wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Le guerrat
Autor Wiadomość
squamish 

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2010
Posty: 2159
Skąd: Calisia city
Wysłany: 2011-01-26, 06:46   Le guerrat

Tak pokochałam to miejsce że musze je zareklamować.Para anglików ,wegan prowadzi powiedzmy mały motel wegański -pierwszy we Francji (kiedy to jeszcze publicznie nie wiedziano co to weganizm ) w Pirenejach w cudownym rejonie Ariege w sezonie wiosenno-letnim.Najpiękniejsze miejsce -moim zdaniem we Francji.Tam osiedliła sie większość starych hipissów.Jest mnóstwo małych targów ekologicznych ,prac manualnych ,festiwali muzyki przeróżnej ale tej wartościowej!itp.Super sie jezdzi na stopa po tym rejonie !Do tego uprawiają sobie ogród ekologiczny ,wdrażają zasady permakultury bez wykorzystywania zwierząt oczywście.Robią przetwory ,do tej pory sprzedawali na jarmarku .Susan i Trevor -ona energiczna babka ,wolny umysł ,aktywistka -w zeszłym roku była w Palestynie -prowadziła jakieś kursy -teraz otwarcie opowiada co tam sie tak naprawde dzieje;Trevor -studiował fizyke,teraz zaszył sie w tym magicznym miejscu i troche zdziczał ale tak pozytywnie, domator.
Bardzo fajni ludzie!
My byliśmy u nich jako wwoofersi ,wolontariusze (jedzenie pyyyyyyyyyyyyyyyycha!dom z kamienia przecudny!) rąbaliśmy i układaliśmy drewno.W tym roku też bedą potrzebować pewnie wrzesień-pazdziernik.

[ Dodano: 2011-01-26, 06:48 ]
hxxp://www.flickr.com/photos/sumdoood/sets/72157622678133486/

[ Dodano: 2011-01-26, 06:49 ]
Blog Susan
hxxp://leguerrat.blogspot.com/

[ Dodano: 2011-01-26, 06:55 ]
Hihi ja też jeste, na tych zdjęciach,a ten w roboczych ,zielonych portkach to mój Z :) o rany pierwszy raz widziałam te zdjecia ale sie uśmiałam
_________________
hxxp://www.suwaczki.com/] hxxp://www.suwaczki.com/]
Do sprzedania/oddania hxxps://picasaweb.google.com/lh/myphotos
 
 
amanitka 


Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 28 Lut 2008
Posty: 552
Skąd: południe
Wysłany: 2011-01-28, 01:20   

squamish, wyglada, ze to sympatyczne miejsce z sympatycznymi ludzmi. :-)
ciekawi mnie, ile godzin dziennie pracowaliscie? ja kiedys rowniez skorzystalam z wwoof we wloszech. dotarlam do przecudnego miejsca u podnoza wygaslego wulkanu. normalnie magia (miejsce czczone przez etruskow). wlascicielka posiadlosci chciala, bysmy pracowali, 'ile sie da'. po trzech dniach zakonczylam przygode z 'wwooofingiem'. :-P
_________________
hxxp://alterna-tickers.com]
hxxp://alterna-tickers.com]
hxxp://alterna-tickers.com]
 
 
squamish 

Pomogła: 18 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2010
Posty: 2159
Skąd: Calisia city
Wysłany: 2011-01-28, 08:50   

My pracowaliśmy 5 dni po 4-5 godzin,w tym mnóstwo przerw,weekendy wolne.Zapewnione śniadania i obiady ,tzn Susan gotowała dopóki nie pochwaliliśmy sie że lubimy gotować.A na kolacje jedzenie zapewnione tyle że samemu trzeba było sobie zrobić.Jedzenie -super!Tam pierwszy raz dowiedziałam sie ze mozna jesć kwiaty i liście nasturcji-mniami pycha.Miejsce naprawde magiczne,właściciele open minded!
_________________
hxxp://www.suwaczki.com/] hxxp://www.suwaczki.com/]
Do sprzedania/oddania hxxps://picasaweb.google.com/lh/myphotos
 
 
adriane 


Pomogła: 51 razy
Dołączyła: 02 Cze 2007
Posty: 3064
Skąd: teraz Irlandia
Wysłany: 2011-01-28, 17:23   

squamish napisał/a:
Para anglików ,wegan prowadzi powiedzmy mały motel wegański


Pozwoliłam sobie tu dodać adres żeby nie zginęło, bo miejsce wygląda bardzo fajnie. hxxp://wegedzieciak.pl/viewtopic.php?p=390222#390222

Plisss wrzucajcie adresy do jednego wątku, bo inaczej tego nie znajdziemy jak będzie potrzeba.
_________________
Ada, mama Emila 2002, Karoliny 2000 i Filipa 1991.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 13