dla+dzieci/roz*c5*9bpiewany+*c5*9bwiat
 
 
Royjan 


Dołączyła: 10 Gru 2009
Posty: 41
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-01-09, 20:46   

Ja czekam na ukazanie sie hxxp://4bnb.pl/index.php?option=com_djcatalog&view=showItem&id=31&cid=7&pid=1&Itemid=171]Jazzowanek mysle, ze moze to byc ciekawa odmiana :)
_________________
Roy&Jan ur. 01.04.2009 :)
 
 
olgasza 
królowa życia


Pomogła: 124 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 3140
Wysłany: 2011-01-09, 20:55   

u nas hitem jest płyta "Nie wiem kto". Troszeczkę w klimacie Małego Wu Wu, dzieciaki śpiewają wiersze Danuty Wawiłow , Brzechwy i Tuwima w fajnych aranżacjach, chwilami pobrzmiewa reggae :-) Estetycznie trochę mniej mi leży (na jutiubie i Minimini można zobaczyć teledysk do "Szybko"), ale głównie słuchamy. Polecam: hxxp://www.niewiemkto.pl/#/glowna
_________________
hxxp://ekostyl.blogspot.com/
 
 
dżo 


Pomogła: 142 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 5422
Skąd: między polem a łąką
Wysłany: 2011-01-10, 14:42   

olgasza napisał/a:
Estetycznie trochę mniej mi leży

Właśnie ze wg. na specyficzny dizajn nie obejrzałam tej płyty choć widziałam w empiku, dzięki olgasza :-)
 
 
maga 
mama Zioma

Pomogła: 79 razy
Dołączyła: 03 Cze 2008
Posty: 4625
Skąd: sielsko izersko
Wysłany: 2011-01-10, 14:48   

Ziom namiętnie słucha Gajosa ;-) Co prawda jeszcze nigdy nie przesłuchał do końca, ale to nic nie szkodzi, bo płyta podzielona jest na rozdziały hxxp://audioteka.pl/kubus-puchatek-gajos,produkt.html
Dzięki dżo za temat. Nie za bardzo wiedziałm, gdzie poszukiwać nowych słuchowisk.
_________________
 
 
dżo 


Pomogła: 142 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 5422
Skąd: między polem a łąką
Wysłany: 2011-01-10, 15:10   

W tej hxxp://www.eduksiegarnia.pl/muzyka-muzykoterapia-c-60.html?page=1&sort=1a]księgarni jest sporo ciekawych propozycji muzycznych.
 
 
fylwia 


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 09 Cze 2010
Posty: 318
Skąd: Windsor
Wysłany: 2011-10-25, 16:48   

Dżo, i jak ta "Rozśpiewana zagroda"? Bo już się niedawno do niej przymierzałam ale nie znalazłam żadnej recenzji i nie wiem czy warto. Polecasz?

Może znacie te płyty z piosenkami? Chcę kilka zamówić i nie wiem, które odrzucić:
Śpiewanki pokazywanki: hxxp://merlin.pl/Spiewanki-pokazywanki_Muzyczny-Domek/browse/product/4,776223.html
Bawię się z piosenką: hxxp://merlin.pl/Bawie-sie-z-piosenka_Jagoda-Naja/browse/product/4,910360.html
The best kids... ever: hxxp://merlin.pl/The-Best-Kids-Ever_EMI-Music-Poland/browse/product/4,595736.html
Tych można posłuchać - są fajne, i pewnie je zamówię, ale próbek pozostałych niestety nie ma:
Stare radyjko gra dla dzieci: hxxp://merlin.pl/Stare-radyjko-gra-dla-dzieci_Old-Time-Radio/browse/product/4,917967.html
Tulibabcia Tulidziadek: hxxp://merlin.pl/Tulibabcia-Tulidziadek_4BNB/browse/product/4,935228.html
Rosnę z piosenką: hxxp://merlin.pl/Rosne-z-piosenka-Deluxe-Jewelcase_Jagoda-Naja/browse/product/4,897992.html

A może macie jeszcze inne hity?

Jazzowanki też mi się podobają, ale na razie chcę coś z polskimi tekstami, bo póki co Tymek się zasłuchuje angielskimi Nursery Rhymes, np tymi: Playtime Rhymes: All Our Favourite Rhymes (Book & CD) hxxp://www.amazon.co.uk/gp/product/0752860887

A jeśli chodzi o nasze ulubione to polecam wierszyki z wydawnictwa Akademia Rozwoju Wyobraźni Buka:
Rozśmieszanki, Rozmyślanki, Usypianki Danuty Wawiłow: hxxp://www.qlturka.pl/dla_dzieci,literatura,posluchajcie__pan_sikorek,36.html
i Czesława Janczarskiego Świerszczykowe nutki: hxxp://merlin.pl/Swierszczykowe-nutki-ksiazka-audio-na-CD_Czeslaw-Janczarski/browse/product/1,887967.html
i z wydawnictwa Śiedmioróg Wesołe wierszyki Jana Brzechwy: hxxp://siedmiorog.pl/k2711_wesole_wierszyki___brzechwa___plyta_cd_audio_

I Aksamitny Królik też super, ale trochę na wyrost dla mojego roczniaka ;) : hxxp://merlin.pl/Aksamitny-krolik_Margery-Williams/browse/product/1,706364.html
_________________
hxxp://alterna-tickers.com]
hxxp://alterna-tickers.com]
Przepraszam za brak polskich znakow, wiekszosc postow pisze z telefonu.
 
 
 
dżo 


Pomogła: 142 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 5422
Skąd: między polem a łąką
Wysłany: 2011-11-20, 18:49   

fylwia, nie kupiłam jeszcze.

A dziś w radiowej trójce słuchaliśmy nagrań z tej płyty:
hxxp://merlin.pl/Pan-Krakers_Arka-Noego/browse/product/4,964840.html#fullinfo

jest świetna, Tymon krzyczał "jeszcze raz gaz!" :mryellow:
 
 
fylwia 


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 09 Cze 2010
Posty: 318
Skąd: Windsor
Wysłany: 2011-11-26, 11:05   

dżo napisał/a:
fylwia, nie kupiłam jeszcze.


A ja już prawie mam, czeka u moich rodziców w Polsce i niedługo do nas dotrze razem z innymi płytami i książeczkami, już się nie mogę doczekać ;) . Dam znać jak posłuchamy.
_________________
hxxp://alterna-tickers.com]
hxxp://alterna-tickers.com]
Przepraszam za brak polskich znakow, wiekszosc postow pisze z telefonu.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12