wegedzieciak.pl wegedzieciak.pl
forum rodzin wegańskich i wegetariańskich

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
kluska w gardle
Autor Wiadomość
Manu 


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1128
Skąd: Austria
Wysłany: 2009-03-18, 11:24   kluska w gardle

chorowita jestem i raczej juz sporo si enauczylam jak radzic sobie bez lekarstw ale czegos podobnego jeszcze nie mialam: jakies dziwne powiklanie anginy: przy przelykaniu tępy bol gardla ale bardzo gleboko, nie migdaly, duzo nizej. nie mama pojecia co to moze byc i czym to potraktowac. (pije kawe ale nie pomaga :mrgreen: )

loj, trzeba sie wziac za siebie , a nie tylko ciagle polamanolapolamanolapola....
_________________
hxxp://www.suwaczki.com/]....hxxp://www.tickerclub.com/]
Nagradzanie jest postmodernistyczną wersją kary.
<object width="88" height="31"><param name="movie" value="hxxp://ecosia.org/_images/banner/ecosiaEn88x31.swf"><embed src="hxxp://ecosia.org/_images/banner/ecosiaEn88x31.swf" width="88" height="31"></embed></object>
 
 
Martuś 


Pomogła: 73 razy
Dołączyła: 04 Cze 2007
Posty: 3101
Skąd: Langfuhr
Wysłany: 2009-03-20, 02:00   

Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to mogło Ci zejść na krtań - ja tak zawsze miałam w czasie swoich licznych infekcji górnych dróg oddechowych. Mam nadzieję, że samo przejdzie, ja bym pewnie brała jakieś zwykłe tabletki do ssania i tyle..
_________________
hxxp://alterna-tickers.com]
hxxp://alterna-tickers.com]
 
 
Mirka

Pomógł: 31 razy
Dołączył: 04 Cze 2007
Posty: 999
Wysłany: 2009-03-20, 07:32   

Jakiś czas temu, w kilka dni po zimowej infekcji z gorączką zaczęło mnie "coś " ostro boleć w trakcie przełykania.
Wyraźnie czułam, że to nie wewnętrzna powierzchnia gardła, ale ból związany był z przełykaniem. Myślałam nawet, że to zapalenie tętnicy szyjnej.
Pani doktór pokręciła głową z niedowierzaniem, że to nie gardło, przepisała antybiotyk.
Przy najbliższym USG, okazało się, że było to zapalenie tarczycy, czego skutkiem jest zdematerializawanie się prawie całego prawego płata tarczycy.

Powinnaś dokładnie swoją przypadłość zdiagnozować.
 
 
Manu 


Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 10 Mar 2008
Posty: 1128
Skąd: Austria
Wysłany: 2009-03-20, 09:37   

Martuś, zycie nie jest takie proste :mrgreen:

Mirka, tez pomyslalam o tarczycy, ale raczej z niedowierzaniem.. a tu prosze - mozliwe :evil:

przy okazji okrosewego badania Polciaka zapytalam pania dr o ta moja "kluske", pani powiedziala, ze sa ludzie, ktorzy maja cos podobnego latami, a badania nic nie wykazuja, najczesciej sa to niewyartykułowane emocje, lokuja sie wlasnie w postaci knedla w gardle 8-)
_________________
hxxp://www.suwaczki.com/]....hxxp://www.tickerclub.com/]
Nagradzanie jest postmodernistyczną wersją kary.
<object width="88" height="31"><param name="movie" value="hxxp://ecosia.org/_images/banner/ecosiaEn88x31.swf"><embed src="hxxp://ecosia.org/_images/banner/ecosiaEn88x31.swf" width="88" height="31"></embed></object>
 
 
PiPpi 
:)


Pomogła: 51 razy
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 1974
Skąd: wrocław
Wysłany: 2009-03-20, 20:33   

niewyartykułaowane emocje, dobrze powiedziane. moja mama ma notorycznie kłopoty z gardłem i z tym duszeniem emocji również.
Manu, potrafisz krzyczeć? wiesz, wydobyć z siebie głos tak na maxa? np pójść w pole i drzeć się w niebogłosy?

Louis Hay, w książce Możesz uzdrowić swoje życie podaje kilka afirmacji pozytywnie wpływających na tę przypadłość:)
_________________
hxxp://www.fotosik.pl]hxxp://www.fotosik.pl]hxxp://www.fotosik.pl] hxxp://pierwszezabki.pl]
hxxp://www.maluchy.pl]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11